Statistika hráčů
UŠO > Vysočina > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1. Zadražil Vladimír
Formanský Dravci Jihlava
89,8 88,33 100 60 53 78,42 139 109 152 1,09 50 0,36 8 0,06 9 1 1 0
2. Švára Martin
Formanský Dravci Jihlava
86,4 81,67 100 60 49 76,64 137 105 187 1,36 41 0,30 2 0,01 8 1 0 0
3. Majer Vít
Zezulkárna Jihlava
83,8 78,31 104 83 65 71,94 196 141 276 1,41 67 0,34 7 0,04 10 0 1 0
4. Vondrák Miroslav
Cerberos Velké Meziříčí
79,0 81,18 104 85 69 70,19 208 146 264 1,27 55 0,26 4 0,02 9 1 0 0
5. Dostál Radek
Formanský Dravci Jihlava
77,9 77,33 100 75 58 69,61 181 126 208 1,15 43 0,24 12 0,07 11 0 0 0
6. Štěpánek David
Zezulkárna Jihlava
76,6 76,47 104 102 78 68,16 245 167 294 1,20 70 0,29 10 0,04 6 1 0 0
7. Macek Rudolf
Zezulkárna Jihlava
72,7 73,47 104 98 72 65,25 236 154 279 1,18 50 0,21 5 0,02 8 2 0 0
8. Strašil Pavel
DC Přibyslav
71,2 75,29 104 85 64 67,65 204 138 188 0,92 45 0,22 4 0,02 4 1 0 0
9. Kúřil Stanislav
Cerberos Velké Meziříčí
70,1 70,93 104 86 61 65,40 211 138 195 0,92 54 0,26 8 0,04 7 1 0 0
10. Číha Petr
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
69,9 70,00 104 70 49 63,37 172 109 181 1,05 47 0,27 4 0,02 7 0 0 0
11. Došek Martin
Formanský Dravci Jihlava
67,9 73,08 100 52 38 63,78 127 81 111 0,87 30 0,24 4 0,03 2 0 0 0
12. Doležal Jan
Cerberos Velké Meziříčí
67,2 69,64 104 56 39 63,91 133 85 134 1,01 23 0,17 0 0,00 2 1 0 0
13. Vytiska Václav
Formanský Dravci Jihlava
66,7 67,74 100 62 42 63,89 144 92 133 0,92 31 0,22 0 0,00 3 0 0 0
14. Nevídal Miloš
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
66,6 61,36 104 88 54 58,33 216 126 251 1,16 55 0,25 11 0,05 5 2 0 0
15. Hlávka Petr
Formanský Dravci Jihlava B
65,6 69,31 104 101 70 63,16 247 156 231 0,94 49 0,20 6 0,02 1 0 0 0
16. Navrátil Karel
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
65,5 67,11 104 76 51 62,43 181 113 166 0,92 42 0,23 2 0,01 2 0 0 0
17. Holoubek Stanislav
Averze Třešť
65,2 64,84 104 91 59 62,79 215 135 207 0,96 42 0,20 5 0,02 2 0 0 0
18. Brůna Jiří
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
64,6 63,29 104 79 50 59,78 184 110 158 0,86 48 0,26 5 0,03 5 0 0 0
19. Benda Lukáš
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
62,9 63,10 104 84 53 60,39 207 125 189 0,91 42 0,20 3 0,01 4 1 0 0
20. Vala Jindřich
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
62,7 69,64 104 56 39 61,76 136 84 103 0,76 24 0,18 3 0,02 0 0 0 0
21. Nepraš Josef
Krajzont Polná
61,5 61,43 104 70 43 58,93 168 99 133 0,79 34 0,20 4 0,02 2 2 0 0
22. Fák Jan
Averze Třešť
60,3 57,69 104 52 30 56,15 130 73 125 0,96 35 0,27 2 0,02 2 0 0 0
23. Půža Richard
26ERS Jihlava
57,9 61,70 104 94 58 58,62 232 136 196 0,84 27 0,12 0 0,00 2 0 0 0
24. Koníř Miloslav
Šipková Akademie Dušejov
57,1 63,38 104 71 45 57,23 173 99 129 0,75 20 0,12 0 0,00 2 0 0 0
25. Kotrba Radek
Cerberos Velké Meziříčí
56,8 57,47 104 87 50 56,34 213 120 195 0,92 31 0,15 1 0,00 0 0 0 0
26. Čermák Jiří
Wüdle Brtnice
55,9 57,97 104 69 40 55,62 169 94 141 0,83 17 0,10 4 0,02 2 0 0 0
27. Šimůnek Martin
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
55,7 52,75 104 91 48 54,39 228 124 210 0,92 46 0,20 3 0,01 1 0 0 0
28. Křípal Milan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
55,2 56,00 104 75 42 53,76 186 100 149 0,80 30 0,16 4 0,02 3 0 0 0
29. Novák Radek
Formanský Dravci Jihlava B
54,4 55,43 104 92 51 54,95 222 122 178 0,80 28 0,13 1 0,00 1 0 0 0
30. Novotný Jan
Wüdle Brtnice
54,3 54,69 104 64 35 52,20 159 83 146 0,92 24 0,15 3 0,02 0 0 0 0
31. Jenšík Ondřej
DC Přibyslav
53,3 55,43 104 92 51 55,61 223 124 147 0,66 31 0,14 1 0,00 0 0 0 0
32. Votava Michal
Wüdle Brtnice
52,5 55,56 104 81 45 52,20 205 107 144 0,70 38 0,19 2 0,01 0 0 0 0
33. Wastl Filip
Řezníci Dobronín
52,4 55,79 100 95 53 53,19 235 125 191 0,81 18 0,08 3 0,01 0 0 0 0
34. Sobotka Antonín
Averze Třešť
52,0 52,53 104 99 52 52,05 244 127 189 0,77 38 0,16 2 0,01 0 0 0 0
35. Kozelka Václav
DC Přibyslav
51,9 51,06 104 94 48 52,77 235 124 169 0,72 39 0,17 3 0,01 2 0 0 0
36. Holoubek Petr
Averze Třešť
51,2 51,79 104 56 29 53,15 143 76 112 0,78 12 0,08 3 0,02 1 0 0 0
37. Novák Luděk
26ERS Jihlava
49,0 47,62 104 84 40 48,19 193 93 139 0,72 24 0,12 3 0,02 1 0 0 0
38. Honsnejman Roman
Averze Třešť
48,9 50,00 104 96 48 50,41 244 123 156 0,64 32 0,13 3 0,01 1 1 0 0
39. Kozák Ondřej
Formanský Dravci Jihlava B
48,7 50,00 104 54 27 50,75 134 68 99 0,74 6 0,04 4 0,03 0 0 0 0
40. Götthans Kamil
Šipková Akademie Dušejov
47,7 48,33 104 60 29 47,65 149 71 99 0,66 16 0,11 3 0,02 3 0 0 0
41. Votava Jiří
Krajzont Polná
46,5 48,44 104 64 31 47,83 161 77 117 0,73 13 0,08 1 0,01 0 0 0 0
42. Eisner Josef
DC Přibyslav
46,3 42,59 104 54 23 46,15 130 60 98 0,75 18 0,14 1 0,01 1 0 0 0
43. Krejčí Bohumil
Šipková Akademie Dušejov
45,8 47,69 104 65 31 48,41 157 76 100 0,64 8 0,05 2 0,01 0 0 0 0
44. Kameník Roman
Hospůdka Na Růžku Jihlava
45,0 45,95 104 74 34 46,41 181 84 93 0,51 27 0,15 3 0,02 0 0 0 0
45. Musil Luboš
Wüdle Brtnice
43,9 43,24 104 74 32 44,20 181 80 126 0,70 16 0,09 3 0,02 1 0 0 0
46. Vereš Čestmír
Zezulkárna Jihlava
43,9 38,60 104 57 22 42,55 141 60 137 0,97 14 0,10 0 0,00 0 0 0 0
47. Jaroš Jan
Řezníci Dobronín
42,2 41,38 100 58 24 46,04 139 64 70 0,50 14 0,10 0 0,00 0 0 0 0
48. Král Josef
DC Přibyslav
40,6 37,04 104 81 30 42,08 202 85 143 0,71 21 0,10 0 0,00 0 0 0 0
49. Kopeček Ondřej
Formanský Dravci Jihlava B
38,0 39,06 104 64 25 40,00 160 64 81 0,51 13 0,08 2 0,01 0 0 0 0
50. Bernard Slavomír
Řezníci Dobronín
36,8 34,94 100 83 29 39,60 202 80 99 0,49 19 0,09 1 0,00 0 0 0 0
51. Schmidt Pavel
Šipková Akademie Dušejov
36,2 34,85 104 66 23 40,00 160 64 77 0,48 9 0,06 1 0,01 0 0 0 0
52. Pleskač Bohumil
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
35,4 30,30 104 66 20 35,19 162 57 98 0,60 19 0,12 3 0,02 1 0 0 0
53. Fiala Ivan
Řezníci Dobronín
34,9 35,85 100 53 19 38,71 124 48 50 0,40 5 0,04 0 0,00 0 0 0 0
54. Turina Miloslav
Formanský Dravci Jihlava B
33,9 33,33 104 72 24 36,47 170 62 69 0,41 13 0,08 1 0,01 0 0 0 0
55. Doležal Kamil
26ERS Jihlava
32,4 26,74 104 86 23 34,78 207 72 119 0,57 15 0,07 0 0,00 0 0 0 0
56. Bednář Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
31,5 25,00 104 96 24 34,17 240 82 138 0,58 17 0,07 1 0,00 1 0 0 0
57. Hlávka Jan
Krajzont Polná
29,5 26,67 104 60 16 30,99 142 44 66 0,46 9 0,06 1 0,01 0 0 0 0
58. Sobotka Martin
Krajzont Polná
29,3 25,37 104 67 17 31,25 160 50 77 0,48 11 0,07 0 0,00 0 0 0 0
59. Böhm Zdeněk
Krajzont Polná
23,0 17,33 104 75 13 26,37 182 48 73 0,40 4 0,02 1 0,01 1 0 0 0
60. Zuda Michal
Hospůdka Na Růžku Jihlava
19,6 14,29 104 91 13 22,49 209 47 64 0,31 10 0,05 0 0,00 0 0 0 0
61. Kremser Jiří
Šipková Akademie Dušejov
  100,00 104 8 8 80,00 20 16 24 1,20 7 0,35 0 0,00 0 0 0 0
62. Pop Jaroslav
Formanský Dravci Jihlava
  76,19 100 42 32 74,74 95 71 99 1,04 26 0,27 1 0,01 1 1 0 0
63. Vacek Václav
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
  70,00 104 30 21 64,29 70 45 86 1,23 27 0,39 3 0,04 4 0 0 0
64. Rosenberg Martin
26ERS Jihlava
  61,29 104 31 19 56,41 78 44 57 0,73 11 0,14 1 0,01 0 0 0 0
65. Menšík Filip
Averze Třešť
  60,00 104 10 6 51,85 27 14 22 0,81 4 0,15 4 0,15 0 0 0 0
66. Stoklasa Jan
Formanský Dravci Jihlava
  57,14 100 14 8 57,58 33 19 24 0,73 6 0,18 0 0,00 0 0 0 0
67. Tesař Ondřej
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  56,52 104 46 26 56,88 109 62 69 0,63 12 0,11 4 0,04 2 0 0 0
68. Janoušek Marek
Formanský Dravci Jihlava
  54,55 100 22 12 51,79 56 29 33 0,59 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
69. Špinar Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  51,16 104 43 22 49,53 107 53 82 0,77 18 0,17 0 0,00 1 0 0 0
70. Procházka Jaroslav
Wüdle Brtnice
  51,16 104 43 22 49,04 104 51 98 0,94 18 0,17 3 0,03 1 0 0 0
71. Říha Vladimír
Řezníci Dobronín
  50,00 100 14 7 50,00 36 18 28 0,78 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
72. Minster Marek
Cerberos Velké Meziříčí
  50,00 104 8 4 52,63 19 10 8 0,42 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
73. Bedrníčková Gabriela
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
  50,00 104 8 4 47,62 21 10 9 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
74. Kaňkovský Jaroslav
26ERS Jihlava
  45,45 104 22 10 47,06 51 24 30 0,59 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
75. Simonides Miloš
Formanský Dravci Jihlava
  44,44 100 9 4 50,00 20 10 10 0,50 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
76. Tesař Jiří
Cerberos Velké Meziříčí
  43,75 104 48 21 47,83 115 55 81 0,70 24 0,21 0 0,00 1 0 0 0
77. Vondrák Milan
Wüdle Brtnice
  42,22 104 45 19 41,44 111 46 64 0,58 9 0,08 0 0,00 0 0 0 0
78. Bílek Radek
Zezulkárna Jihlava
  41,67 104 12 5 42,86 28 12 7 0,25 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
79. Švaříček Jiří
Wüdle Brtnice
  40,00 104 40 16 42,27 97 41 63 0,65 5 0,05 0 0,00 1 0 0 0
80. Novotný Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  40,00 104 10 4 42,86 28 12 11 0,39 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
81. Hrala Miroslav
Řezníci Dobronín
  36,36 100 22 8 38,00 50 19 30 0,60 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
82. Schenk Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  35,90 104 39 14 39,78 93 37 61 0,66 9 0,10 0 0,00 1 0 0 0
83. Tesař Petr
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  33,33 104 12 4 35,71 28 10 13 0,46 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
84. Exner David
Řezníci Dobronín
  31,82 100 22 7 36,36 55 20 30 0,55 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
85. Blažek Tomáš
Zezulkárna Jihlava
  31,25 104 32 10 39,24 79 31 48 0,61 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
86. Janda Jan
Šipková Akademie Dušejov
  30,77 104 26 8 36,92 65 24 31 0,48 9 0,14 1 0,02 0 0 0 0
87. Jůzl Pavel
Šipková Akademie Dušejov
  29,73 104 37 11 31,76 85 27 41 0,48 4 0,05 2 0,02 1 0 0 0
88. Šulista Jiří
Řezníci Dobronín
  29,55 100 44 13 32,32 99 32 55 0,56 10 0,10 1 0,01 0 0 0 0
89. Rippel Aleš
Zezulkárna Jihlava
  28,57 104 28 8 34,29 70 24 38 0,54 9 0,13 0 0,00 0 0 0 0
90. Deraha Jan
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  27,59 104 29 8 33,33 69 23 41 0,59 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
91. Häckel Pavel
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  25,00 104 4 1 30,00 10 3 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
92. Ždimera Roman
Šipková Akademie Dušejov
  23,81 104 42 10 35,45 110 39 40 0,36 14 0,13 1 0,01 0 0 0 0
93. Prokop Miroslav
Krajzont Polná
  23,08 104 39 9 29,35 92 27 49 0,53 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
94. Doležal Adam
26ERS Jihlava
  22,92 104 48 11 29,31 116 34 73 0,63 5 0,04 0 0,00 0 0 0 0
95. Prášil Vojtěch
Šipková Akademie Dušejov
  22,22 104 18 4 30,23 43 13 26 0,60 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
96. Čížek Roman
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  20,00 104 35 7 31,71 82 26 30 0,37 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
97. Sedláček Pavel
Cerberos Velké Meziříčí
  18,75 104 16 3 26,32 38 10 16 0,42 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
98. Hoštický Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  17,39 104 23 4 27,27 55 15 24 0,44 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
99. Pír Martin
Formanský Dravci Jihlava B
  11,76 104 17 2 23,08 39 9 18 0,46 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
100. Dušovský Petr
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  9,09 104 11 1 16,00 25 4 8 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
101. Vlček David
26ERS Jihlava
  8,51 104 47 4 19,63 107 21 60 0,56 8 0,07 0 0,00 0 0 0 0
102. Chalupa Lukáš
Cerberos Velké Meziříčí
  8,33 104 12 1 25,81 31 8 14 0,45 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
103. Kavalec Petr
Cerberos Velké Meziříčí
  7,14 104 14 1 20,59 34 7 16 0,47 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
104. Vorálek Karel
Formanský Dravci Jihlava B
  6,25 104 16 1 6,06 33 2 5 0,15 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
105. Kašík David
Krajzont Polná
  5,13 104 39 2 11,76 85 10 17 0,20 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
106. Jonáš Jaroslav
Šipková Akademie Dušejov
  0,00 104 19 0 2,56 39 1 6 0,15 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
107. Jakubů Vít
Řezníci Dobronín
  0,00 100 9 0 14,29 21 3 3 0,14 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
108. Dočekal Tomáš
Cerberos Velké Meziříčí
  0,00 104 4 0 11,11 9 1 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
109. Močuba Jiří
DC Přibyslav
  0,00 104 2 0 20,00 5 1 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
110. Štěpánek Martin
Krajzont Polná
  0,00 104 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.7.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 17.7.2019 05:16:58