Statistika hráčů
UŠO > Vysočina > Statistika hráčů
 NáhledTiskNahoru
PořadíHráč / DružstvoLKH
ZápasyLegyNáhozy 95+Náhozy 133+Náhozy 170+Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1.Lepič Karel
DC Přibyslav B
82,994,8772393780,659375840,90200,2230,031000
2.Hranický Rostislav
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
75,484,7272726176,971651271300,79200,1240,020000
3.Tesař Ondřej
Hospůdka Na Růžku Jihlava
67,777,2776443469,2310472760,7390,0940,040000
4.Karel Miloslav
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
67,375,6872372869,418559630,7490,1100,000000
5.Špinar Petr
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
67,171,6772604369,85136951030,76150,1110,010000
6.Kutyna Marek
Dragon Darts Jihlava B
65,875,0076443365,42107701030,96100,0900,000000
7.Bednář Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
62,767,1976644363,58151961080,72210,1440,031000
8.Jůzl Pavel
Šipková Akademie Dušejov B
61,669,2376654564,381601031050,66250,1600,000000
9.Peřina Milan 1977
Asfaltéři Jihlava
61,569,4972594162,32138861020,74150,1100,000000
10.Klement Jaroslav
Cunami Panská Lhota
60,570,1876574065,1913588680,50130,1010,010000
11.Schmidt Pavel
Šipková Akademie Dušejov B
59,966,6776604063,3814290860,61120,0820,011000
12.Votava Jiří
Krajzont Polná
59,266,6772604062,6814289790,56170,1210,010000
13.Hrubý Patrik
Asfaltéři Jihlava
57,962,9072623963,4514592830,57100,0710,010000
14.Kunčar Leopold
Cerberos Velké Meziříčí B
55,763,7780694457,99169981100,65170,1000,000000
15.Rychlý Stanislav
Cunami Panská Lhota
55,163,6476553558,9613479770,5790,0710,010000
16.Boháč Martin
Cerberos Velké Meziříčí B
54,562,5080402556,129855530,54100,1010,012000
17.Poláček Luboš
Panda Jihlava
54,263,1676764858,421901111100,58120,0600,001000
18.Ždimera Roman
Šipková Akademie Dušejov B
53,960,5676714357,6517098960,5690,0540,020000
19.Janda Jan
Šipková Akademie Dušejov B
53,257,7876452657,2711063570,52120,1110,011000
20.Babický Michal
Panda Jihlava
53,060,4276482955,3712167850,7090,0700,000000
21.Čermák Michal
DC Přibyslav B
52,957,5872663855,56171951140,67210,1210,011000
22.Petr Václav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
51,761,3672442756,4810861490,4560,0610,010000
23.Prášil Vojtěch
Šipková Akademie Dušejov B
51,657,8976382257,299655380,40140,1500,000000
24.Sedláček Pavel
Cerberos Velké Meziříčí B
51,459,7080674056,2916794880,53100,0600,000000
25.Šulgovskij Alex
Panda Jihlava
51,253,3376452455,4511061650,59110,1010,010000
26.Tučková Dana
Dragon Darts Jihlava B
50,853,1376643450,63158801150,73230,1500,001000
27.Žiačiková Petra
Zapomnění Jihlava
49,356,6776603453,3315080820,55100,0700,000000
28.Tesař Petr
Hospůdka Na Růžku Jihlava
49,353,0676492653,3911863650,55100,0800,000000
29.Hlávka Jan
Krajzont Polná
49,256,7272673853,8916790780,47120,0710,010000
30.Král Josef
DC Přibyslav B
49,250,9172552851,4913469860,64160,1200,000000
31.Krainer Tomáš
Zapomnění Jihlava
49,152,3876633350,00152761040,68140,0910,010000
32.Vierer Jaromír
Dragon Darts Jihlava B
48,753,8576522852,6713169800,6170,0510,010000
33.Chmela Jan
Dark Darts Ždírec
47,656,0080754255,08187103630,3490,0500,000000
34.Březina Lukáš
DC Přibyslav B
47,354,6972643551,6615178580,3890,0610,010000
35.Cakl Jindřich
Asfaltéři Jihlava
46,250,7972633251,9215681740,4790,0600,000000
36.Jenčík Pavel
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
44,349,1572592947,9714871730,49110,0710,010000
37.Med Lukáš
Fčely Střítež
44,152,0076502651,2012564390,3150,0400,000000
38.Láník Petr
Fčely Střítež
43,652,0076502650,7912664430,3420,0200,000000
39.Paulíček Jan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
43,547,5072401947,5710349470,46100,1010,010000
40.Velek Václav
Devious Darts Dušejov
43,354,1776723953,4117694130,0730,0200,000000
41.Milfaitová Lucie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
41,445,4572442045,7110548470,4540,0400,000000
42.Böhm Zdeněk
Krajzont Polná
39,144,2672612744,3715167540,3660,0400,000000
43.Tuček Roman
Dragon Darts Jihlava B
38,837,3176672541,9216770810,49210,1300,000000
44.Mezera Tomáš
Fčely Střítež
38,741,5476652743,9214865440,3060,0410,010000
45.Hoštický Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
38,741,1872512144,3613359550,4160,0520,020000
46.Kadlec Martin
Panda Jihlava
38,045,6576462144,8311652320,2810,0100,000000
47.Kružík Petr
Zapomnění Jihlava
36,637,2576511943,4112956470,3660,0500,000000
48.Kunčar Klára
Cerberos Velké Meziříčí B
36,232,7380551837,5913350730,55130,1020,020000
49.Veleková Dagmar
Devious Darts Dušejov
35,342,6276612644,1615468120,0850,0300,000000
50.Žuravlov Boris
Zapomnění Jihlava
34,534,4876582040,4114659660,4510,0100,000000
51.Nepraš Lubomír
Dark Darts Ždírec
33,436,9280652440,5115864230,1570,0410,010000
52.Prchal Lukáš
Dragon Darts Jihlava B
33,432,0076501638,9313151490,3790,0710,010000
53.Bártl Karel
Fčely Střítež
32,236,3676552038,4613050230,1830,0200,000000
54.Sobotka Martin
Krajzont Polná
31,729,0972551635,1113146490,37120,0900,000000
55.Čechová Kateřina
Zapomnění Jihlava
29,926,3276381034,749533390,4150,0500,000000
56.Kašík David
Krajzont Polná
29,531,7172411338,2410239130,1310,0100,000000
57.Brambůrek Petr
Devious Darts Dušejov
25,225,8176621633,5614950110,0710,0100,000000
58.Koukal Jiří
Cunami Panská Lhota
25,020,517639831,259630260,2740,0400,000000
59.Zuda Michal
Hospůdka Na Růžku Jihlava
21,818,1876661226,1115741440,2850,0300,000000
60.Vácha Miroslav
Devious Darts Dušejov
21,520,6976581230,071434360,0410,0100,000000
61.Doležálek Jiří
Šipková Akademie Dušejov B
 100,00764480,0010840,4000,0000,000000
62.Hermannová Marie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
 100,007211100,002200,0000,0000,000000
63.Zadražil František
Cunami Panská Lhota
 81,827611973,08261990,3500,0000,000000
64.Kampas Jan
Cerberos Velké Meziříčí B
 78,7980332670,897956620,7890,1100,000000
65.Lacina Tomáš
DC Přibyslav B
 76,4772171370,734129270,6650,1200,000000
66.Šupita Ivan
Dark Darts Ždírec
 75,8680292263,647749460,6050,0600,000000
67.Hvězda Michal
Asfaltéři Jihlava
 73,0872261964,716844250,3780,1210,010000
68.Kubát Lukáš
DC Přibyslav B
 71,4372141066,673322170,5210,0300,000000
69.Zámostný Tomáš
Zapomnění Jihlava
 71,4376141062,863522190,5480,2300,000000
70.Prokeš Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
 61,7672342160,988250430,5250,0600,000000
71.Vaněček Ondřej
Panda Jihlava
 61,7676342159,528450480,5750,0600,000000
72.Benešová Helena
Zapomnění Jihlava
 60,00765350,0014700,0000,0000,000000
73.Motáček Richard
Cunami Panská Lhota
 59,3876321954,328144410,5140,0500,000000
74.Peřina Milan 1956
Asfaltéři Jihlava
 59,2672271657,816437380,59100,1600,000000
75.Maštera David
Cunami Panská Lhota
 56,257616950,004020180,4510,0300,000000
76.Zána Oldřich
Panda Jihlava
 56,0076251454,846234390,6340,0600,000000
77.Pleskač Bohumil
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
 53,1372321752,508042400,5030,0420,030000
78.Vopálenský Martin
Devious Darts Dušejov
 52,947617950,00402000,0000,0000,000000
79.Polák Aleš
Asfaltéři Jihlava
 51,6172311650,637940320,4170,0910,010000
80.Hyský Jan
Dragon Darts Jihlava B
 50,007612648,282914130,4510,0300,000000
81.Kochol Karel
Asfaltéři Jihlava
 50,00728442,86219140,6710,0500,000000
82.Velíšek David
Dark Darts Ždírec
 48,7280391948,429546400,4240,0400,000000
83.Kalenda Luboš
Cunami Panská Lhota
 46,4376281346,156530280,4320,0300,000000
84.Petrlík Radek
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
 45,7172351645,458840540,6180,0910,010000
85.Němec Jaromír
Panda Jihlava
 43,3376301346,157836230,2900,0000,000000
86.Šinkovský Filip
Cunami Panská Lhota
 42,86767347,0617840,2400,0000,000000
87.Pokorný Jakub
DC Přibyslav B
 41,6772241043,865725140,2530,0500,000000
88.Horáčková Tereza
Dark Darts Ždírec
 40,7480271141,546527250,3820,0300,000000
89.Boháčová Lucie
Cerberos Velké Meziříčí B
 38,468013542,42331490,2710,0310,030000
90.Milotová Daniela
Cerberos Velké Meziříčí B
 38,108021840,00502090,1800,0000,000000
91.Fišar Tomáš
Dark Darts Ždírec
 35,298017641,033916170,4400,0000,000000
92.Kourek Jiří
Dark Darts Ždírec
 34,2180381339,189738280,2930,0310,010000
93.Neubauer Luděk
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
 33,337227942,656829280,4150,0700,000000
94.Brychta Ondřej
Cerberos Velké Meziříčí B
 33,33809339,1323980,3510,0400,000000
95.Deraha Jan
Hospůdka Na Růžku Jihlava
 31,257616535,143713140,3830,0800,000000
96.Boubal Petr
Cerberos Velké Meziříčí B
 30,778013440,63321380,2510,0300,000000
97.Dušovský Petr
Hospůdka Na Růžku Jihlava
 30,777613435,71281050,1810,0400,000000
98.Sobotka Luboš
Fčely Střítež
 30,5676361138,469135100,1100,0000,000000
99.Zadražil Milan
Cunami Panská Lhota
 30,5676361134,948329230,2820,0200,000000
100.Jonáš Jaroslav
Šipková Akademie Dušejov B
 28,577621639,225120160,3130,0600,000000
101.Hentschel Jaroslav
Dragon Darts Jihlava B
 28,577614433,333010110,3710,0300,000000
102.Růžičková Šárka
Devious Darts Dušejov
 28,57767231,2516500,0000,0000,000000
103.Med Jiří
Fčely Střítež
 28,007625734,436121110,1810,0200,000000
104.Prycl Jan
Cunami Panská Lhota
 26,677615436,843814100,2620,0500,000000
105.Novotný Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
 25,00764125,008240,5000,0000,000000
106.Kalina Ladislav
Cunami Panská Lhota
 25,00764122,229250,5610,1100,000000
107.Pech Libor
Devious Darts Dušejov
 22,227627628,13641810,0200,0000,000000
108.Svoboda Patrik
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
 21,437214327,27339100,3000,0000,000000
109.Láník Alexandr
Fčely Střítež
 20,007615330,563611100,2800,0000,000000
110.Sova Roman
Zapomnění Jihlava
 20,007615323,53348120,3500,0000,000000
111.Ježek Bronislav
Dark Darts Ždírec
 18,528027530,306620180,2740,0600,000000
112.Vondráková Dagmar
Fčely Střítež
 16,67766121,4314330,2100,0000,000000
113.Duchanová Zlata
Hospůdka Na Růžku Jihlava
 15,387626420,695812170,2910,0200,000000
114.Čížek Roman
Hospůdka Na Růžku Jihlava
 13,647622325,935414120,2220,0400,000000
115.Kopic Daniel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
 12,007225324,596115200,3300,0000,000000
116.Jaroš Jakub
DC Přibyslav B
 11,11729129,1724770,2910,0400,000000
117.Vítková Karla
Asfaltéři Jihlava
 8,337212118,5227540,1500,0000,000000
118.Málek Milan
Cunami Panská Lhota
 0,0076400,008010,1300,0000,000000
119.Prokop Miroslav
Krajzont Polná
 0,0072400,008000,0000,0000,000000
120.Pečenka Ondřej
Dark Darts Ždírec
 0,00803025,008250,6300,0000,000000
121.Tykal Ondřej
Fčely Střítež
 0,00762020,005100,0000,0000,000000
122.Pleskačová Monika
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
 0,00721033,333110,3300,0000,000000
123.Vaněček Jiří
Dragon Darts Jihlava B
 0,0076100,002021,0000,0000,000000
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.11.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.11.2020 05:16:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement