Statistika hráčů
UŠO > Vysočina > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1. Lepič Karel
DC Přibyslav B
82,9 94,87 72 39 37 80,65 93 75 84 0,90 20 0,22 3 0,03 1 0 0 0
2. Hranický Rostislav
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
75,4 84,72 72 72 61 76,97 165 127 130 0,79 20 0,12 4 0,02 0 0 0 0
3. Tesař Ondřej
Hospůdka Na Růžku Jihlava
67,7 77,27 76 44 34 69,23 104 72 76 0,73 9 0,09 4 0,04 0 0 0 0
4. Karel Miloslav
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
67,3 75,68 72 37 28 69,41 85 59 63 0,74 9 0,11 0 0,00 0 0 0 0
5. Špinar Petr
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
67,1 71,67 72 60 43 69,85 136 95 103 0,76 15 0,11 1 0,01 0 0 0 0
6. Kutyna Marek
Dragon Darts Jihlava B
65,8 75,00 76 44 33 65,42 107 70 103 0,96 10 0,09 0 0,00 0 0 0 0
7. Bednář Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
62,7 67,19 76 64 43 63,58 151 96 108 0,72 21 0,14 4 0,03 1 0 0 0
8. Jůzl Pavel
Šipková Akademie Dušejov B
61,6 69,23 76 65 45 64,38 160 103 105 0,66 25 0,16 0 0,00 0 0 0 0
9. Peřina Milan 1977
Asfaltéři Jihlava
61,5 69,49 72 59 41 62,32 138 86 102 0,74 15 0,11 0 0,00 0 0 0 0
10. Klement Jaroslav
Cunami Panská Lhota
60,5 70,18 76 57 40 65,19 135 88 68 0,50 13 0,10 1 0,01 0 0 0 0
11. Schmidt Pavel
Šipková Akademie Dušejov B
59,9 66,67 76 60 40 63,38 142 90 86 0,61 12 0,08 2 0,01 1 0 0 0
12. Votava Jiří
Krajzont Polná
59,2 66,67 72 60 40 62,68 142 89 79 0,56 17 0,12 1 0,01 0 0 0 0
13. Hrubý Patrik
Asfaltéři Jihlava
57,9 62,90 72 62 39 63,45 145 92 83 0,57 10 0,07 1 0,01 0 0 0 0
14. Kunčar Leopold
Cerberos Velké Meziříčí B
56,0 64,18 76 67 43 58,54 164 96 105 0,64 16 0,10 0 0,00 0 0 0 0
15. Rychlý Stanislav
Cunami Panská Lhota
55,1 63,64 76 55 35 58,96 134 79 77 0,57 9 0,07 1 0,01 0 0 0 0
16. Boháč Martin
Cerberos Velké Meziříčí B
54,5 62,50 76 40 25 56,12 98 55 53 0,54 10 0,10 1 0,01 2 0 0 0
17. Poláček Luboš
Panda Jihlava
54,2 63,16 76 76 48 58,42 190 111 110 0,58 12 0,06 0 0,00 1 0 0 0
18. Ždimera Roman
Šipková Akademie Dušejov B
53,9 60,56 76 71 43 57,65 170 98 96 0,56 9 0,05 4 0,02 0 0 0 0
19. Janda Jan
Šipková Akademie Dušejov B
53,2 57,78 76 45 26 57,27 110 63 57 0,52 12 0,11 1 0,01 1 0 0 0
20. Babický Michal
Panda Jihlava
53,0 60,42 76 48 29 55,37 121 67 85 0,70 9 0,07 0 0,00 0 0 0 0
21. Čermák Michal
DC Přibyslav B
52,9 57,58 72 66 38 55,56 171 95 114 0,67 21 0,12 1 0,01 1 0 0 0
22. Prášil Vojtěch
Šipková Akademie Dušejov B
51,6 57,89 76 38 22 57,29 96 55 38 0,40 14 0,15 0 0,00 0 0 0 0
23. Šulgovskij Alex
Panda Jihlava
51,2 53,33 76 45 24 55,45 110 61 65 0,59 11 0,10 1 0,01 0 0 0 0
24. Sedláček Pavel
Cerberos Velké Meziříčí B
51,1 58,73 76 63 37 56,05 157 88 83 0,53 10 0,06 0 0,00 0 0 0 0
25. Tučková Dana
Dragon Darts Jihlava B
50,8 53,13 76 64 34 50,63 158 80 115 0,73 23 0,15 0 0,00 1 0 0 0
26. Petr Václav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
50,3 60,00 68 40 24 55,00 100 55 45 0,45 6 0,06 1 0,01 0 0 0 0
27. Žiačiková Petra
Zapomnění Jihlava
49,3 56,67 76 60 34 53,33 150 80 82 0,55 10 0,07 0 0,00 0 0 0 0
28. Tesař Petr
Hospůdka Na Růžku Jihlava
49,3 53,06 76 49 26 53,39 118 63 65 0,55 10 0,08 0 0,00 0 0 0 0
29. Hlávka Jan
Krajzont Polná
49,2 56,72 72 67 38 53,89 167 90 78 0,47 12 0,07 1 0,01 0 0 0 0
30. Král Josef
DC Přibyslav B
49,2 50,91 72 55 28 51,49 134 69 86 0,64 16 0,12 0 0,00 0 0 0 0
31. Krainer Tomáš
Zapomnění Jihlava
49,1 52,38 76 63 33 50,00 152 76 104 0,68 14 0,09 1 0,01 0 0 0 0
32. Vierer Jaromír
Dragon Darts Jihlava B
48,7 53,85 76 52 28 52,67 131 69 80 0,61 7 0,05 1 0,01 0 0 0 0
33. Chmela Jan
Dark Darts Ždírec
47,6 56,00 80 75 42 55,08 187 103 63 0,34 9 0,05 0 0,00 0 0 0 0
34. Březina Lukáš
DC Přibyslav B
47,3 54,69 72 64 35 51,66 151 78 58 0,38 9 0,06 1 0,01 0 0 0 0
35. Cakl Jindřich
Asfaltéři Jihlava
46,2 50,79 72 63 32 51,92 156 81 74 0,47 9 0,06 0 0,00 0 0 0 0
36. Jenčík Pavel
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
44,3 49,15 72 59 29 47,97 148 71 73 0,49 11 0,07 1 0,01 0 0 0 0
37. Med Lukáš
Fčely Střítež
44,1 52,00 76 50 26 51,20 125 64 39 0,31 5 0,04 0 0,00 0 0 0 0
38. Láník Petr
Fčely Střítež
43,6 52,00 76 50 26 50,79 126 64 43 0,34 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
39. Paulíček Jan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
43,5 47,50 68 40 19 47,57 103 49 47 0,46 10 0,10 1 0,01 0 0 0 0
40. Velek Václav
Devious Darts Dušejov
43,3 54,17 76 72 39 53,41 176 94 13 0,07 3 0,02 0 0,00 0 0 0 0
41. Milfaitová Lucie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
41,4 45,45 68 44 20 45,71 105 48 47 0,45 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
42. Böhm Zdeněk
Krajzont Polná
39,1 44,26 72 61 27 44,37 151 67 54 0,36 6 0,04 0 0,00 0 0 0 0
43. Tuček Roman
Dragon Darts Jihlava B
38,8 37,31 76 67 25 41,92 167 70 81 0,49 21 0,13 0 0,00 0 0 0 0
44. Mezera Tomáš
Fčely Střítež
38,7 41,54 76 65 27 43,92 148 65 44 0,30 6 0,04 1 0,01 0 0 0 0
45. Hoštický Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
38,7 41,18 68 51 21 44,36 133 59 55 0,41 6 0,05 2 0,02 0 0 0 0
46. Kadlec Martin
Panda Jihlava
38,0 45,65 76 46 21 44,83 116 52 32 0,28 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
47. Kružík Petr
Zapomnění Jihlava
36,6 37,25 76 51 19 43,41 129 56 47 0,36 6 0,05 0 0,00 0 0 0 0
48. Veleková Dagmar
Devious Darts Dušejov
35,3 42,62 76 61 26 44,16 154 68 12 0,08 5 0,03 0 0,00 0 0 0 0
49. Žuravlov Boris
Zapomnění Jihlava
34,5 34,48 76 58 20 40,41 146 59 66 0,45 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
50. Nepraš Lubomír
Dark Darts Ždírec
33,4 36,92 80 65 24 40,51 158 64 23 0,15 7 0,04 1 0,01 0 0 0 0
51. Prchal Lukáš
Dragon Darts Jihlava B
33,4 32,00 76 50 16 38,93 131 51 49 0,37 9 0,07 1 0,01 0 0 0 0
52. Buchtová Klára
Cerberos Velké Meziříčí B
33,1 27,45 76 51 14 34,15 123 42 69 0,56 12 0,10 2 0,02 0 0 0 0
53. Bártl Karel
Fčely Střítež
32,2 36,36 76 55 20 38,46 130 50 23 0,18 3 0,02 0 0,00 0 0 0 0
54. Sobotka Martin
Krajzont Polná
31,7 29,09 72 55 16 35,11 131 46 49 0,37 12 0,09 0 0,00 0 0 0 0
55. Čechová Kateřina
Zapomnění Jihlava
29,9 26,32 76 38 10 34,74 95 33 39 0,41 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
56. Kašík David
Krajzont Polná
29,5 31,71 72 41 13 38,24 102 39 13 0,13 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
57. Brambůrek Petr
Devious Darts Dušejov
25,2 25,81 76 62 16 33,56 149 50 11 0,07 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
58. Koukal Jiří
Cunami Panská Lhota
25,0 20,51 76 39 8 31,25 96 30 26 0,27 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
59. Zuda Michal
Hospůdka Na Růžku Jihlava
21,8 18,18 76 66 12 26,11 157 41 44 0,28 5 0,03 0 0,00 0 0 0 0
60. Vácha Miroslav
Devious Darts Dušejov
21,5 20,69 76 58 12 30,07 143 43 6 0,04 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
61. Doležálek Jiří
Šipková Akademie Dušejov B
  100,00 76 4 4 80,00 10 8 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
62. Hermannová Marie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  100,00 68 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
63. Zadražil František
Cunami Panská Lhota
  81,82 76 11 9 73,08 26 19 9 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
64. Kampas Jan
Cerberos Velké Meziříčí B
  78,79 76 33 26 70,89 79 56 62 0,78 9 0,11 0 0,00 0 0 0 0
65. Lacina Tomáš
DC Přibyslav B
  76,47 72 17 13 70,73 41 29 27 0,66 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
66. Šupita Ivan
Dark Darts Ždírec
  75,86 80 29 22 63,64 77 49 46 0,60 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
67. Hvězda Michal
Asfaltéři Jihlava
  73,08 72 26 19 64,71 68 44 25 0,37 8 0,12 1 0,01 0 0 0 0
68. Kubát Lukáš
DC Přibyslav B
  71,43 72 14 10 66,67 33 22 17 0,52 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
69. Zámostný Tomáš
Zapomnění Jihlava
  71,43 76 14 10 62,86 35 22 19 0,54 8 0,23 0 0,00 0 0 0 0
70. Prokeš Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  66,67 68 30 20 64,79 71 46 38 0,54 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
71. Vaněček Ondřej
Panda Jihlava
  61,76 76 34 21 59,52 84 50 48 0,57 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
72. Benešová Helena
Zapomnění Jihlava
  60,00 76 5 3 50,00 14 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
73. Motáček Richard
Cunami Panská Lhota
  59,38 76 32 19 54,32 81 44 41 0,51 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
74. Peřina Milan 1956
Asfaltéři Jihlava
  59,26 72 27 16 57,81 64 37 38 0,59 10 0,16 0 0,00 0 0 0 0
75. Maštera David
Cunami Panská Lhota
  56,25 76 16 9 50,00 40 20 18 0,45 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
76. Zána Oldřich
Panda Jihlava
  56,00 76 25 14 54,84 62 34 39 0,63 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
77. Pleskač Bohumil
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  53,13 72 32 17 52,50 80 42 40 0,50 3 0,04 2 0,03 0 0 0 0
78. Vopálenský Martin
Devious Darts Dušejov
  52,94 76 17 9 50,00 40 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
79. Polák Aleš
Asfaltéři Jihlava
  51,61 72 31 16 50,63 79 40 32 0,41 7 0,09 1 0,01 0 0 0 0
80. Petrlík Radek
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  51,61 68 31 16 48,72 78 38 49 0,63 6 0,08 1 0,01 0 0 0 0
81. Hyský Jan
Dragon Darts Jihlava B
  50,00 76 12 6 48,28 29 14 13 0,45 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
82. Kochol Karel
Asfaltéři Jihlava
  50,00 72 8 4 42,86 21 9 14 0,67 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
83. Velíšek David
Dark Darts Ždírec
  48,72 80 39 19 48,42 95 46 40 0,42 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
84. Kalenda Luboš
Cunami Panská Lhota
  46,43 76 28 13 46,15 65 30 28 0,43 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
85. Němec Jaromír
Panda Jihlava
  43,33 76 30 13 46,15 78 36 23 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
86. Šinkovský Filip
Cunami Panská Lhota
  42,86 76 7 3 47,06 17 8 4 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
87. Pokorný Jakub
DC Přibyslav B
  41,67 72 24 10 43,86 57 25 14 0,25 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
88. Horáčková Tereza
Dark Darts Ždírec
  40,74 80 27 11 41,54 65 27 25 0,38 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
89. Boháčová Lucie
Cerberos Velké Meziříčí B
  36,36 76 11 4 39,29 28 11 8 0,29 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
90. Fišar Tomáš
Dark Darts Ždírec
  35,29 80 17 6 41,03 39 16 17 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
91. Kourek Jiří
Dark Darts Ždírec
  34,21 80 38 13 39,18 97 38 28 0,29 3 0,03 1 0,01 0 0 0 0
92. Neubauer Luděk
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  33,33 72 27 9 42,65 68 29 28 0,41 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
93. Brychta Ondřej
Cerberos Velké Meziříčí B
  33,33 76 9 3 39,13 23 9 8 0,35 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
94. Deraha Jan
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  31,25 76 16 5 35,14 37 13 14 0,38 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
95. Boubal Petr
Cerberos Velké Meziříčí B
  30,77 76 13 4 40,63 32 13 8 0,25 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
96. Dušovský Petr
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  30,77 76 13 4 35,71 28 10 5 0,18 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
97. Sobotka Luboš
Fčely Střítež
  30,56 76 36 11 38,46 91 35 10 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
98. Zadražil Milan
Cunami Panská Lhota
  30,56 76 36 11 34,94 83 29 23 0,28 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
99. Milotová Daniela
Cerberos Velké Meziříčí B
  29,41 76 17 5 34,15 41 14 6 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
100. Jonáš Jaroslav
Šipková Akademie Dušejov B
  28,57 76 21 6 39,22 51 20 16 0,31 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
101. Hentschel Jaroslav
Dragon Darts Jihlava B
  28,57 76 14 4 33,33 30 10 11 0,37 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
102. Růžičková Šárka
Devious Darts Dušejov
  28,57 76 7 2 31,25 16 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
103. Med Jiří
Fčely Střítež
  28,00 76 25 7 34,43 61 21 11 0,18 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
104. Prycl Jan
Cunami Panská Lhota
  26,67 76 15 4 36,84 38 14 10 0,26 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
105. Novotný Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  25,00 76 4 1 25,00 8 2 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
106. Kalina Ladislav
Cunami Panská Lhota
  25,00 76 4 1 22,22 9 2 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
107. Pech Libor
Devious Darts Dušejov
  22,22 76 27 6 28,13 64 18 1 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
108. Svoboda Patrik
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  21,43 68 14 3 27,27 33 9 10 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
109. Láník Alexandr
Fčely Střítež
  20,00 76 15 3 30,56 36 11 10 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
110. Sova Roman
Zapomnění Jihlava
  20,00 76 15 3 23,53 34 8 12 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
111. Ježek Bronislav
Dark Darts Ždírec
  18,52 80 27 5 30,30 66 20 18 0,27 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
112. Vondráková Dagmar
Fčely Střítež
  16,67 76 6 1 21,43 14 3 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
113. Duchanová Zlata
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  15,38 76 26 4 20,69 58 12 17 0,29 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
114. Kopic Daniel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  14,29 68 21 3 25,49 51 13 17 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
115. Čížek Roman
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  13,64 76 22 3 25,93 54 14 12 0,22 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
116. Jaroš Jakub
DC Přibyslav B
  11,11 72 9 1 29,17 24 7 7 0,29 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
117. Vítková Karla
Asfaltéři Jihlava
  8,33 72 12 1 18,52 27 5 4 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
118. Málek Milan
Cunami Panská Lhota
  0,00 76 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
119. Prokop Miroslav
Krajzont Polná
  0,00 72 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
120. Pečenka Ondřej
Dark Darts Ždírec
  0,00 80 3 0 25,00 8 2 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
121. Tykal Ondřej
Fčely Střítež
  0,00 76 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
122. Císařová Monika
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  0,00 72 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
123. Vaněček Jiří
Dragon Darts Jihlava B
  0,00 76 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 8.4.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 8.4.2020 13:46:52