Statistika hráčů
UŠO > Vysočina > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1. Bártl David
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
98,2 95,83 72 72 69 86,96 161 140 188 1,17 60 0,37 14 0,09 10 1 0 0
2. Veverka František
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
93,7 96,55 72 58 56 85,07 134 114 172 1,28 45 0,34 5 0,04 2 1 0 0
3. Fišara Vladimír
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
78,1 81,40 72 43 35 77,08 96 74 97 1,01 17 0,18 0 0,00 1 0 0 0
4. Bílek Radek
DRAGON Darts Jihlava
77,7 86,76 72 68 59 76,25 160 122 159 0,99 25 0,16 1 0,01 2 0 0 0
5. Kunčar Leopold
Cerberos Velké Meziříčí B
64,4 75,00 72 68 51 67,47 166 112 116 0,70 14 0,08 0 0,00 2 0 0 0
6. Götthans Roman
Zezulkárna Jihlava B
63,0 73,53 72 68 50 65,45 165 108 106 0,64 19 0,12 2 0,01 0 0 0 0
7. Kutyna Marek
Wüdle Brtnice B
62,7 69,81 72 53 37 64,39 132 85 97 0,73 19 0,14 0 0,00 2 0 0 0
8. Krainer Tomáš
Zapomnění Jihlava
61,4 73,33 72 60 44 63,82 152 97 93 0,61 22 0,14 1 0,01 0 0 0 0
9. Kampas Jan
Cerberos Velké Meziříčí B
59,6 70,69 72 58 41 62,94 143 90 76 0,53 18 0,13 1 0,01 0 0 0 0
10. Peřina Milan 1977
Asfaltéři Jihlava
58,0 62,75 72 51 32 59,02 122 72 89 0,73 16 0,13 1 0,01 0 0 0 0
11. Boháč Martin
Cerberos Velké Meziříčí B
56,1 65,08 72 63 41 60,00 155 93 82 0,53 11 0,07 2 0,01 0 1 0 0
12. Bartoš Karel
Wüdle Brtnice B
55,1 66,67 72 57 38 59,15 142 84 73 0,51 12 0,08 0 0,00 0 0 0 0
13. Šimek Antonín
Zezulkárna Jihlava B
54,6 64,62 72 65 42 56,52 161 91 95 0,59 12 0,07 1 0,01 0 1 0 0
14. Doležal Michal
Wüdle Brtnice B
54,0 64,10 72 39 25 59,60 99 59 55 0,56 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
15. Böhm Jan
Zezulkárna Jihlava B
53,9 57,14 72 63 36 55,63 151 84 102 0,68 17 0,11 2 0,01 0 0 0 0
16. Močuba Jiří
DC Přibyslav B
53,3 61,76 72 68 42 59,65 171 102 77 0,45 15 0,09 0 0,00 0 0 0 0
17. Novák Marek
DRAGON Darts Jihlava
53,1 57,69 72 52 30 55,64 133 74 104 0,78 8 0,06 2 0,02 0 0 0 0
18. Březina Lukáš
DC Přibyslav B
53,0 63,89 72 72 46 59,78 179 107 74 0,41 9 0,05 0 0,00 0 0 0 0
19. Brussmann Jiří
Wüdle Brtnice B
52,6 63,64 72 44 28 57,80 109 63 50 0,46 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
20. Vaněček Ondřej
Panda Jihlava
51,8 56,86 72 51 29 55,28 123 68 71 0,58 10 0,08 1 0,01 0 0 0 0
21. Navrkal Filip
Wüdle Brtnice B
51,7 61,82 72 55 34 56,72 134 76 63 0,47 6 0,04 0 0,00 0 0 0 0
22. Tučková Dana
DRAGON Darts Jihlava
51,5 58,93 72 56 33 55,88 136 76 70 0,51 8 0,06 1 0,01 0 0 0 0
23. Mezera Tomáš
Fčely Střítež
50,2 62,07 72 58 36 55,86 145 81 61 0,42 5 0,03 0 0,00 0 0 0 0
24. Peřina Milan 1956
Asfaltéři Jihlava
49,7 55,56 72 63 35 54,36 149 81 78 0,52 6 0,04 0 0,00 0 0 0 0
25. Frühaufová Marcela
Fčely Střítež
49,6 52,46 72 61 32 51,35 148 76 98 0,66 16 0,11 0 0,00 0 0 0 0
26. Poláček Luboš
Panda Jihlava
48,4 55,56 72 72 40 53,41 176 94 80 0,45 9 0,05 1 0,01 0 0 0 0
27. Rychlý Stanislav
Cunami Panská Lhota
46,2 53,85 72 39 21 51,65 91 47 28 0,31 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
28. Kourek Jiří
Dark Darts Ždírec
45,2 52,27 72 44 23 51,46 103 53 30 0,29 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
29. Zána Oldřich
Panda Jihlava
44,7 47,83 72 46 22 50,00 116 58 58 0,50 8 0,07 0 0,00 0 0 0 0
30. Chmela Jan
Dark Darts Ždírec
44,4 49,06 72 53 26 48,82 127 62 56 0,44 8 0,06 0 0,00 0 0 0 0
31. Motáček Richard
Cunami Panská Lhota
44,4 48,78 72 41 20 48,04 102 49 46 0,45 11 0,11 0 0,00 0 0 0 0
32. Pokorný Jakub
DC Přibyslav B
43,8 50,77 72 65 33 48,70 154 75 48 0,31 10 0,06 0 0,00 0 0 0 0
33. Žiačiková Petra
Zapomnění Jihlava
43,3 48,39 72 62 30 49,35 154 76 57 0,37 8 0,05 0 0,00 1 0 0 0
34. Velíšek David
Dark Darts Ždírec
43,3 47,62 72 42 20 46,53 101 47 50 0,50 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
35. Polák Aleš
Asfaltéři Jihlava
40,7 43,24 72 37 16 45,26 95 43 43 0,45 7 0,07 1 0,01 0 0 0 0
36. Němec Jaromír
Panda Jihlava
40,7 40,35 72 57 23 43,88 139 61 68 0,49 16 0,12 0 0,00 0 0 0 0
37. Kopic Daniel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
39,9 43,40 72 53 23 45,38 130 59 47 0,36 8 0,06 0 0,00 0 0 0 0
38. Hrubý Patrik
Asfaltéři Jihlava
39,5 38,78 72 49 19 41,44 111 46 63 0,57 5 0,05 1 0,01 0 0 0 0
39. Buchtová Klára
Cerberos Velké Meziříčí B
38,7 39,34 72 61 24 42,95 149 64 76 0,51 6 0,04 0 0,00 0 0 0 0
40. Škarvada Jan
Wüdle Brtnice B
37,2 35,90 72 39 14 41,94 93 39 41 0,44 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
41. Žuravlov Boris
Zapomnění Jihlava
37,0 40,00 72 65 26 42,14 159 67 66 0,42 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
42. Froněk Petr
Zezulkárna Jihlava B
36,5 38,89 72 36 14 40,70 86 35 35 0,41 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
43. Čermák Michal
DC Přibyslav B
36,4 33,33 72 57 19 40,58 138 56 76 0,55 7 0,05 0 0,00 0 0 0 0
44. Velek Václav
Devious Darts Dušejov
36,0 45,07 72 71 32 46,96 181 85 3 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
45. Paulíček Jan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
35,2 35,00 72 60 21 41,50 147 61 53 0,36 5 0,03 1 0,01 0 0 0 0
46. Ježek Bronislav
Dark Darts Ždírec
33,4 34,15 72 41 14 37,63 93 35 30 0,32 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
47. Vítková Karla
Asfaltéři Jihlava
33,3 34,00 72 50 17 41,41 128 53 38 0,30 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
48. Bartušek Jiří
Zapomnění Jihlava
33,1 34,88 72 43 15 41,12 107 44 23 0,21 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
49. Brambůrek Petr
Devious Darts Dušejov
31,9 36,92 72 65 24 41,67 156 65 4 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
50. Med Lukáš
Fčely Střítež
31,1 27,27 72 44 12 36,70 109 40 39 0,36 8 0,07 0 0,00 0 0 0 0
51. Bártl Karel
Fčely Střítež
29,0 29,17 72 48 14 34,45 119 41 29 0,24 5 0,04 1 0,01 0 0 0 0
52. Milfaitová Lucie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
27,2 24,49 72 49 12 32,50 120 39 41 0,34 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
53. Svoboda Patrik
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
26,4 23,21 72 56 13 32,12 137 44 37 0,27 7 0,05 0 0,00 0 0 0 0
54. Veleková Dagmar
Devious Darts Dušejov
25,6 27,03 72 37 10 33,71 89 30 4 0,04 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
55. Vácha Miroslav
Devious Darts Dušejov
21,5 20,75 72 53 11 29,92 127 38 4 0,03 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
56. Koukal Jiří
Cunami Panská Lhota
19,0 16,67 72 42 7 27,45 102 28 5 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
57. Vaněček Jiří
DRAGON Darts Jihlava
  100,00 72 3 3 85,71 7 6 4 0,57 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
58. Šupita Ivan
Dark Darts Ždírec
  66,67 72 15 10 59,46 37 22 16 0,43 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
59. Haško Zdeněk
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  64,29 72 28 18 63,64 66 42 37 0,56 5 0,08 2 0,03 0 0 0 0
60. Jelínek Michal
DRAGON Darts Jihlava
  63,64 72 33 21 60,24 83 50 36 0,43 13 0,16 1 0,01 0 0 0 0
61. Hranický Rostislav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  61,54 72 26 16 60,61 66 40 43 0,65 4 0,06 1 0,02 0 0 0 0
62. Svoboda Jan
Panda Jihlava
  60,71 72 28 17 59,38 64 38 19 0,30 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
63. Máca Martin
Zezulkárna Jihlava B
  60,00 72 25 15 53,23 62 33 33 0,53 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
64. Kochol Karel
Asfaltéři Jihlava
  60,00 72 20 12 57,69 52 30 31 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
65. Boubal Petr
Cerberos Velké Meziříčí B
  60,00 72 10 6 51,85 27 14 5 0,19 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
66. Šinkovský Filip
Cunami Panská Lhota
  58,06 72 31 18 53,95 76 41 29 0,38 8 0,11 0 0,00 1 0 0 0
67. Petrlík Radek
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  52,94 72 34 18 51,81 83 43 42 0,51 9 0,11 1 0,01 0 0 0 0
68. Zadražil František
Cunami Panská Lhota
  51,72 72 29 15 51,35 74 38 29 0,39 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
69. Vierer Jaromír
DRAGON Darts Jihlava
  51,43 72 35 18 53,01 83 44 29 0,35 6 0,07 1 0,01 0 0 0 0
70. Málek Milan
Cunami Panská Lhota
  50,00 72 6 3 53,33 15 8 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
71. Hyka Michal
Zapomnění Jihlava
  50,00 72 6 3 50,00 14 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
72. Bahenský Jakub
Cerberos Velké Meziříčí B
  50,00 72 4 2 45,45 11 5 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
73. Satrapa Karel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  50,00 72 2 1 50,00 6 3 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
74. Kopecká Aneta
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  46,43 72 28 13 44,93 69 31 30 0,43 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
75. Šrom Pavel
Asfaltéři Jihlava
  46,15 72 13 6 45,16 31 14 8 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
76. Petr Václav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  45,45 72 22 10 49,02 51 25 19 0,37 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
77. Vopálenský Martin
Devious Darts Dušejov
  44,83 72 29 13 43,24 74 32 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
78. Sýkora Miloslav
Cerberos Velké Meziříčí B
  44,44 72 9 4 43,48 23 10 5 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
79. Zadražil Milan
Cunami Panská Lhota
  44,00 72 25 11 50,00 62 31 25 0,40 0 0,00 1 0,02 1 0 0 0
80. Böhm Jiří
Zezulkárna Jihlava B
  43,48 72 23 10 46,30 54 25 24 0,44 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
81. Kalina Ladislav
Cunami Panská Lhota
  42,86 72 14 6 48,48 33 16 14 0,42 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
82. Pečenka Ondřej
Dark Darts Ždírec
  42,86 72 7 3 43,75 16 7 6 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
83. Nepraš Lubomír
Dark Darts Ždírec
  40,00 72 35 14 40,48 84 34 24 0,29 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
84. Sedláček Pavel
Cerberos Velké Meziříčí B
  40,00 72 15 6 44,44 36 16 20 0,56 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
85. Panáček Luboš
Zapomnění Jihlava
  40,00 72 10 4 40,00 25 10 5 0,20 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
86. Liferenko Daniel
Zapomnění Jihlava
  40,00 72 10 4 39,13 23 9 6 0,26 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
87. Tuček Roman
DRAGON Darts Jihlava
  39,39 72 33 13 43,18 88 38 44 0,50 11 0,13 2 0,02 0 0 0 0
88. Kalenda Luboš
Cunami Panská Lhota
  37,50 72 24 9 38,98 59 23 17 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
89. Klement Jaroslav
Cunami Panská Lhota
  33,33 72 6 2 40,00 15 6 4 0,27 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
90. Kuncová Lenka
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  33,33 72 6 2 40,00 15 6 9 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
91. Zeman Patrik
DRAGON Darts Jihlava
  33,33 72 6 2 40,00 15 6 8 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
92. Sobotka Luboš
Fčely Střítež
  32,35 72 34 11 38,75 80 31 34 0,43 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
93. Procházka David
Panda Jihlava
  31,58 72 19 6 36,17 47 17 18 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
94. Horáčková Tereza
Dark Darts Ždírec
  31,03 72 29 9 36,49 74 27 27 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
95. Hermannová Marie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  31,03 72 29 9 33,33 66 22 17 0,26 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
96. Prycl Jan
Cunami Panská Lhota
  30,77 72 13 4 34,38 32 11 1 0,03 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
97. Ježek Martin
Zapomnění Jihlava
  25,00 72 28 7 37,68 69 26 23 0,33 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
98. Mikešová Lenka
Zezulkárna Jihlava B
  25,00 72 4 1 40,00 10 4 1 0,10 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
99. Hospodková Tereza
DC Přibyslav B
  22,22 72 18 4 31,82 44 14 13 0,30 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
100. Med Jiří
Fčely Střítež
  22,22 72 9 2 31,82 22 7 6 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
101. Tykal Ondřej
Fčely Střítež
  20,00 72 5 1 38,46 13 5 2 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
102. Maštera David
Cunami Panská Lhota
  16,67 72 18 3 31,82 44 14 10 0,23 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
103. Novák Aleš
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  16,67 72 6 1 28,57 14 4 5 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
104. Pech Libor
Devious Darts Dušejov
  13,04 72 23 3 23,64 55 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
105. Duchanová Zlata
Fčely Střítež
  10,34 72 29 3 15,63 64 10 8 0,13 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
106. Růžičková Šárka
Devious Darts Dušejov
  10,00 72 10 1 17,39 23 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
107. Fišar Tomáš
Dark Darts Ždírec
  9,09 72 22 2 17,65 51 9 17 0,33 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
108. Blažek Petr
Panda Jihlava
  6,67 72 15 1 22,22 36 8 11 0,31 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
109. Gnol Drahoslav
Asfaltéři Jihlava
  0,00 72 4 0 11,11 9 1 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
110. Vencová Andrea
DC Přibyslav B
  0,00 72 4 0 11,11 9 1 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
111. Václavek Martin
Zapomnění Jihlava
  0,00 72 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
112. Jaroš Jakub
DC Přibyslav B
  0,00 72 2 0 20,00 5 1 5 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
113. Němeček Tomáš
DC Přibyslav B
  0,00 72 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
114. Hos Roman
Wüdle Brtnice B
  0,00 72 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
115. Schmied Zdeněk
Asfaltéři Jihlava
  0,00 72 1 0 0,00 2 0 0 0,00 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
116. Šaroun Ondřej
DRAGON Darts Jihlava
  0,00 72 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
117. Tučková Markéta
DRAGON Darts Jihlava
  0,00 72 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.3.2019 19:43

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 25.3.2019 19:43:37