Statistika hráčů
UŠO > Vysočina > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1. Bártl David
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
96,9 96,00 100 100 96 87,44 223 195 247 1,11 77 0,35 16 0,07 12 2 0 0
2. Veverka František
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
92,2 93,02 100 86 80 84,10 195 164 249 1,28 63 0,32 6 0,03 2 2 0 0
3. Fišara Vladimír
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
78,6 83,64 100 55 46 76,80 125 96 123 0,98 24 0,19 2 0,02 1 0 0 0
4. Bílek Radek
DRAGON Darts Jihlava
78,0 86,96 100 92 80 77,31 216 167 208 0,96 31 0,14 1 0,00 4 0 0 0
5. Kunčar Leopold
Cerberos Velké Meziříčí B
63,1 73,56 100 87 64 66,67 210 140 142 0,68 14 0,07 0 0,00 2 0 0 0
6. Kampas Jan
Cerberos Velké Meziříčí B
63,0 72,84 100 81 59 66,84 193 129 108 0,56 23 0,12 1 0,01 0 0 0 0
7. Götthans Roman
Zezulkárna Jihlava B
62,7 71,58 100 95 68 64,68 235 152 176 0,75 26 0,11 3 0,01 0 0 0 0
8. Kutyna Marek
Wüdle Brtnice B
61,2 66,67 100 66 44 62,42 165 103 133 0,81 21 0,13 1 0,01 2 0 0 0
9. Jelínek Michal
DRAGON Darts Jihlava
59,6 70,37 100 54 38 63,50 137 87 77 0,56 16 0,12 2 0,01 0 0 0 0
10. Krainer Tomáš
Zapomnění Jihlava
59,4 69,32 100 88 61 61,19 219 134 148 0,68 26 0,12 1 0,00 0 0 0 0
11. Peřina Milan 1977
Asfaltéři Jihlava
59,3 64,29 100 70 45 60,36 169 102 126 0,75 23 0,14 2 0,01 0 0 0 0
12. Močuba Jiří
DC Přibyslav B
58,1 67,39 100 92 62 62,07 232 144 123 0,53 31 0,13 2 0,01 1 0 0 0
13. Šimek Antonín
Zezulkárna Jihlava B
55,4 64,13 100 92 59 57,71 227 131 134 0,59 22 0,10 1 0,00 0 1 0 0
14. Böhm Jan
Zezulkárna Jihlava B
54,8 57,69 100 78 45 56,22 185 104 130 0,70 18 0,10 4 0,02 0 0 0 0
15. Novák Marek
DRAGON Darts Jihlava
54,6 59,21 100 76 45 56,84 190 108 148 0,78 13 0,07 3 0,02 0 0 0 0
16. Hranický Rostislav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
53,6 61,54 100 52 32 58,02 131 76 74 0,56 9 0,07 2 0,02 0 0 0 0
17. Boháč Martin
Cerberos Velké Meziříčí B
52,8 59,21 100 76 45 57,45 188 108 98 0,52 13 0,07 2 0,01 0 1 0 0
18. Navrkal Filip
Wüdle Brtnice B
52,2 62,34 100 77 48 56,22 185 104 89 0,48 10 0,05 0 0,00 0 0 0 0
19. Peřina Milan 1956
Asfaltéři Jihlava
51,6 58,62 100 87 51 54,98 211 116 121 0,57 14 0,07 1 0,00 0 0 0 0
20. Frühaufová Marcela
Fčely Střítež
51,2 54,76 100 84 46 52,68 205 108 135 0,66 25 0,12 1 0,00 0 0 0 0
21. Haško Zdeněk
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
51,1 51,92 100 52 27 54,76 126 69 73 0,58 14 0,11 3 0,02 0 0 0 0
22. Bartoš Karel
Wüdle Brtnice B
50,8 57,69 100 78 45 54,45 191 104 106 0,55 15 0,08 0 0,00 0 0 0 0
23. Brussmann Jiří
Wüdle Brtnice B
50,4 59,09 100 66 39 54,76 168 92 87 0,52 12 0,07 1 0,01 0 0 0 0
24. Doležal Michal
Wüdle Brtnice B
50,1 56,67 100 60 34 53,38 148 79 89 0,60 8 0,05 1 0,01 0 0 0 0
25. Tučková Dana
DRAGON Darts Jihlava
49,7 54,05 100 74 40 53,07 179 95 110 0,61 11 0,06 1 0,01 0 0 0 0
26. Vaněček Ondřej
Panda Jihlava
48,6 52,00 100 75 39 52,41 187 98 109 0,58 17 0,09 1 0,01 0 0 0 0
27. Březina Lukáš
DC Přibyslav B
48,5 56,00 100 100 56 54,58 251 137 111 0,44 15 0,06 0 0,00 0 0 0 0
28. Poláček Luboš
Panda Jihlava
47,8 53,00 100 100 53 51,88 239 124 115 0,48 12 0,05 4 0,02 0 0 0 0
29. Motáček Richard
Cunami Panská Lhota
46,7 52,46 100 61 32 50,66 152 77 69 0,45 16 0,11 0 0,00 0 0 0 0
30. Mezera Tomáš
Fčely Střítež
46,6 56,10 100 82 46 52,91 206 109 75 0,36 9 0,04 0 0,00 0 0 0 0
31. Rychlý Stanislav
Cunami Panská Lhota
46,4 52,38 100 63 33 52,03 148 77 53 0,36 9 0,06 0 0,00 0 0 0 0
32. Chmela Jan
Dark Darts Ždírec
45,5 51,35 100 74 38 50,28 179 90 76 0,42 10 0,06 1 0,01 0 0 0 0
33. Hrubý Patrik
Asfaltéři Jihlava
43,4 43,42 100 76 33 46,02 176 81 96 0,55 12 0,07 1 0,01 1 0 0 0
34. Buchtová Klára
Cerberos Velké Meziříčí B
43,1 44,94 100 89 40 47,69 216 103 108 0,50 14 0,06 0 0,00 0 0 0 0
35. Kourek Jiří
Dark Darts Ždírec
43,0 48,39 100 62 30 48,28 145 70 50 0,34 7 0,05 0 0,00 0 0 0 0
36. Kopic Daniel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
42,7 48,10 100 79 38 47,45 196 93 79 0,40 13 0,07 0 0,00 0 0 0 0
37. Zána Oldřich
Panda Jihlava
42,7 45,45 100 66 30 46,63 163 76 85 0,52 9 0,06 1 0,01 0 0 0 0
38. Pokorný Jakub
DC Přibyslav B
41,5 48,24 100 85 41 46,53 202 94 61 0,30 10 0,05 0 0,00 0 0 0 0
39. Žiačiková Petra
Zapomnění Jihlava
41,4 44,87 100 78 35 46,11 193 89 79 0,41 13 0,07 0 0,00 1 0 0 0
40. Velíšek David
Dark Darts Ždírec
40,9 44,00 100 50 22 44,26 122 54 63 0,52 6 0,05 0 0,00 0 0 0 0
41. Škarvada Jan
Wüdle Brtnice B
39,7 40,38 100 52 21 43,75 128 56 61 0,48 10 0,08 0 0,00 0 0 0 0
42. Němec Jaromír
Panda Jihlava
38,9 38,27 100 81 31 41,24 194 80 98 0,51 20 0,10 0 0,00 0 0 0 0
43. Froněk Petr
Zezulkárna Jihlava B
38,4 43,10 100 58 25 43,36 143 62 46 0,32 9 0,06 0 0,00 0 0 0 0
44. Med Lukáš
Fčely Střítež
38,1 38,89 100 72 28 43,96 182 80 78 0,43 10 0,05 0 0,00 0 0 0 0
45. Čermák Michal
DC Přibyslav B
38,0 35,80 100 81 29 41,79 201 84 113 0,56 11 0,05 2 0,01 0 0 0 0
46. Velek Václav
Devious Darts Dušejov
36,2 44,44 100 99 44 47,39 249 118 3 0,01 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
47. Žuravlov Boris
Zapomnění Jihlava
36,0 38,55 100 83 32 40,80 201 82 78 0,39 4 0,02 1 0,00 0 0 0 0
48. Brambůrek Petr
Devious Darts Dušejov
34,9 42,17 100 83 35 45,32 203 92 4 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
49. Vítková Karla
Asfaltéři Jihlava
34,8 35,71 100 56 20 42,66 143 61 44 0,31 3 0,02 1 0,01 0 0 0 0
50. Veleková Dagmar
Devious Darts Dušejov
34,5 41,94 100 62 26 43,24 148 64 4 0,03 2 0,01 0 0,00 0 0 0 0
51. Nepraš Lubomír
Dark Darts Ždírec
34,5 38,46 100 52 20 38,84 121 47 35 0,29 2 0,02 1 0,01 0 0 0 0
52. Paulíček Jan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
34,1 32,56 100 86 28 38,57 210 81 90 0,43 11 0,05 1 0,00 0 0 0 0
53. Ježek Bronislav
Dark Darts Ždírec
32,9 33,96 100 53 18 37,40 123 46 35 0,28 7 0,06 0 0,00 0 0 0 0
54. Bartušek Jiří
Zapomnění Jihlava
31,5 32,39 100 71 23 37,57 173 65 45 0,26 7 0,04 0 0,00 0 0 0 0
55. Bártl Karel
Fčely Střítež
29,4 28,79 100 66 19 34,76 164 57 49 0,30 6 0,04 1 0,01 0 0 0 0
56. Vácha Miroslav
Devious Darts Dušejov
25,6 27,78 100 72 20 34,48 174 60 4 0,02 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
57. Svoboda Patrik
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
25,5 21,74 100 69 15 30,95 168 52 46 0,27 9 0,05 0 0,00 0 0 0 0
58. Milfaitová Lucie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
23,8 20,34 100 59 12 28,37 141 40 45 0,32 3 0,02 0 0,00 0 0 0 0
59. Koukal Jiří
Cunami Panská Lhota
18,0 15,69 100 51 8 25,41 122 31 8 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
60. Šupita Ivan
Dark Darts Ždírec
  76,00 100 25 19 66,13 62 41 27 0,44 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
61. Kochol Karel
Asfaltéři Jihlava
  64,29 100 28 18 60,87 69 42 34 0,49 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
62. Vaněček Jiří
DRAGON Darts Jihlava
  62,50 100 8 5 57,89 19 11 8 0,42 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
63. Svoboda Jan
Panda Jihlava
  60,71 100 28 17 59,38 64 38 19 0,30 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
64. Boubal Petr
Cerberos Velké Meziříčí B
  54,55 100 11 6 50,00 30 15 9 0,30 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
65. Petrlík Radek
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  53,19 100 47 25 53,85 117 63 62 0,53 10 0,09 1 0,01 0 0 0 0
66. Máca Martin
Zezulkárna Jihlava B
  52,38 100 42 22 48,08 104 50 47 0,45 9 0,09 0 0,00 0 0 0 0
67. Zadražil Milan
Cunami Panská Lhota
  51,52 100 33 17 53,66 82 44 36 0,44 1 0,01 1 0,01 1 0 0 0
68. Vierer Jaromír
DRAGON Darts Jihlava
  50,00 100 44 22 50,94 106 54 37 0,35 6 0,06 1 0,01 0 0 0 0
69. Klement Jaroslav
Cunami Panská Lhota
  50,00 100 14 7 51,35 37 19 16 0,43 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
70. Málek Milan
Cunami Panská Lhota
  50,00 100 6 3 53,33 15 8 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
71. Bahenský Jakub
Cerberos Velké Meziříčí B
  50,00 100 4 2 45,45 11 5 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
72. Satrapa Karel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  50,00 100 2 1 50,00 6 3 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
73. Šinkovský Filip
Cunami Panská Lhota
  48,94 100 47 23 46,43 112 52 50 0,45 8 0,07 0 0,00 1 0 0 0
74. Polák Aleš
Asfaltéři Jihlava
  47,73 100 44 21 48,65 111 54 52 0,47 10 0,09 1 0,01 0 0 0 0
75. Vopálenský Martin
Devious Darts Dušejov
  47,62 100 42 20 47,12 104 49 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
76. Sedláček Pavel
Cerberos Velké Meziříčí B
  47,37 100 38 18 52,08 96 50 44 0,46 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
77. Šrom Pavel
Asfaltéři Jihlava
  46,67 100 15 7 45,71 35 16 10 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
78. Kalina Ladislav
Cunami Panská Lhota
  45,45 100 22 10 48,15 54 26 20 0,37 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
79. Zadražil František
Cunami Panská Lhota
  44,44 100 36 16 46,67 90 42 34 0,38 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
80. Kopecká Aneta
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  44,44 100 36 16 43,82 89 39 37 0,42 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
81. Böhm Jiří
Zezulkárna Jihlava B
  43,48 100 23 10 46,30 54 25 24 0,44 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
82. Tuček Roman
DRAGON Darts Jihlava
  40,00 100 40 16 43,40 106 46 48 0,45 11 0,10 2 0,02 0 0 0 0
83. Petr Václav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  40,00 100 25 10 45,76 59 27 23 0,39 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
84. Pečenka Ondřej
Dark Darts Ždírec
  40,00 100 10 4 43,48 23 10 7 0,30 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
85. Tučková Markéta
DRAGON Darts Jihlava
  40,00 100 5 2 38,46 13 5 5 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
86. Horáčková Tereza
Dark Darts Ždírec
  38,78 100 49 19 41,80 122 51 40 0,33 3 0,02 1 0,01 0 0 0 0
87. Kalenda Luboš
Cunami Panská Lhota
  38,46 100 26 10 40,00 65 26 18 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
88. Hyka Michal
Zapomnění Jihlava
  37,50 100 8 3 42,11 19 8 2 0,11 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
89. Cakl Jindřich
Asfaltéři Jihlava
  36,84 100 19 7 42,55 47 20 21 0,45 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
90. Sýkora Miloslav
Cerberos Velké Meziříčí B
  35,71 100 14 5 40,54 37 15 8 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
91. Sobotka Luboš
Fčely Střítež
  33,33 100 48 16 38,94 113 44 47 0,42 4 0,04 1 0,01 0 0 0 0
92. Kuncová Lenka
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  33,33 100 6 2 40,00 15 6 9 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
93. Zeman Patrik
DRAGON Darts Jihlava
  33,33 100 6 2 40,00 15 6 8 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
94. Procházka David
Panda Jihlava
  31,58 100 19 6 36,17 47 17 18 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
95. Hospodková Tereza
DC Přibyslav B
  30,00 100 30 9 36,49 74 27 18 0,24 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
96. Liferenko Daniel
Zapomnění Jihlava
  28,57 100 14 4 31,25 32 10 8 0,25 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
97. Hermannová Marie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  27,78 100 36 10 30,49 82 25 21 0,26 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
98. Prycl Jan
Cunami Panská Lhota
  26,32 100 19 5 35,42 48 17 5 0,10 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
99. Ježek Martin
Zapomnění Jihlava
  25,00 100 36 9 36,36 88 32 30 0,34 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
100. Panáček Luboš
Zapomnění Jihlava
  25,00 100 16 4 30,77 39 12 7 0,18 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
101. Mikešová Lenka
Zezulkárna Jihlava B
  25,00 100 4 1 40,00 10 4 1 0,10 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
102. Med Jiří
Fčely Střítež
  22,22 100 9 2 31,82 22 7 6 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
103. Tykal Ondřej
Fčely Střítež
  20,00 100 10 2 34,62 26 9 4 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
104. Maštera David
Cunami Panská Lhota
  18,18 100 22 4 30,77 52 16 10 0,19 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
105. Novák Aleš
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  16,67 100 6 1 28,57 14 4 5 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
106. Blažek Petr
Panda Jihlava
  16,13 100 31 5 28,95 76 22 17 0,22 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
107. Růžičková Šárka
Devious Darts Dušejov
  14,29 100 14 2 24,24 33 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
108. Pech Libor
Devious Darts Dušejov
  10,71 100 28 3 24,64 69 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
109. Duchanová Zlata
Fčely Střítež
  10,34 100 29 3 15,63 64 10 8 0,13 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
110. Fišar Tomáš
Dark Darts Ždírec
  8,00 100 25 2 17,24 58 10 19 0,33 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
111. Václavek Martin
Zapomnění Jihlava
  0,00 100 6 0 7,69 13 1 4 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
112. Gnol Drahoslav
Asfaltéři Jihlava
  0,00 100 4 0 11,11 9 1 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
113. Vencová Andrea
DC Přibyslav B
  0,00 100 4 0 11,11 9 1 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
114. Jaroš Jakub
DC Přibyslav B
  0,00 100 2 0 20,00 5 1 5 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
115. Němeček Tomáš
DC Přibyslav B
  0,00 100 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
116. Hos Roman
Wüdle Brtnice B
  0,00 100 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
117. Schmied Zdeněk
Asfaltéři Jihlava
  0,00 100 1 0 0,00 2 0 0 0,00 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
118. Šaroun Ondřej
DRAGON Darts Jihlava
  0,00 100 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.5.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 25.5.2019 05:37:45