Statistika hráčů
UŠO > Vysočina > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1. Lepič Karel
DC Přibyslav B
81,1 91,30 32 23 21 81,13 53 43 43 0,81 11 0,21 1 0,02 0 0 0 0
2. Špinar Petr
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
76,2 81,48 32 27 22 79,31 58 46 48 0,83 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
3. Karel Miloslav
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
75,8 87,50 32 16 14 78,95 38 30 32 0,84 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
4. Hranický Rostislav
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
75,4 87,50 32 32 28 77,63 76 59 51 0,67 11 0,14 3 0,04 0 0 0 0
5. Votava Jiří
Krajzont Polná
70,7 80,00 28 20 16 71,11 45 32 32 0,71 7 0,16 0 0,00 0 0 0 0
6. Kampas Jan
Cerberos Velké Meziříčí B
70,2 78,95 36 19 15 72,09 43 31 34 0,79 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
7. Jůzl Pavel
Šipková Akademie Dušejov B
63,4 73,33 36 30 22 66,22 74 49 48 0,65 11 0,15 0 0,00 0 0 0 0
8. Peřina Milan 1977
Asfaltéři Jihlava
63,2 70,37 28 27 19 62,90 62 39 48 0,77 8 0,13 0 0,00 0 0 0 0
9. Kunčar Leopold
Cerberos Velké Meziříčí B
61,5 70,00 36 30 21 63,38 71 45 43 0,61 11 0,15 0 0,00 0 0 0 0
10. Bednář Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
60,9 62,50 32 24 15 61,82 55 34 45 0,82 4 0,07 1 0,02 1 0 0 0
11. Kutyna Marek
Dragon Darts Jihlava B
60,7 68,18 36 22 15 61,82 55 34 47 0,85 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
12. Peřina Milan 1956
Asfaltéři Jihlava
60,0 60,00 28 15 9 60,61 33 20 19 0,58 8 0,24 0 0,00 0 0 0 0
13. Ždimera Roman
Šipková Akademie Dušejov B
58,6 64,71 36 34 22 60,26 78 47 48 0,62 4 0,05 4 0,05 0 0 0 0
14. Poláček Luboš
Panda Jihlava
58,4 68,75 32 32 22 61,45 83 51 52 0,63 10 0,12 0 0,00 1 0 0 0
15. Hrubý Patrik
Asfaltéři Jihlava
57,9 61,54 28 26 16 63,93 61 39 33 0,54 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
16. Hlávka Jan
Krajzont Polná
56,6 66,67 28 24 16 60,71 56 34 25 0,45 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
17. Schmidt Pavel
Šipková Akademie Dušejov B
56,2 60,00 36 25 15 60,00 60 36 38 0,63 5 0,08 0 0,00 1 0 0 0
18. Klement Jaroslav
Cunami Panská Lhota
56,1 66,67 28 24 16 59,32 59 35 27 0,46 7 0,12 1 0,02 0 0 0 0
19. Prášil Vojtěch
Šipková Akademie Dušejov B
56,0 63,16 36 19 12 62,50 48 30 23 0,48 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
20. Boháč Martin
Cerberos Velké Meziříčí B
54,8 61,90 36 21 13 55,77 52 29 24 0,46 9 0,17 1 0,02 1 0 0 0
21. Rychlý Stanislav
Cunami Panská Lhota
53,9 63,16 28 19 12 56,52 46 26 27 0,59 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
22. Janda Jan
Šipková Akademie Dušejov B
52,6 56,52 36 23 13 56,14 57 32 32 0,56 7 0,12 1 0,02 0 0 0 0
23. Žiačiková Petra
Zapomnění Jihlava
52,5 61,76 36 34 21 56,63 83 47 46 0,55 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
24. Chmela Jan
Dark Darts Ždírec
52,1 62,07 32 29 18 60,27 73 44 24 0,33 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
25. Zána Oldřich
Panda Jihlava
51,0 56,25 32 16 9 53,85 39 21 29 0,74 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
26. Mezera Tomáš
Fčely Střítež
50,9 60,00 32 30 18 57,58 66 38 16 0,24 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
27. Petrlík Radek
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
50,3 58,33 32 24 14 52,46 61 32 36 0,59 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
28. Krainer Tomáš
Zapomnění Jihlava
49,6 55,56 36 27 15 52,24 67 35 42 0,63 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
29. Paulíček Jan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
49,3 54,17 32 24 13 52,46 61 32 32 0,52 9 0,15 0 0,00 0 0 0 0
30. Cakl Jindřich
Asfaltéři Jihlava
49,3 50,00 28 22 11 55,56 54 30 31 0,57 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
31. Hoštický Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
49,1 56,00 32 25 14 52,31 65 34 38 0,58 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
32. Sedláček Pavel
Cerberos Velké Meziříčí B
49,0 57,14 36 28 16 54,17 72 39 42 0,58 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
33. Böhm Zdeněk
Krajzont Polná
49,0 55,00 28 20 11 53,06 49 26 27 0,55 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
34. Babický Michal
Panda Jihlava
47,9 55,00 32 20 11 51,92 52 27 29 0,56 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
35. Velek Václav
Devious Darts Dušejov
47,7 59,26 28 27 16 57,58 66 38 9 0,14 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
36. Čermák Michal
DC Přibyslav B
46,8 50,00 32 28 14 51,39 72 37 40 0,56 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
37. Med Lukáš
Fčely Střítež
46,7 58,33 32 24 14 54,39 57 31 13 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
38. Tesař Petr
Hospůdka Na Růžku Jihlava
46,5 50,00 32 20 10 50,00 48 24 29 0,60 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
39. Březina Lukáš
DC Přibyslav B
46,0 54,84 32 31 17 53,33 75 40 22 0,29 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
40. Pokorný Jakub
DC Přibyslav B
45,4 52,94 32 17 9 51,28 39 20 8 0,21 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
41. Zadražil Milan
Cunami Panská Lhota
44,8 52,63 28 19 10 52,17 46 24 16 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
42. Jenčík Pavel
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
44,0 50,00 32 24 12 49,21 63 31 30 0,48 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
43. Tučková Dana
Dragon Darts Jihlava B
43,9 43,75 36 32 14 41,56 77 32 60 0,78 10 0,13 0 0,00 0 0 0 0
44. Sobotka Martin
Krajzont Polná
41,5 40,00 28 20 8 42,55 47 20 27 0,57 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
45. Král Josef
DC Přibyslav B
40,0 41,67 32 24 10 43,86 57 25 27 0,47 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
46. Milfaitová Lucie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
38,6 41,67 32 24 10 42,86 56 24 22 0,39 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
47. Žuravlov Boris
Zapomnění Jihlava
38,4 41,18 36 34 14 46,51 86 40 32 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
48. Veleková Dagmar
Devious Darts Dušejov
37,3 41,18 28 17 7 43,90 41 18 8 0,20 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
49. Prchal Lukáš
Dragon Darts Jihlava B
36,8 36,67 36 30 11 43,21 81 35 27 0,33 8 0,10 1 0,01 0 0 0 0
50. Kadlec Martin
Panda Jihlava
36,5 40,00 32 20 8 42,86 49 21 18 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
51. Kourek Jiří
Dark Darts Ždírec
36,1 40,00 32 25 10 42,19 64 27 20 0,31 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
52. Tuček Roman
Dragon Darts Jihlava B
33,6 26,67 36 30 8 36,36 77 28 39 0,51 12 0,16 0 0,00 0 0 0 0
53. Kružík Petr
Zapomnění Jihlava
33,2 31,82 36 22 7 41,07 56 23 18 0,32 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
54. Kašík David
Krajzont Polná
32,9 38,46 28 26 10 41,54 65 27 9 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
55. Nepraš Lubomír
Dark Darts Ždírec
32,9 35,71 32 28 10 40,58 69 28 11 0,16 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
56. Bártl Karel
Fčely Střítež
30,9 34,48 32 29 10 37,14 70 26 14 0,20 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
57. Buchtová Klára
Cerberos Velké Meziříčí B
30,7 21,05 36 19 4 30,43 46 14 29 0,63 4 0,09 2 0,04 0 0 0 0
58. Vácha Miroslav
Devious Darts Dušejov
30,0 35,71 28 28 10 38,24 68 26 4 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
59. Brambůrek Petr
Devious Darts Dušejov
25,9 29,63 28 27 8 31,75 63 20 5 0,08 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
60. Duchanová Zlata
Hospůdka Na Růžku Jihlava
22,8 22,22 32 18 4 25,00 40 10 13 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
61. Zuda Michal
Hospůdka Na Růžku Jihlava
20,3 15,38 32 26 4 25,40 63 16 16 0,25 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
62. Koukal Jiří
Cunami Panská Lhota
18,5 11,76 28 17 2 24,39 41 10 10 0,24 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
63. Šinkovský Filip
Cunami Panská Lhota
  100,00 28 1 1 66,67 3 2 3 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
64. Tesař Ondřej
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  83,33 32 12 10 71,43 28 20 29 1,04 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
65. Šupita Ivan
Dark Darts Ždírec
  83,33 32 6 5 62,50 16 10 10 0,63 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
66. Vaněček Ondřej
Panda Jihlava
  73,33 32 15 11 66,67 36 24 19 0,53 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
67. Šulgovskij Alex
Panda Jihlava
  69,23 32 13 9 71,43 28 20 21 0,75 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
68. Maštera David
Cunami Panská Lhota
  62,50 28 8 5 52,38 21 11 10 0,48 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
69. Polák Aleš
Asfaltéři Jihlava
  58,33 28 12 7 54,55 33 18 14 0,42 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
70. Němec Jaromír
Panda Jihlava
  58,33 32 12 7 51,52 33 17 11 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
71. Pleskač Bohumil
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  53,85 32 13 7 53,13 32 17 13 0,41 1 0,03 2 0,06 0 0 0 0
72. Láník Petr
Fčely Střítež
  50,00 32 12 6 55,17 29 16 4 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
73. Petr Václav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  50,00 32 12 6 45,16 31 14 19 0,61 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
74. Růžičková Šárka
Devious Darts Dušejov
  50,00 28 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
75. Hentschel Jaroslav
Dragon Darts Jihlava B
  44,44 36 9 4 50,00 20 10 8 0,40 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
76. Motáček Richard
Cunami Panská Lhota
  37,50 28 8 3 47,62 21 10 13 0,62 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
77. Kalenda Luboš
Cunami Panská Lhota
  37,50 28 8 3 38,89 18 7 10 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
78. Dušovský Petr
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  37,50 32 8 3 37,50 16 6 4 0,25 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
79. Horáčková Tereza
Dark Darts Ždírec
  37,50 32 8 3 35,00 20 7 7 0,35 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
80. Velíšek David
Dark Darts Ždírec
  36,36 32 11 4 39,13 23 9 11 0,48 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
81. Vierer Jaromír
Dragon Darts Jihlava B
  35,71 36 14 5 37,50 32 12 19 0,59 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
82. Neubauer Luděk
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  33,33 32 15 5 46,34 41 19 13 0,32 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
83. Brychta Ondřej
Cerberos Velké Meziříčí B
  33,33 36 6 2 43,75 16 7 7 0,44 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
84. Hyský Jan
Dragon Darts Jihlava B
  33,33 36 6 2 33,33 15 5 4 0,27 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
85. Kochol Karel
Asfaltéři Jihlava
  33,33 28 6 2 33,33 15 5 11 0,73 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
86. Čížek Roman
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  33,33 32 6 2 30,77 13 4 6 0,46 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
87. Benešová Helena
Zapomnění Jihlava
  33,33 36 3 1 37,50 8 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
88. Fišar Tomáš
Dark Darts Ždírec
  28,57 32 7 2 35,29 17 6 4 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
89. Láník Alexandr
Fčely Střítež
  27,27 32 11 3 34,62 26 9 6 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
90. Boubal Petr
Cerberos Velké Meziříčí B
  25,00 36 12 3 37,93 29 11 8 0,28 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
91. Svoboda Patrik
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  25,00 32 12 3 31,03 29 9 10 0,34 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
92. Vítková Karla
Asfaltéři Jihlava
  25,00 28 4 1 33,33 9 3 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
93. Novotný Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  25,00 32 4 1 25,00 8 2 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
94. Kalina Ladislav
Cunami Panská Lhota
  25,00 28 4 1 22,22 9 2 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
95. Jonáš Jaroslav
Šipková Akademie Dušejov B
  23,08 36 13 3 36,36 33 12 9 0,27 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
96. Milotová Daniela
Cerberos Velké Meziříčí B
  22,22 36 9 2 28,57 21 6 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
97. Deraha Jan
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  20,00 32 10 2 26,09 23 6 6 0,26 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
98. Sova Roman
Zapomnění Jihlava
  18,18 36 11 2 20,83 24 5 6 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
99. Sobotka Luboš
Fčely Střítež
  16,67 32 12 2 31,25 32 10 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
100. Vondráková Dagmar
Fčely Střítež
  16,67 32 6 1 21,43 14 3 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
101. Čechová Kateřina
Zapomnění Jihlava
  15,38 36 13 2 31,43 35 11 11 0,31 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
102. Ježek Bronislav
Dark Darts Ždírec
  9,09 32 11 1 28,57 28 8 7 0,25 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
103. Pech Libor
Devious Darts Dušejov
  9,09 28 11 1 19,23 26 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
104. Kopic Daniel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  0,00 32 7 0 12,50 16 2 5 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
105. Jaroš Jakub
DC Přibyslav B
  0,00 32 5 0 28,57 14 4 4 0,29 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
106. Málek Milan
Cunami Panská Lhota
  0,00 28 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
107. Pečenka Ondřej
Dark Darts Ždírec
  0,00 32 3 0 25,00 8 2 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
108. Med Jiří
Fčely Střítež
  0,00 32 3 0 0,00 6 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
109. Prokop Miroslav
Krajzont Polná
  0,00 28 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
110. Císařová Monika
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  0,00 32 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
111. Tykal Ondřej
Fčely Střítež
  0,00 32 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
112. Vaněček Jiří
Dragon Darts Jihlava B
  0,00 36 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.11.2019 20:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 17.11.2019 20:49:10