Statistika hráčů
UŠO > Vysočina > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1. Lepič Karel
DC Přibyslav B
81,9 92,59 36 27 25 80,95 63 51 54 0,86 13 0,21 2 0,03 0 0 0 0
2. Hranický Rostislav
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
75,4 86,11 36 36 31 77,65 85 66 59 0,69 13 0,15 3 0,04 0 0 0 0
3. Špinar Petr
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
72,8 77,42 36 31 24 76,12 67 51 55 0,82 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
4. Kampas Jan
Cerberos Velké Meziříčí B
72,2 81,82 40 22 18 74,00 50 37 40 0,80 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
5. Votava Jiří
Krajzont Polná
71,5 78,57 36 28 22 72,58 62 45 44 0,71 10 0,16 0 0,00 0 0 0 0
6. Tesař Ondřej
Hospůdka Na Růžku Jihlava
68,6 79,17 44 24 19 70,18 57 40 42 0,74 5 0,09 2 0,04 0 0 0 0
7. Jůzl Pavel
Šipková Akademie Dušejov B
63,4 73,33 36 30 22 66,22 74 49 48 0,65 11 0,15 0 0,00 0 0 0 0
8. Kutyna Marek
Dragon Darts Jihlava B
62,9 73,08 40 26 19 63,64 66 42 60 0,91 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
9. Šulgovskij Alex
Panda Jihlava
62,6 66,67 40 21 14 65,96 47 31 33 0,70 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
10. Peřina Milan 1977
Asfaltéři Jihlava
61,7 71,43 36 35 25 62,20 82 51 58 0,71 9 0,11 0 0,00 0 0 0 0
11. Kunčar Leopold
Cerberos Velké Meziříčí B
60,4 69,70 40 33 23 62,50 80 50 50 0,63 11 0,14 0 0,00 0 0 0 0
12. Ždimera Roman
Šipková Akademie Dušejov B
58,6 64,71 36 34 22 60,26 78 47 48 0,62 4 0,05 4 0,05 0 0 0 0
13. Hrubý Patrik
Asfaltéři Jihlava
57,9 62,50 36 32 20 64,00 75 48 37 0,49 7 0,09 1 0,01 0 0 0 0
14. Hlávka Jan
Krajzont Polná
56,5 65,63 36 32 21 61,04 77 47 39 0,51 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
15. Rychlý Stanislav
Cunami Panská Lhota
56,4 66,67 36 27 18 60,61 66 40 37 0,56 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
16. Schmidt Pavel
Šipková Akademie Dušejov B
56,2 60,00 36 25 15 60,00 60 36 38 0,63 5 0,08 0 0,00 1 0 0 0
17. Klement Jaroslav
Cunami Panská Lhota
56,1 66,67 36 24 16 59,32 59 35 27 0,46 7 0,12 1 0,02 0 0 0 0
18. Poláček Luboš
Panda Jihlava
56,0 65,00 40 40 26 59,22 103 61 66 0,64 10 0,10 0 0,00 1 0 0 0
19. Prášil Vojtěch
Šipková Akademie Dušejov B
56,0 63,16 36 19 12 62,50 48 30 23 0,48 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
20. Bednář Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
55,2 58,33 44 36 21 57,14 84 48 56 0,67 7 0,08 1 0,01 1 0 0 0
21. Boháč Martin
Cerberos Velké Meziříčí B
55,0 62,50 40 24 15 56,67 60 34 30 0,50 9 0,15 1 0,02 1 0 0 0
22. Janda Jan
Šipková Akademie Dušejov B
52,6 56,52 36 23 13 56,14 57 32 32 0,56 7 0,12 1 0,02 0 0 0 0
23. Paulíček Jan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
51,5 57,69 36 26 15 53,73 67 36 37 0,55 10 0,15 1 0,01 0 0 0 0
24. Chmela Jan
Dark Darts Ždírec
50,7 60,61 36 33 20 58,82 85 50 27 0,32 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
25. Žiačiková Petra
Zapomnění Jihlava
50,7 58,33 40 36 21 54,55 88 48 49 0,56 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
26. Petrlík Radek
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
50,3 58,33 36 24 14 52,46 61 32 36 0,59 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
27. Sedláček Pavel
Cerberos Velké Meziříčí B
49,7 58,62 40 29 17 54,67 75 41 45 0,60 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
28. Babický Michal
Panda Jihlava
49,4 58,33 40 24 14 53,23 62 33 35 0,56 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
29. Hoštický Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
49,0 57,14 36 28 16 52,05 73 38 43 0,59 5 0,07 1 0,01 0 0 0 0
30. Med Lukáš
Fčely Střítež
48,8 60,71 40 28 17 55,88 68 38 17 0,25 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
31. Mezera Tomáš
Fčely Střítež
47,9 55,26 40 38 21 54,65 86 47 22 0,26 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
32. Velek Václav
Devious Darts Dušejov
47,8 60,00 36 35 21 57,95 88 51 13 0,15 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
33. Krainer Tomáš
Zapomnění Jihlava
46,9 51,61 40 31 16 49,35 77 38 46 0,60 5 0,06 1 0,01 0 0 0 0
34. Čermák Michal
DC Přibyslav B
46,8 50,00 36 32 16 51,19 84 43 50 0,60 8 0,10 0 0,00 0 0 0 0
35. Březina Lukáš
DC Přibyslav B
45,4 54,29 36 35 19 52,94 85 45 24 0,28 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
36. Böhm Zdeněk
Krajzont Polná
45,1 50,00 36 28 14 50,70 71 36 36 0,51 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
37. Tučková Dana
Dragon Darts Jihlava B
43,3 41,67 40 36 15 40,91 88 36 66 0,75 15 0,17 0 0,00 0 0 0 0
38. Král Josef
DC Přibyslav B
43,1 46,43 36 28 13 47,76 67 32 32 0,48 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
39. Cakl Jindřich
Asfaltéři Jihlava
42,8 43,33 36 30 13 47,22 72 34 39 0,54 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
40. Tesař Petr
Hospůdka Na Růžku Jihlava
42,5 44,44 44 27 12 46,88 64 30 32 0,50 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
41. Jenčík Pavel
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
42,4 46,43 36 28 13 47,22 72 34 36 0,50 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
42. Zadražil Milan
Cunami Panská Lhota
40,4 45,45 36 22 10 47,17 53 25 17 0,32 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
43. Láník Petr
Fčely Střítež
39,8 45,00 40 20 9 50,00 50 25 11 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
44. Milfaitová Lucie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
39,7 42,86 36 28 12 43,28 67 29 31 0,46 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
45. Veleková Dagmar
Devious Darts Dušejov
37,4 40,00 36 25 10 45,16 62 28 12 0,19 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
46. Žuravlov Boris
Zapomnění Jihlava
37,3 38,89 40 36 14 45,05 91 41 36 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
47. Sobotka Martin
Krajzont Polná
36,9 33,33 36 27 9 39,06 64 25 30 0,47 9 0,14 0 0,00 0 0 0 0
48. Kourek Jiří
Dark Darts Ždírec
36,8 40,74 36 27 11 42,65 68 29 22 0,32 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
49. Kadlec Martin
Panda Jihlava
36,4 41,67 40 24 10 42,37 59 25 20 0,34 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
50. Prchal Lukáš
Dragon Darts Jihlava B
36,0 35,48 40 31 11 42,17 83 35 28 0,34 8 0,10 1 0,01 0 0 0 0
51. Tuček Roman
Dragon Darts Jihlava B
35,4 29,41 40 34 10 39,08 87 34 42 0,48 13 0,15 0 0,00 0 0 0 0
52. Kružík Petr
Zapomnění Jihlava
35,2 34,62 40 26 9 43,28 67 29 24 0,36 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
53. Buchtová Klára
Cerberos Velké Meziříčí B
32,7 23,81 40 21 5 32,69 52 17 34 0,65 5 0,10 2 0,04 0 0 0 0
54. Bártl Karel
Fčely Střítež
32,3 36,11 40 36 13 39,08 87 34 18 0,21 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
55. Kašík David
Krajzont Polná
32,2 37,04 36 27 10 41,18 68 28 9 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
56. Nepraš Lubomír
Dark Darts Ždírec
31,9 34,38 36 32 11 39,74 78 31 11 0,14 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
57. Vácha Miroslav
Devious Darts Dušejov
29,2 33,33 36 30 10 36,99 73 27 6 0,08 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
58. Brambůrek Petr
Devious Darts Dušejov
28,6 31,43 36 35 11 35,71 84 30 11 0,13 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
59. Koukal Jiří
Cunami Panská Lhota
23,6 21,05 36 19 4 29,79 47 14 11 0,23 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
60. Zuda Michal
Hospůdka Na Růžku Jihlava
23,3 21,05 44 38 8 29,03 93 27 20 0,22 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
61. Hermannová Marie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  100,00 36 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
62. Šinkovský Filip
Cunami Panská Lhota
  100,00 36 1 1 66,67 3 2 3 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
63. Karel Miloslav
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  87,50 36 16 14 78,95 38 30 32 0,84 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
64. Šupita Ivan
Dark Darts Ždírec
  80,00 36 10 8 60,71 28 17 19 0,68 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
65. Prokeš Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  75,00 36 4 3 77,78 9 7 9 1,00 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
66. Vaněček Ondřej
Panda Jihlava
  63,16 40 19 12 60,87 46 28 26 0,57 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
67. Maštera David
Cunami Panská Lhota
  62,50 36 8 5 52,38 21 11 10 0,48 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
68. Peřina Milan 1956
Asfaltéři Jihlava
  60,00 36 15 9 60,61 33 20 19 0,58 8 0,24 0 0,00 0 0 0 0
69. Motáček Richard
Cunami Panská Lhota
  56,25 36 16 9 52,38 42 22 23 0,55 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
70. Polák Aleš
Asfaltéři Jihlava
  56,25 36 16 9 52,27 44 23 20 0,45 5 0,11 1 0,02 0 0 0 0
71. Pleskač Bohumil
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  52,94 36 17 9 52,38 42 22 20 0,48 1 0,02 2 0,05 0 0 0 0
72. Pokorný Jakub
DC Přibyslav B
  52,94 36 17 9 51,28 39 20 8 0,21 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
73. Zána Oldřich
Panda Jihlava
  50,00 40 18 9 51,11 45 23 29 0,64 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
74. Němec Jaromír
Panda Jihlava
  50,00 40 14 7 47,37 38 18 15 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
75. Kalenda Luboš
Cunami Panská Lhota
  50,00 36 14 7 46,88 32 15 17 0,53 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
76. Petr Václav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  50,00 36 14 7 44,44 36 16 22 0,61 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
77. Růžičková Šárka
Devious Darts Dušejov
  50,00 36 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
78. Hentschel Jaroslav
Dragon Darts Jihlava B
  44,44 40 9 4 50,00 20 10 8 0,40 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
79. Horáčková Tereza
Dark Darts Ždírec
  40,00 36 10 4 36,00 25 9 10 0,40 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
80. Brychta Ondřej
Cerberos Velké Meziříčí B
  37,50 40 8 3 42,86 21 9 8 0,38 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
81. Velíšek David
Dark Darts Ždírec
  36,36 36 11 4 39,13 23 9 11 0,48 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
82. Vierer Jaromír
Dragon Darts Jihlava B
  35,29 40 17 6 40,00 40 16 21 0,53 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
83. Neubauer Luděk
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  33,33 36 15 5 46,34 41 19 13 0,32 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
84. Dušovský Petr
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  33,33 44 9 3 36,84 19 7 4 0,21 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
85. Hyský Jan
Dragon Darts Jihlava B
  33,33 40 6 2 33,33 15 5 4 0,27 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
86. Kochol Karel
Asfaltéři Jihlava
  33,33 36 6 2 33,33 15 5 11 0,73 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
87. Čížek Roman
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  33,33 44 6 2 30,77 13 4 6 0,46 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
88. Benešová Helena
Zapomnění Jihlava
  33,33 40 3 1 37,50 8 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
89. Boubal Petr
Cerberos Velké Meziříčí B
  30,77 40 13 4 40,63 32 13 8 0,25 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
90. Milotová Daniela
Cerberos Velké Meziříčí B
  30,00 40 10 3 33,33 24 8 2 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
91. Deraha Jan
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  28,57 44 14 4 33,33 33 11 13 0,39 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
92. Fišar Tomáš
Dark Darts Ždírec
  28,57 36 7 2 35,29 17 6 4 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
93. Láník Alexandr
Fčely Střítež
  27,27 40 11 3 34,62 26 9 6 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
94. Sobotka Luboš
Fčely Střítež
  25,00 40 16 4 37,21 43 16 1 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
95. Svoboda Patrik
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  25,00 36 12 3 31,03 29 9 10 0,34 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
96. Novotný Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  25,00 44 4 1 25,00 8 2 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
97. Kalina Ladislav
Cunami Panská Lhota
  25,00 36 4 1 22,22 9 2 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
98. Jonáš Jaroslav
Šipková Akademie Dušejov B
  23,08 36 13 3 36,36 33 12 9 0,27 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
99. Sova Roman
Zapomnění Jihlava
  23,08 40 13 3 26,67 30 8 11 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
100. Duchanová Zlata
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  22,22 44 18 4 25,00 40 10 13 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
101. Čechová Kateřina
Zapomnění Jihlava
  20,00 40 15 3 32,50 40 13 13 0,33 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
102. Prycl Jan
Cunami Panská Lhota
  20,00 36 5 1 30,77 13 4 5 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
103. Pech Libor
Devious Darts Dušejov
  17,65 36 17 3 25,00 40 10 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
104. Vondráková Dagmar
Fčely Střítež
  16,67 40 6 1 21,43 14 3 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
105. Vítková Karla
Asfaltéři Jihlava
  10,00 36 10 1 18,18 22 4 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
106. Ježek Bronislav
Dark Darts Ždírec
  9,09 36 11 1 28,57 28 8 7 0,25 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
107. Kopic Daniel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  0,00 36 7 0 12,50 16 2 5 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
108. Jaroš Jakub
DC Přibyslav B
  0,00 36 5 0 28,57 14 4 4 0,29 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
109. Málek Milan
Cunami Panská Lhota
  0,00 36 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
110. Pečenka Ondřej
Dark Darts Ždírec
  0,00 36 3 0 25,00 8 2 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
111. Med Jiří
Fčely Střítež
  0,00 40 3 0 0,00 6 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
112. Tykal Ondřej
Fčely Střítež
  0,00 40 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
113. Prokop Miroslav
Krajzont Polná
  0,00 36 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
114. Císařová Monika
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  0,00 36 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
115. Vaněček Jiří
Dragon Darts Jihlava B
  0,00 40 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 6.12.2019 21:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 6.12.2019 21:54:33