Statistika hráčů
UŠO > Vysočina > Statistika hráčů
 NáhledTiskNahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
PořadíHráč / DružstvoLKH
ZápasyLegyNáhozy 95+Náhozy 133+Náhozy 170+Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1.Svoboda Lukáš
Wüdle Brtnice
91,295,2440212078,435140681,33140,2730,063100
2.Macek Rudolf
Zezulkárna Jihlava
86,985,1940272378,696148691,13170,2820,033100
3.Nevídal Miloš
Cerberos Netín
83,888,6452443980,8199801081,09190,1910,012000
4.Švára Martin
Formanský Dravci Jihlava
81,187,1036312776,717356831,14150,2120,031000
5.Bártl David
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
81,183,3336363073,818462660,79310,3730,044100
6.Zadražil Vladimír
Formanský Dravci Jihlava
78,986,2136292576,926550701,0870,1100,001000
7.Strašil Pavel
DC Přibyslav
78,477,0848483770,69116821411,22290,2560,056000
8.Fikar Rostislav
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
77,180,6552312573,617253700,97170,2410,012000
9.Majer Vít
Zezulkárna Jihlava
76,975,0040201565,314932561,14210,4320,042000
10.Vondrák Miroslav
Happy Darts Velké Meziříčí
75,975,0048322467,117651831,09200,2650,072100
11.Pop Jaroslav
Formanský Dravci Jihlava
75,280,0036352871,768561871,02190,2230,041000
12.Lepič Karel
DC Přibyslav B
72,377,4248312469,867351690,95160,2200,001000
13.Kutyna Marek
Dragon Darts Jihlava B
72,275,8652292273,446447620,9740,0610,020000
14.Tesař Jiří
Cerberos Netín
71,579,0752433469,52105731091,0470,0730,034000
15.Jenšík Ondřej
DC Přibyslav
70,774,4748473566,3611073920,84260,2440,043000
16.Dostál Radek
Zezulkárna Jihlava
70,472,5040402964,00100641071,07300,3020,022000
17.Kúřil Stanislav
Happy Darts Velké Meziříčí
70,371,8848322366,677550600,80210,2820,032000
18.Šupita Ivan
Dark Darts Ždírec
69,982,5052403372,459871610,62130,1340,040000
19.Kotrba Radek
Happy Darts Velké Meziříčí
68,976,4748342667,078255720,88150,1820,020000
20.Votava Jiří
Krajzont Polná - vyloučeno
68,771,8824322367,617148570,80130,1800,001000
21.Kunčar Leopold
Cerberos Netín
68,679,5952493970,0911782780,67210,1800,000000
22.Číha Petr
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
68,568,5744352463,228755921,06160,1830,035000
23.Hranický Rostislav
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
67,877,0852483770,5411279860,7780,0710,010000
24.Doležal Jan
Happy Darts Velké Meziříčí
67,872,0048251863,086541761,17130,2000,002000
25.Štěpánek David
Zezulkárna Jihlava
67,462,8640352261,1885521051,24220,2620,021000
26.Bednář Martin
Panda Jihlava
66,974,3652392967,029463810,86130,1400,001000
27.Navrátil Karel
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
66,969,7744433063,0010063990,99160,1630,031000
28.Kubát Lukáš
DC Přibyslav B
65,965,6348322165,757348620,85130,1820,030000
29.Novotný Jan
Wüdle Brtnice
65,868,0040251762,906239380,61200,3200,002100
30.Němec Jaromír
Panda Jihlava
65,575,0052362768,978760590,6890,1000,001000
31.Eisner Josef
DC Přibyslav
65,459,3848321959,157142580,82190,2730,042100
32.Babický Michal
Panda Jihlava
64,178,5752282266,207147440,62110,1500,000000
33.Bílek Radek 1995
Dragon Darts Jihlava
63,665,6340322162,508050790,99150,1910,010000
34.Šimůnek Martin
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
63,663,1636191255,324726390,83140,3020,043000
35.Brůna Jiří
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
62,570,3736271963,496340350,5690,1400,002000
36.Stoklasa Jan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
59,868,0036251760,666137450,7480,1300,000000
37.Janošťák Václav
DC Přibyslav
59,859,5748472855,46119661231,03250,2130,031000
38.Kopeček Ondřej
Formanský Dravci Jihlava B
59,554,5548442457,2810359890,86230,2210,013000
39.Benda Lukáš
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
58,357,1444352055,568145720,89160,2010,010000
40.Krainer Tomáš
Zapomnění Jihlava
58,066,6748483261,7411571760,6660,0500,000000
41.Došek Martin
Formanský Dravci Jihlava
58,057,1436352057,148448560,67180,2110,013000
42.Brychta Ondřej
Happy Darts Velké Meziříčí B - vyloučeno
55,765,2224231562,505635280,5020,0400,000000
43.Novák Radek
Formanský Dravci Jihlava B
55,059,0948442656,1910559800,76100,1000,000000
44.Hvězda Michal
Asfaltéři Jihlava
54,460,6148332056,108246570,7080,1010,010000
45.Hlávka Jan
Krajzont Polná - vyloučeno
53,760,0024251559,686237370,6030,0500,000000
46.Klement Jaroslav
Cunami Panská Lhota
53,162,5056322057,697845390,5050,0600,000000
47.Čermák Michal
DC Přibyslav B
52,955,0048402253,139651690,72150,1600,000000
48.Jůzl Pavel
Šipková Akademie Dušejov B
52,762,7552513254,9613172810,62130,1000,000000
49.Hlávka Petr
Formanský Dravci Jihlava B
52,051,8548271450,006633570,86100,1510,020000
50.Kunčar Klára
Cerberos Netín
51,760,7152281757,147040350,5040,0600,000000
51.Schmidt Pavel
Šipková Akademie Dušejov B
51,256,2552482754,6211965750,63100,0800,000000
52.Ždimera Roman
Šipková Akademie Dušejov B
50,755,5652362051,768544550,6550,0620,020000
53.Poláček Luboš
Panda Jihlava
50,654,3552462553,6411059550,50130,1220,020000
54.Holoubek Petr
Dragon Darts Jihlava
50,455,8840341951,768544480,56120,1410,010000
55.Švaříček Jiří
Wüdle Brtnice
49,655,5640271552,946836440,6540,0600,000000
56.Vierer Jaromír
Dragon Darts Jihlava B
49,653,8552522852,7112968810,63100,0810,010000
57.Kozák Ondřej
Formanský Dravci Jihlava B
49,545,1648311447,447837781,0070,0910,010100
58.Böhm Jan
Zezulkárna Jihlava B
48,550,0040361851,698946570,6480,0910,010000
59.Kameník Roman
Dragon Darts Jihlava
48,148,6540371851,119046520,58110,1210,010000
60.Velíšek David
Dark Darts Ždírec
47,754,5552331853,018344370,4550,0610,010000
61.Prášil Vojtěch
Šipková Akademie Dušejov B
47,752,7852361950,008844470,5380,0900,001000
62.Krejčí Bohumil
Šipková Akademie Dušejov
47,751,7248291548,577034430,6150,0720,030000
63.Vala Jindřich
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
47,446,4344281347,066832430,63140,2100,000000
64.Götthans Roman
Šipková Akademie Dušejov
46,647,2248361747,678641590,6990,1000,000000
65.Kaláb Martin
Happy Darts Velké Meziříčí B - vyloučeno
46,454,1724241352,545931240,4120,0300,000000
66.Kružík Petr
Zapomnění Jihlava
46,153,1948472552,1411761440,3860,0510,010000
67.Votava Michal
Wüdle Brtnice
46,141,3840291245,717032520,74120,1710,010000
68.Klíma Kvirín
Cerberos Netín B
45,953,6644412252,4810153310,3170,0700,000000
69.Žuravlov Boris
Zapomnění Jihlava
45,848,4848331649,377939490,6230,0400,000000
70.Novák Marek
Dragon Darts Jihlava
45,738,104021846,305425470,8740,0710,022000
71.Chmela Jan
Dark Darts Ždírec
45,652,6352382047,319344410,44100,1110,010000
72.Götthans Kamil
Šipková Akademie Dušejov
45,345,6548462147,3211253620,55150,1310,010000
73.Cakl Jindřich
Asfaltéři Jihlava
45,147,5048401948,5410350600,5880,0820,020000
74.Jenčík Pavel
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
44,647,0652341649,388140340,4230,0430,040000
75.Velek Václav
Devious Darts Dušejov
43,555,8148432456,361106200,0000,0000,000000
76.Žiačiková Petra
Zapomnění Jihlava
42,645,7148351647,068540320,3890,1100,000000
77.Sobotka Antonín
Šipková Akademie Dušejov
42,441,6748482043,8611450540,47180,1610,010000
78.Novák Luděk
26ERS Jihlava
42,242,8648421841,499439570,6180,0910,010000
79.Tučková Dana
Dragon Darts Jihlava B
41,838,6452441744,1411149860,7770,0600,000000
80.Březina Lukáš
DC Přibyslav B
41,747,3748381846,249343410,4430,0300,000000
81.Pokorný Jakub
DC Přibyslav B
39,340,7448271146,276731230,3440,0600,000000
82.Čechová Kateřina
26ERS Jihlava
39,140,6348321342,117632320,4270,0900,000000
83.Hoštický Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
39,041,9448311344,447232170,2450,0710,010000
84.Motáček Richard
Cunami Panská Lhota
38,640,6356321342,867733310,4050,0600,000000
85.Nepraš Lubomír
Dark Darts Ždírec
38,440,0052351443,378336260,3160,0710,010000
86.Prchal Antonín
Řezníci Dobronín
37,840,914422940,745422240,4420,0410,020000
87.Šimek Antonín
Zezulkárna Jihlava B
37,632,3540341141,188535420,49100,1220,020000
88.Navrkal Filip
Wüdle Brtnice B
37,436,3648441640,7111346660,5860,0510,010000
89.Doležal Kamil
26ERS Jihlava
36,933,3348481638,9811846570,48100,0830,030100
90.Vácha Miroslav
Devious Darts Dušejov
36,548,1548271345,45663000,0000,0000,000000
91.Bartoš Karel
Wüdle Brtnice B
36,436,6748301140,547430320,4350,0700,000000
92.Zadražil František
Cunami Panská Lhota
36,035,7156281041,186828310,4620,0300,000000
93.Doležal Michal
Wüdle Brtnice B
35,837,5048321239,197429300,4130,0400,000000
94.Námešný Marek
Řezníci Dobronín
35,734,2944351238,278131340,4280,1000,000000
95.Vereš Čestmír
Zezulkárna Jihlava
35,733,334024834,485820380,6650,0910,020000
96.Jašek Milan
Zezulkárna Jihlava B
35,634,3840321139,747831400,5130,0400,000000
97.Boháčová Lucie
Cerberos Netín B
35,537,8444371439,298433270,3240,0500,000000
98.Fliega Jakub
Řezníci Dobronín
34,636,1144361338,828533300,3540,0500,000000
99.Petr Václav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
34,338,4648261043,086528130,2000,0000,000000
100.Veleková Dagmar
Devious Darts Dušejov
33,642,5048401742,86984200,0000,0000,000000
101.Paulíček Jan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
33,635,0048401439,589638210,2250,0500,001000
102.Bernard Slavomír
Řezníci Dobronín
33,629,034431934,297024320,46100,1400,000000
103.Med Lukáš
Fčely Střítež
33,136,9652461740,3511446240,2120,0200,000000
104.Sedláček Pavel
Cerberos Netín B
33,032,4344371236,679033440,4920,0200,000000
105.Láník Alexandr
Fčely Střítež
32,933,3352301042,477331110,1520,0300,000000
106.Deml Michal
Happy Darts Velké Meziříčí B - vyloučeno
32,930,002420638,784919120,2460,1200,000000
107.Tuček Roman
Dragon Darts Jihlava B
32,631,7152411337,379937330,3370,0700,000000
108.Boubal Petr
Cerberos Netín B
32,434,784423836,365520180,3320,0400,000000
109.Polák Aleš
Asfaltéři Jihlava
32,333,334824836,676022250,4200,0010,020000
110.Vlček David
26ERS Jihlava
31,827,594829835,627326380,5240,0500,000000
111.Koukal Jiří
Cunami Panská Lhota
31,635,0056401438,4610440270,2620,0200,000000
112.Böhm Zdeněk
Krajzont Polná - vyloučeno
29,525,002424633,335719240,4220,0410,020000
113.Froněk Petr
Zezulkárna Jihlava B
29,125,004028734,786924240,3540,0600,000000
114.Brambůrek Petr
Devious Darts Dušejov
28,832,144828938,81672600,0000,0000,000000
115.Brussmann Jiří
Wüdle Brtnice B
28,425,6448391031,919430370,3950,0500,000000
116.Bahenský Jakub
Happy Darts Velké Meziříčí B - vyloučeno
23,918,752416331,71411380,2020,0500,000000
117.Kašík David
Krajzont Polná - vyloučeno
22,213,332415225,00369170,4720,0600,000000
118.Duchanová Zlata
Fčely Střítež
19,117,865228525,37671740,0620,0300,000000
119.Zuda Michal
26ERS Jihlava
15,29,684831318,317113180,2520,0300,000000
120.Polák Michal
Řezníci Dobronín
 100,004455100,00101080,8030,3000,001000
121.Říha Vladimír
Řezníci Dobronín
 100,004422100,004461,5000,0000,000000
122.Vítková Karla
Asfaltéři Jihlava
 100,00481166,673220,6700,0000,000000
123.Vacek Václav
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
 94,7444191881,824436541,23130,3000,002100
124.Veverka František
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
 88,89489876,192116261,2460,2900,001000
125.Kochol Karel
Asfaltéři Jihlava
 78,5748141171,433525120,3420,0600,000000
126.Peřina Milan 1977
Asfaltéři Jihlava
 76,4748171367,444329290,6730,0710,020000
127.Král Josef
DC Přibyslav B
 75,0048201572,094331330,7760,1410,020000
128.Wastl Filip
Dark Darts Ždírec
 75,0052161272,973727320,8660,1610,030000
129.Karel Miloslav
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
 75,0052161269,233927170,4420,0500,000000
130.Šulgovskij Alex
Panda Jihlava
 75,005212964,292818130,4640,1400,000000
131.Zána Oldřich
Panda Jihlava
 70,8352241763,795837540,9370,1200,000000
132.Janda Jan
Šipková Akademie Dušejov B
 70,5952171265,004026190,4830,0800,000000
133.Špinar Petr
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
 70,005210766,672114211,0030,1400,000000
134.Luža Josef
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
 66,6752241660,666137420,6950,0800,000000
135.Milfaitová Lucie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
 60,004815955,563620110,3130,0800,000000
136.Kampas Jan
Cerberos Netín
 58,3352241459,265432300,5640,0710,020000
137.Kovář Pavel
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
 58,335212751,722915130,4530,1000,000000
138.Vaněček Ondřej
Panda Jihlava
 57,145214852,943418190,5630,0910,030000
139.Čermák Jiří
Wüdle Brtnice
 56,254016957,893822300,79100,2600,000000
140.Kružík Jaroslav
Devious Darts Dušejov
 56,254816953,85392100,0000,0000,000000
141.Palát David
Asfaltéři Jihlava
 55,56489554,55221260,2710,0500,000000
142.Novotný Tomáš
Asfaltéři Jihlava
 53,334815852,633820120,3270,1800,000000
143.Kalenda Luboš
Cunami Panská Lhota
 50,0056241250,005829190,3330,0500,000000
144.Boháč Martin
Cerberos Netín
 50,0052221150,005025250,5030,0600,000000
145.Jonáš Jaroslav
Šipková Akademie Dušejov B
 50,005218948,944723130,2800,0000,000000
146.Jaroš Jan
Řezníci Dobronín
 50,004412646,673014240,8040,1300,000000
147.Minster Marek
Cerberos Netín
 50,005210556,522313140,6130,1300,000000
148.Vopálenský Martin
Devious Darts Dušejov
 50,004810550,00241200,0000,0000,000000
149.Vondra Aleš
Šipková Akademie Dušejov
 50,00488460,002012140,7010,0500,001000
150.Tajovský Tadeáš
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
 50,00488450,002010100,5010,0500,000000
151.Kříž Miroslav
Cerberos Netín B
 50,00444254,5511640,3600,0000,000000
152.Pleskačová Monika
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
 50,00524240,0010400,0000,0000,000000
153.Křípal Milan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
 46,673615751,353719381,0350,1410,031000
154.Koníř Miloslav
Šipková Akademie Dušejov
 46,674815751,283920360,9250,1300,000000
155.Čámský Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
 45,453611550,002412170,7120,0800,000000
156.Procházka Jaroslav
Wüdle Brtnice
 43,754016746,153918230,5970,1810,030000
157.Hyský Jan
Dragon Darts Jihlava B
 42,115219848,155426180,3310,0200,000000
158.Sobotka Luboš
Fčely Střítež
 41,675212546,67301450,1700,0000,000000
159.Med Jiří
Fčely Střítež
 40,915222941,825523100,1820,0400,000000
160.Musil Luboš
Wüdle Brtnice
 40,004010445,832411150,6320,0800,000000
161.Skála Jan
Zezulkárna Jihlava B
 40,00405238,46135110,8500,0000,000000
162.Hrubý Patrik
Asfaltéři Jihlava
 39,134823941,515322250,4750,0900,001000
163.Močuba Jiří
DC Přibyslav
 38,464813543,753214310,9720,0610,031000
164.Pleskač Bohumil
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
 38,465213540,003012160,5310,0300,000000
165.Vondrák Milan
Wüdle Brtnice
 37,504016639,473815290,7620,0500,000000
166.Rychlý Stanislav
Cunami Panská Lhota
 36,845619739,134618210,4630,0710,020000
167.Vondráková Dagmar
Fčely Střítež
 36,365211440,00251020,0800,0000,000000
168.Prycl Jan
Cunami Panská Lhota
 35,295617642,11381640,1110,0300,000000
169.Láník Petr
Fčely Střítež
 33,335224838,71622470,1100,0000,000000
170.Bartušek Jiří
Zapomnění Jihlava
 33,334812437,04271080,3010,0400,000000
171.Jelínek Michal
Dragon Darts Jihlava
 33,33409344,002511100,4020,0800,000000
172.Fikar Karel
Dragon Darts Jihlava B
 33,33523142,867310,1400,0000,000000
173.Ježek Bronislav
Dark Darts Ždírec
 33,33523128,577220,2900,0000,000000
174.Růžičková Šárka
Devious Darts Dušejov
 33,33483128,577200,0000,0000,000000
175.Homola Tomáš
Happy Darts Velké Meziříčí
 31,824822734,625218160,3120,0400,000000
176.Petrlík Radek
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
 31,584819632,564314120,2810,0210,020000
177.Maštera David
Cunami Panská Lhota
 31,255616542,504017120,3020,0500,000000
178.Neubauer Luděk
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
 31,255216536,843814170,4500,0000,000000
179.Kourek Jiří
Dark Darts Ždírec
 30,435223738,605722180,3240,0700,000000
180.Janoušek Marek
Formanský Dravci Jihlava
 30,003610340,002510210,8440,1600,001000
181.Haško Zdeněk
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
 30,003610333,33248190,7910,0400,000000
182.Zemanová Marietta
Zapomnění Jihlava
 29,414817534,15411450,1210,0200,000000
183.Milotová Daniela
Cerberos Netín B
 28,574421634,00501790,1800,0000,000000
184.Peřina Milan 1956
Asfaltéři Jihlava
 28,574814432,353411130,3810,0310,030000
185.Hrala Miroslav
Formanský Dravci Jihlava B
 27,784818535,564516220,4920,0400,000000
186.Bártl Karel
Fčely Střítež
 27,785218533,33451510,0210,0200,000000
187.Kopic Daniel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
 27,274822634,62521890,1700,0000,000000
188.Kavalec Petr
Happy Darts Velké Meziříčí
 25,004820528,894513120,2710,0220,040000
189.Tučková Veronika
Dragon Darts Jihlava B
 25,005216433,333913120,3140,1000,000000
190.Šulista Jiří
Řezníci Dobronín
 25,004412334,482910120,4110,0300,000000
191.Krupička Václav
Formanský Dravci Jihlava B
 25,004812332,1428960,2120,0700,000000
192.Vorálek Karel
Formanský Dravci Jihlava B
 25,004812329,63278170,6310,0410,040000
193.Šmíd Michal
DC Přibyslav B
 25,00488238,1021860,2920,1000,000000
194.Simonides Miloš
Formanský Dravci Jihlava
 25,00364140,0010410,1000,0000,000000
195.Turina Miloslav
Formanský Dravci Jihlava B
 25,00484136,3611420,1810,0900,000000
196.Kremser Jiří
Šipková Akademie Dušejov
 25,00484133,339360,6730,3300,000000
197.Urbánek Petr
Happy Darts Velké Meziříčí B - vyloučeno
 25,00244130,0010310,1000,0000,000000
198.Musil Radek
Wüdle Brtnice B
 25,00484125,008220,2500,0000,000000
199.Horáčková Tereza
Dark Darts Ždírec
 25,00524122,229200,0000,0000,000000
200.Svoboda Miloslav
Zezulkárna Jihlava B
 25,00404122,229250,5600,0000,000000
201.Medová Marcela
Dragon Darts Jihlava
 23,534017431,714113220,5430,0700,000000
202.Chalupa Lukáš
Happy Darts Velké Meziříčí
 23,534817430,004012160,4000,0010,030000
203.Blažek Tomáš
Zezulkárna Jihlava
 22,22409236,36228130,5900,0000,000000
204.Kadlec Martin
Panda Jihlava
 22,22529228,57216100,4800,0000,000000
205.Pech Libor
Devious Darts Dušejov
 21,054819427,27441200,0000,0000,000000
206.Fišar Tomáš
Dark Darts Ždírec
 20,005210233,3324870,2930,1300,000000
207.Mikšíček Michal
Řezníci Dobronín
 20,00445120,0010220,2020,2000,000000
208.Půža Richard
26ERS Jihlava
 16,67486135,29176100,5920,1200,000000
209.Bulíček Václav
Cerberos Netín B
 16,67446123,0813320,1500,0000,000000
210.Pečenka Ondřej
Dark Darts Ždírec
 16,67526123,0813340,3100,0000,000000
211.Duba Leoš
Devious Darts Dušejov
 16,67486116,6712200,0000,0000,000000
212.Homolová Lenka
Happy Darts Velké Meziříčí
 16,67486116,6712220,1700,0000,000000
213.Fiala Ivan
Řezníci Dobronín
 15,384413226,67308130,4330,1010,030000
214.Zadražil Milan
Cunami Panská Lhota
 12,505616230,234313130,3000,0000,000000
215.Sedlák Jan
Wüdle Brtnice B
 12,504816223,68389120,3240,1100,000000
216.Navrkal David
Wüdle Brtnice B
 9,524821214,89477160,3400,0000,000000
217.Svoboda Patrik
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
 6,674815112,5032440,1320,0600,000000
218.Správka Jiří
Zezulkárna Jihlava B
 5,884017113,1638580,2110,0300,000000
219.Tykal Ondřej
Fčely Střítež
 0,005211021,4328630,1100,0000,000000
220.Rychecký Jiří
Šipková Akademie Dušejov B
 0,00528027,2722680,3600,0000,000000
221.Urbánková Petra
Happy Darts Velké Meziříčí B - vyloučeno
 0,0024805,8817100,0000,0000,000000
222.Lopaška Petr
Fčely Střítež
 0,00526014,2914200,0000,0000,000000
223.Prokop Miroslav
Krajzont Polná - vyloučeno
 0,0024509,0911130,2700,0000,000000
224.Böhm Kalendová Hana
Krajzont Polná - vyloučeno
 0,0024500,0010000,0000,0000,000000
225.Máca Martin
Zezulkárna Jihlava B
 0,00404027,2711300,0000,0000,000000
226.Vaněček Jiří
Dragon Darts Jihlava B
 0,00524011,119120,2200,0000,000000
227.Varmuža Miroslav
Řezníci Dobronín
 0,00444011,119140,4400,0000,000000
228.Karas Daniel
Zezulkárna Jihlava
 0,0040400,008010,1300,0000,000000
229.Klement Robert
Wüdle Brtnice B
 0,0048400,008020,2500,0000,000000
230.Linhart Martin
26ERS Jihlava
 0,0048400,008010,1300,0000,000000
231.Vondra Mário
Cerberos Netín B
 0,00443025,008200,0000,0000,000000
232.Šimek Jakub
Dragon Darts Jihlava
 0,00402020,005120,4010,2000,000000
233.Škarvada Jan
Wüdle Brtnice B
 0,00482020,005130,6010,2000,000000
234.Gnol Drahoslav
Asfaltéři Jihlava
 0,0048200,004000,0000,0000,000000
235.Rezek Josef
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
 0,0044200,004010,2520,5000,000000
236.Bílek Radek 1973
Zezulkárna Jihlava
 0,0040100,002021,0000,0000,000000
237.Pavelec Petr
Happy Darts Velké Meziříčí
 0,0048100,002000,0000,0000,000000
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 20.1.2022 18:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 20.1.2022 18:40:55
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement