Statistika hráčů
UŠO > Vysočina > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1. Švára Martin
Formanský Dravci Jihlava
89,0 83,33 40 30 25 77,94 68 53 96 1,41 21 0,31 1 0,01 4 1 0 0
2. Nevídal Miloš
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
84,1 79,49 40 39 31 71,43 91 65 100 1,10 35 0,38 7 0,08 4 2 0 0
3. Štěpánek David
Zezulkárna Jihlava
82,6 80,00 40 40 32 72,04 93 67 115 1,24 29 0,31 4 0,04 6 0 0 0
4. Dostál Radek
Formanský Dravci Jihlava
81,7 75,76 40 33 25 72,73 77 56 91 1,18 18 0,23 9 0,12 5 0 0 0
5. Majer Vít
Zezulkárna Jihlava
80,8 80,56 40 36 29 70,59 85 60 105 1,24 32 0,38 1 0,01 3 0 0 0
6. Došek Martin
Formanský Dravci Jihlava
75,0 77,78 40 27 21 70,97 62 44 55 0,89 16 0,26 1 0,02 2 0 0 0
7. Vondrák Miroslav
Cerberos Velké Meziříčí
73,8 78,38 40 37 29 67,42 89 60 106 1,19 22 0,25 0 0,00 1 0 0 0
8. Strašil Pavel
DC Přibyslav
73,0 78,13 40 32 25 69,74 76 53 73 0,96 19 0,25 0 0,00 1 0 0 0
9. Číha Petr
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
71,0 69,23 40 26 18 63,93 61 39 52 0,85 23 0,38 2 0,03 2 0 0 0
10. Macek Rudolf
Zezulkárna Jihlava
70,0 69,44 40 36 25 62,07 87 54 103 1,18 20 0,23 3 0,03 3 0 0 0
11. Brůna Jiří
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
69,2 66,67 40 36 24 65,06 83 54 80 0,96 23 0,28 2 0,02 1 0 0 0
12. Nepraš Josef
Krajzont Polná
68,6 68,75 40 32 22 66,23 77 51 67 0,87 17 0,22 2 0,03 1 1 0 0
13. Vala Jindřich
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
65,7 76,67 40 30 23 65,33 75 49 64 0,85 10 0,13 1 0,01 0 0 0 0
14. Holoubek Stanislav
Averze Třešť
65,4 64,10 40 39 25 61,86 97 60 86 0,89 28 0,29 3 0,03 2 0 0 0
15. Šimůnek Martin
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
63,7 65,71 40 35 23 62,79 86 54 79 0,92 16 0,19 2 0,02 0 0 0 0
16. Navrátil Karel
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
63,6 66,67 40 24 16 61,02 59 36 49 0,83 15 0,25 0 0,00 1 0 0 0
17. Vytiska Václav
Formanský Dravci Jihlava
63,1 64,29 40 28 18 59,38 64 38 54 0,84 13 0,20 0 0,00 2 0 0 0
18. Hlávka Petr
Formanský Dravci Jihlava B
61,6 65,79 40 38 25 61,05 95 58 79 0,83 14 0,15 3 0,03 1 0 0 0
19. Kúřil Stanislav
Cerberos Velké Meziříčí
59,6 59,38 40 32 19 58,02 81 47 71 0,88 14 0,17 4 0,05 1 0 0 0
20. Koníř Miloslav
Šipková Akademie Dušejov
59,4 67,86 40 28 19 61,76 68 42 51 0,75 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
21. Kotrba Radek
Cerberos Velké Meziříčí
59,1 62,96 40 27 17 56,92 65 37 61 0,94 8 0,12 1 0,02 0 0 0 0
22. Votava Michal
Wüdle Brtnice
58,4 62,07 40 29 18 56,16 73 41 58 0,79 17 0,23 1 0,01 0 0 0 0
23. Půža Richard
26ERS Jihlava
58,3 61,11 40 36 22 57,78 90 52 81 0,90 11 0,12 0 0,00 2 0 0 0
24. Benda Lukáš
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
58,1 62,07 40 29 18 60,27 73 44 52 0,71 13 0,18 0 0,00 0 0 0 0
25. Krejčí Bohumil
Šipková Akademie Dušejov
54,4 59,26 40 27 16 57,14 63 36 42 0,67 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
26. Götthans Kamil
Šipková Akademie Dušejov
53,7 56,67 40 30 17 54,67 75 41 46 0,61 8 0,11 3 0,04 2 0 0 0
27. Wastl Filip
Řezníci Dobronín
53,2 58,97 40 39 23 54,55 99 54 88 0,89 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
28. Novotný Jan
Wüdle Brtnice
51,0 47,06 40 34 16 46,99 83 39 79 0,95 14 0,17 3 0,04 0 0 0 0
29. Procházka Jaroslav
Wüdle Brtnice
50,7 50,00 40 20 10 45,65 46 21 42 0,91 8 0,17 0 0,00 0 0 0 0
30. Novák Radek
Formanský Dravci Jihlava B
49,1 48,72 40 39 19 50,54 93 47 68 0,73 7 0,08 1 0,01 1 0 0 0
31. Tesař Ondřej
Hospůdka Na Růžku Jihlava
48,8 41,67 40 24 10 50,00 56 28 37 0,66 8 0,14 2 0,04 1 0 0 0
32. Kozák Ondřej
Formanský Dravci Jihlava B
48,7 50,00 40 28 14 50,75 67 34 48 0,72 2 0,03 2 0,03 0 0 0 0
33. Jaroš Jan
Řezníci Dobronín
48,5 52,17 40 23 12 54,55 55 30 27 0,49 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
34. Novák Luděk
26ERS Jihlava
48,5 50,00 40 32 16 49,32 73 36 44 0,60 9 0,12 0 0,00 0 0 0 0
35. Křípal Milan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
48,0 47,62 40 21 10 48,15 54 26 38 0,70 7 0,13 1 0,02 1 0 0 0
36. Musil Luboš
Wüdle Brtnice
47,4 46,67 40 30 14 48,68 76 37 58 0,76 5 0,07 3 0,04 0 0 0 0
37. Sobotka Antonín
Averze Třešť
46,8 44,44 40 36 16 47,06 85 40 68 0,80 9 0,11 0 0,00 0 0 0 0
38. Bernard Slavomír
Řezníci Dobronín
46,5 47,83 40 23 11 49,09 55 27 34 0,62 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
39. Kameník Roman
Hospůdka Na Růžku Jihlava
46,3 50,00 40 30 15 49,33 75 37 34 0,45 10 0,13 1 0,01 0 0 0 0
40. Jenšík Ondřej
DC Přibyslav
46,3 48,57 40 35 17 50,56 89 45 50 0,56 9 0,10 0 0,00 0 0 0 0
41. Vereš Čestmír
Zezulkárna Jihlava
44,2 39,13 40 23 9 43,64 55 24 56 1,02 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
42. Holoubek Petr
Averze Třešť
43,9 41,67 40 24 10 46,97 66 31 47 0,71 6 0,09 2 0,03 0 0 0 0
43. Eisner Josef
DC Přibyslav
43,8 40,74 40 27 11 44,62 65 29 45 0,69 9 0,14 0 0,00 0 0 0 0
44. Schenk Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
43,4 43,48 40 23 10 44,83 58 26 38 0,66 5 0,09 0 0,00 1 0 0 0
45. Kozelka Václav
DC Přibyslav
41,6 40,54 40 37 15 44,57 92 41 58 0,63 6 0,07 1 0,01 0 0 0 0
46. Tesař Jiří
Cerberos Velké Meziříčí
40,7 33,33 40 24 8 42,37 59 25 39 0,66 10 0,17 0 0,00 0 0 0 0
47. Schmidt Pavel
Šipková Akademie Dušejov
40,4 41,94 40 31 13 43,24 74 32 38 0,51 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
48. Honsnejman Roman
Averze Třešť
40,0 39,39 40 33 13 43,37 83 36 44 0,53 7 0,08 1 0,01 0 0 0 0
49. Pleskač Bohumil
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
39,1 36,36 40 22 8 35,85 53 19 28 0,53 9 0,17 2 0,04 1 0 0 0
50. Doležal Adam
26ERS Jihlava
35,4 31,82 40 22 7 37,50 56 21 42 0,75 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
51. Král Josef
DC Přibyslav
34,2 27,59 40 29 8 35,21 71 25 42 0,59 10 0,14 0 0,00 0 0 0 0
52. Bednář Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
33,6 26,32 40 38 10 36,36 99 36 62 0,63 7 0,07 1 0,01 1 0 0 0
53. Turina Miloslav
Formanský Dravci Jihlava B
30,6 30,43 40 23 7 33,96 53 18 19 0,36 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
54. Šulista Jiří
Řezníci Dobronín
28,4 25,00 40 28 7 28,57 63 18 28 0,44 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
55. Böhm Zdeněk
Krajzont Polná
24,5 20,00 40 30 6 28,38 74 21 27 0,36 0 0,00 1 0,01 1 0 0 0
56. Doležal Kamil
26ERS Jihlava
24,5 13,64 40 22 3 27,27 55 15 31 0,56 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
57. Sobotka Martin
Krajzont Polná
24,0 19,23 40 26 5 26,98 63 17 23 0,37 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
58. Hlávka Jan
Krajzont Polná
23,3 21,74 40 23 5 25,45 55 14 15 0,27 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
59. Zuda Michal
Hospůdka Na Růžku Jihlava
20,7 15,15 40 33 5 23,68 76 18 18 0,24 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
60. Zadražil Vladimír
Formanský Dravci Jihlava
  81,82 40 11 9 73,08 26 19 27 1,04 4 0,15 1 0,04 1 0 0 0
61. Stoklasa Jan
Formanský Dravci Jihlava
  77,78 40 9 7 71,43 21 15 16 0,76 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
62. Pop Jaroslav
Formanský Dravci Jihlava
  72,73 40 11 8 72,00 25 18 29 1,16 8 0,32 0 0,00 0 0 0 0
63. Rosenberg Martin
26ERS Jihlava
  68,42 40 19 13 59,18 49 29 43 0,88 8 0,16 1 0,02 0 0 0 0
64. Špinar Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  64,29 40 14 9 57,89 38 22 26 0,68 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
65. Jůzl Pavel
Šipková Akademie Dušejov
  62,50 40 8 5 55,56 18 10 9 0,50 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
66. Vacek Václav
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
  60,00 40 5 3 58,33 12 7 15 1,25 4 0,33 0 0,00 0 0 0 0
67. Čermák Jiří
Wüdle Brtnice
  52,63 40 19 10 51,06 47 24 33 0,70 4 0,09 2 0,04 1 0 0 0
68. Votava Jiří
Krajzont Polná
  52,63 40 19 10 50,98 51 26 34 0,67 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
69. Fák Jan
Averze Třešť
  50,00 40 16 8 51,28 39 20 37 0,95 14 0,36 0 0,00 0 0 0 0
70. Říha Vladimír
Řezníci Dobronín
  50,00 40 14 7 50,00 36 18 28 0,78 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
71. Minster Marek
Cerberos Velké Meziříčí
  50,00 40 4 2 50,00 10 5 6 0,60 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
72. Novotný Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  50,00 40 4 2 45,45 11 5 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
73. Simonides Miloš
Formanský Dravci Jihlava
  50,00 40 2 1 50,00 4 2 1 0,25 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
74. Švaříček Jiří
Wüdle Brtnice
  45,45 40 11 5 42,31 26 11 14 0,54 3 0,12 0 0,00 1 0 0 0
75. Blažek Tomáš
Zezulkárna Jihlava
  44,44 40 9 4 45,00 20 9 17 0,85 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
76. Hrala Miroslav
Řezníci Dobronín
  43,75 40 16 7 44,44 36 16 24 0,67 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
77. Vondrák Milan
Wüdle Brtnice
  41,18 40 17 7 40,48 42 17 21 0,50 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
78. Čížek Roman
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  40,00 40 10 4 47,83 23 11 10 0,43 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
79. Bílek Radek
Zezulkárna Jihlava
  40,00 40 10 4 39,13 23 9 5 0,22 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
80. Fiala Ivan
Řezníci Dobronín
  36,36 40 11 4 41,38 29 12 11 0,38 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
81. Kaňkovský Jaroslav
26ERS Jihlava
  33,33 40 18 6 38,10 42 16 27 0,64 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
82. Janda Jan
Šipková Akademie Dušejov
  33,33 40 12 4 39,39 33 13 17 0,52 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
83. Janoušek Marek
Formanský Dravci Jihlava
  33,33 40 9 3 31,82 22 7 15 0,68 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
84. Bedrníčková Gabriela
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
  33,33 40 3 1 33,33 6 2 4 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
85. Dušovský Petr
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  33,33 40 3 1 28,57 7 2 3 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
86. Deraha Jan
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  30,00 40 10 3 33,33 24 8 15 0,63 5 0,21 0 0,00 0 0 0 0
87. Kopeček Ondřej
Formanský Dravci Jihlava B
  25,00 40 12 3 27,59 29 8 9 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
88. Menšík Filip
Averze Třešť
  25,00 40 4 1 36,36 11 4 7 0,64 1 0,09 1 0,09 0 0 0 0
89. Häckel Pavel
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  25,00 40 4 1 30,00 10 3 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
90. Prášil Vojtěch
Šipková Akademie Dušejov
  25,00 40 4 1 25,00 8 2 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
91. Hoštický Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  22,22 40 9 2 28,57 21 6 6 0,29 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
92. Prokop Miroslav
Krajzont Polná
  20,00 40 10 2 32,00 25 8 15 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
93. Sedláček Pavel
Cerberos Velké Meziříčí
  18,75 40 16 3 26,32 38 10 16 0,42 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
94. Rippel Aleš
Zezulkárna Jihlava
  16,67 40 6 1 31,25 16 5 12 0,75 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
95. Vorálek Karel
Formanský Dravci Jihlava B
  14,29 40 7 1 13,33 15 2 3 0,20 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
96. Ždimera Roman
Šipková Akademie Dušejov
  13,33 40 15 2 28,95 38 11 11 0,29 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
97. Vlček David
26ERS Jihlava
  9,09 40 11 1 23,08 26 6 17 0,65 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
98. Pír Martin
Formanský Dravci Jihlava B
  7,69 40 13 1 20,00 30 6 14 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
99. Kavalec Petr
Cerberos Velké Meziříčí
  7,14 40 14 1 20,59 34 7 16 0,47 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
100. Kašík David
Krajzont Polná
  0,00 40 18 0 7,69 39 3 4 0,10 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
101. Exner David
Řezníci Dobronín
  0,00 40 6 0 7,69 13 1 5 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
102. Jonáš Jaroslav
Šipková Akademie Dušejov
  0,00 40 5 0 0,00 10 0 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
103. Dočekal Tomáš
Cerberos Velké Meziříčí
  0,00 40 4 0 11,11 9 1 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
104. Chalupa Lukáš
Cerberos Velké Meziříčí
  0,00 40 2 0 20,00 5 1 1 0,20 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
105. Štěpánek Martin
Krajzont Polná
  0,00 40 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 10.12.2018 03:52

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 10.12.2018 03:52:52