Statistika hráčů
UŠO > Vysočina > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Bártl David
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
91,5 88,24 52 34 30 79,75 79 63 94 1,19 33 0,42 2 0,03 8 0 0 0
2. Zadražil Vladimír
Formanský Dravci Jihlava
85,7 86,67 52 30 26 74,32 74 55 75 1,01 28 0,38 6 0,08 7 0 0 0
3. Majer Vít
Zezulkárna Jihlava
85,0 81,82 52 44 36 71,84 103 74 136 1,32 35 0,34 5 0,05 6 1 0 0
4. Vondrák Miroslav
Cerberos Velké Meziříčí
84,4 79,49 52 39 31 73,12 93 68 104 1,12 38 0,41 4 0,04 7 1 0 0
5. Lepič Karel
DC Přibyslav B
81,5 89,74 56 39 35 80,22 91 73 78 0,86 22 0,24 2 0,02 1 0 0 0
6. Veverka František
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
81,4 77,42 52 31 24 68,92 74 51 91 1,23 31 0,42 2 0,03 3 1 0 0
7. Pop Jaroslav
Formanský Dravci Jihlava
78,7 78,38 52 37 29 73,81 84 62 84 1,00 22 0,26 4 0,05 2 0 0 0
8. Šimůnek Martin
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
76,0 77,50 52 40 31 72,22 90 65 108 1,20 14 0,16 2 0,02 0 0 0 0
9. Švára Martin
Formanský Dravci Jihlava
75,2 74,29 52 35 26 67,07 82 55 95 1,16 20 0,24 3 0,04 4 0 0 0
10. Hranický Rostislav
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
72,5 82,14 56 56 46 73,48 132 97 104 0,79 17 0,13 4 0,03 0 0 0 0
11. Macek Rudolf
Zezulkárna Jihlava
72,2 72,92 52 48 35 67,26 113 76 125 1,11 28 0,25 2 0,02 1 0 0 0
12. Svoboda Lukáš
Wüdle Brtnice
71,8 68,42 52 38 26 65,17 89 58 95 1,07 23 0,26 2 0,02 3 1 0 0
13. Křípal Milan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
71,7 73,33 52 30 22 67,61 71 48 69 0,97 18 0,25 2 0,03 1 0 0 0
14. Doležal Jan
Cerberos Velké Meziříčí
71,0 68,29 52 41 28 65,63 96 63 126 1,31 16 0,17 3 0,03 1 0 0 0
15. Stoklasa Jan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
70,5 75,00 52 36 27 67,86 84 57 78 0,93 17 0,20 2 0,02 0 0 0 0
16. Karel Miloslav
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
68,8 78,57 56 28 22 70,77 65 46 47 0,72 8 0,12 0 0,00 0 0 0 0
17. Brůna Jiří
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
68,4 70,97 52 31 22 65,33 75 49 58 0,77 19 0,25 2 0,03 3 0 0 0
18. Špinar Petr
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
68,3 72,92 56 48 35 71,96 107 77 79 0,74 11 0,10 0 0,00 0 0 0 0
19. Kúřil Stanislav
Cerberos Velké Meziříčí
67,8 68,75 52 48 33 63,72 113 72 113 1,00 24 0,21 2 0,02 0 1 0 0
20. Votava Jiří
Krajzont Polná
66,6 72,73 56 44 32 67,33 101 68 72 0,71 17 0,17 1 0,01 0 0 0 0
21. Číha Petr
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
66,5 66,67 52 36 24 61,18 85 52 75 0,88 23 0,27 4 0,05 1 0 0 0
22. Strašil Pavel
DC Přibyslav
64,7 67,39 52 46 31 61,21 116 71 116 1,00 19 0,16 3 0,03 4 0 0 0
23. Kutyna Marek
Dragon Darts Jihlava B
64,4 75,76 52 33 25 64,29 84 54 80 0,95 8 0,10 0 0,00 0 0 0 0
24. Jůzl Pavel
Šipková Akademie Dušejov B
63,1 73,47 56 49 36 66,94 121 81 71 0,59 18 0,15 0 0,00 0 0 0 0
25. Kunčar Leopold
Cerberos Velké Meziříčí B
62,6 72,73 52 44 32 65,09 106 69 71 0,67 12 0,11 0 0,00 0 0 0 0
26. Novák Radek
Formanský Dravci Jihlava B
62,5 68,63 52 51 35 60,77 130 79 123 0,95 18 0,14 3 0,02 1 0 0 0
27. Štěpánek David
Zezulkárna Jihlava
62,5 60,00 52 50 30 58,33 120 70 130 1,08 27 0,23 2 0,02 0 0 0 0
28. Janošťák Václav
DC Přibyslav
61,8 61,54 52 52 32 57,48 127 73 149 1,17 15 0,12 3 0,02 2 0 0 0
29. Čermák Jiří
Wüdle Brtnice
60,9 62,50 52 40 25 57,84 102 59 85 0,83 28 0,27 2 0,02 1 0 0 0
30. Schmidt Pavel
Šipková Akademie Dušejov B
60,4 65,91 56 44 29 64,71 102 66 59 0,58 10 0,10 0 0,00 1 0 0 0
31. Benda Lukáš
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
60,0 61,36 52 44 27 57,55 106 61 81 0,76 22 0,21 3 0,03 2 0 0 0
32. Novotný Jan
Wüdle Brtnice
59,4 58,82 52 34 20 58,54 82 48 76 0,93 14 0,17 1 0,01 0 0 0 0
33. Peřina Milan 1977
Asfaltéři Jihlava
59,3 67,35 56 49 33 59,13 115 68 85 0,74 13 0,11 0 0,00 0 0 0 0
34. Dostál Radek
Formanský Dravci Jihlava
58,6 55,81 52 43 24 55,26 114 63 115 1,01 33 0,29 0 0,00 1 0 0 0
35. Bílek Radek 1995
Dragon Darts Jihlava
58,2 60,00 52 50 30 56,15 130 73 127 0,98 22 0,17 2 0,02 1 0 0 0
36. Bednář Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
57,6 59,09 52 44 26 58,82 102 60 79 0,77 10 0,10 1 0,01 1 0 0 0
37. Hlávka Petr
Formanský Dravci Jihlava B
57,4 57,69 52 52 30 53,54 127 68 112 0,88 30 0,24 1 0,01 1 0 0 0
38. Klement Jaroslav
Cunami Panská Lhota
57,2 67,57 56 37 25 61,80 89 55 38 0,43 9 0,10 1 0,01 0 0 0 0
39. Navrátil Karel
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
57,2 59,09 52 44 26 52,83 106 56 89 0,84 17 0,16 3 0,03 3 0 0 0
40. Nevídal Miloš
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
55,5 52,50 52 40 21 52,53 99 52 99 1,00 18 0,18 1 0,01 1 0 0 0
41. Wastl Filip
Řezníci Dobronín
55,4 58,33 52 36 21 57,47 87 50 63 0,72 6 0,07 2 0,02 1 0 0 0
42. Hrubý Patrik
Asfaltéři Jihlava
55,3 58,33 56 48 28 61,40 114 70 67 0,59 7 0,06 1 0,01 0 0 0 0
43. Ždimera Roman
Šipková Akademie Dušejov B
55,2 61,11 56 54 33 57,94 126 73 73 0,58 7 0,06 4 0,03 0 0 0 0
44. Boháč Martin
Cerberos Velké Meziříčí B
54,8 63,33 52 30 19 56,00 75 42 39 0,52 9 0,12 1 0,01 2 0 0 0
45. Babický Michal
Panda Jihlava
54,7 66,67 56 36 24 57,61 92 53 58 0,63 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
46. Rychlý Stanislav
Cunami Panská Lhota
54,0 64,10 56 39 25 58,76 97 57 49 0,51 6 0,06 1 0,01 0 0 0 0
47. Hlávka Jan
Krajzont Polná
53,7 60,78 56 51 31 56,91 123 70 68 0,55 11 0,09 1 0,01 0 0 0 0
48. Poláček Luboš
Panda Jihlava
53,6 60,71 56 56 34 57,45 141 81 89 0,63 10 0,07 0 0,00 1 0 0 0
49. Votava Michal
Wüdle Brtnice
53,5 53,85 52 39 21 53,19 94 50 69 0,73 14 0,15 3 0,03 0 0 0 0
50. Prášil Vojtěch
Šipková Akademie Dušejov B
52,3 57,14 56 28 16 60,00 70 42 28 0,40 8 0,11 0 0,00 0 0 0 0
51. Šulgovskij Alex
Panda Jihlava
52,2 54,05 56 37 20 55,56 90 50 59 0,66 9 0,10 1 0,01 0 0 0 0
52. Šimek Antonín
Zezulkárna Jihlava B
52,2 52,94 52 51 27 52,85 123 65 69 0,56 18 0,15 5 0,04 0 1 0 0
53. Chmela Jan
Dark Darts Ždírec
51,8 61,54 56 52 32 59,23 130 77 48 0,37 8 0,06 0 0,00 0 0 0 0
54. Novák Marek
Dragon Darts Jihlava
51,1 50,00 52 42 21 50,94 106 54 109 1,03 6 0,06 0 0,00 1 0 0 0
55. Kotrba Radek
Cerberos Velké Meziříčí
50,5 48,57 52 35 17 48,15 81 39 60 0,74 13 0,16 3 0,04 0 0 0 0
56. Čermák Michal
DC Přibyslav B
50,1 53,85 56 52 28 52,94 136 72 90 0,66 14 0,10 1 0,01 1 0 0 0
57. Sedláček Pavel
Cerberos Velké Meziříčí B
49,5 57,50 52 40 23 54,37 103 56 57 0,55 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
58. Kopeček Ondřej
Formanský Dravci Jihlava B
49,2 46,81 52 47 22 48,65 111 54 87 0,78 16 0,14 1 0,01 0 0 0 0
59. Žiačiková Petra
Zapomnění Jihlava
48,8 56,25 56 48 27 52,54 118 62 63 0,53 7 0,06 0 0,00 0 0 0 0
60. Janda Jan
Šipková Akademie Dušejov B
48,6 52,94 56 34 18 54,12 85 46 38 0,45 8 0,09 1 0,01 0 0 0 0
61. Tučková Dana
Dragon Darts Jihlava B
48,5 47,73 52 44 21 45,37 108 49 88 0,81 20 0,19 0 0,00 1 0 0 0
62. Petr Václav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
48,0 56,25 56 32 18 51,25 80 41 40 0,50 5 0,06 1 0,01 0 0 0 0
63. Velek Václav
Devious Darts Dušejov
47,8 61,11 56 54 33 58,52 135 79 13 0,10 3 0,02 0 0,00 0 0 0 0
64. Březina Lukáš
DC Přibyslav B
47,4 54,72 56 53 29 52,80 125 66 43 0,34 7 0,06 1 0,01 0 0 0 0
65. Jenšík Ondřej
DC Přibyslav
47,3 48,89 52 45 22 48,15 108 52 67 0,62 15 0,14 0 0,00 0 0 0 0
66. Sobotka Antonín
Šipková Akademie Dušejov
47,3 44,90 52 49 22 46,02 113 52 74 0,65 18 0,16 2 0,02 1 0 0 0
67. Láník Petr
Fčely Střítež
47,1 56,25 52 32 18 54,43 79 43 27 0,34 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
68. Cakl Jindřich
Asfaltéři Jihlava
46,9 52,00 56 50 26 52,42 124 65 62 0,50 6 0,05 0 0,00 0 0 0 0
69. Med Lukáš
Fčely Střítež
46,4 56,67 52 30 17 53,42 73 39 19 0,26 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
70. Petrlík Radek
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
46,3 50,00 56 30 15 48,00 75 36 47 0,63 6 0,08 1 0,01 0 0 0 0
71. Paulíček Jan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
45,8 50,00 56 36 18 48,91 92 45 47 0,51 10 0,11 1 0,01 0 0 0 0
72. Krainer Tomáš
Zapomnění Jihlava
45,0 46,51 56 43 20 47,12 104 49 68 0,65 6 0,06 1 0,01 0 0 0 0
73. Močuba Jiří
DC Přibyslav
45,0 43,90 52 41 18 43,00 100 43 82 0,82 10 0,10 1 0,01 1 0 0 0
74. Tesař Petr
Hospůdka Na Růžku Jihlava
44,6 45,45 52 33 15 47,44 78 37 42 0,54 8 0,10 0 0,00 0 0 0 0
75. Půža Richard
26ERS Jihlava
44,6 41,18 52 51 21 43,09 123 53 98 0,80 19 0,15 0 0,00 0 0 0 0
76. Jenčík Pavel
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
44,2 50,00 56 44 22 48,65 111 54 54 0,49 5 0,05 1 0,01 0 0 0 0
77. Vierer Jaromír
Dragon Darts Jihlava B
44,0 44,83 52 29 13 47,95 73 35 49 0,67 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
78. Novák Luděk
26ERS Jihlava
43,6 39,47 52 38 15 46,81 94 44 60 0,64 11 0,12 1 0,01 0 0 0 0
79. Honsnejman Roman
Šipková Akademie Dušejov
43,0 39,13 52 46 18 42,34 111 47 82 0,74 10 0,09 2 0,02 0 1 0 0
80. Vereš Čestmír
Zezulkárna Jihlava
43,0 35,48 52 31 11 41,89 74 31 62 0,84 12 0,16 0 0,00 0 0 0 0
81. Böhm Zdeněk
Krajzont Polná
42,8 47,83 56 46 22 48,28 116 56 50 0,43 6 0,05 0 0,00 0 0 0 0
82. Koníř Miloslav
Šipková Akademie Dušejov
42,7 41,03 52 39 16 44,55 101 45 65 0,64 13 0,13 1 0,01 0 0 0 0
83. Mezera Tomáš
Fčely Střítež
42,5 46,94 52 49 23 48,18 110 53 29 0,26 5 0,05 1 0,01 0 0 0 0
84. Böhm Jan
Zezulkárna Jihlava B
42,0 40,54 52 37 15 43,82 89 39 54 0,61 10 0,11 0 0,00 0 0 0 0
85. Jelínek Michal
Dragon Darts Jihlava
41,4 40,63 52 32 13 41,03 78 32 47 0,60 7 0,09 1 0,01 0 1 0 0
86. Milfaitová Lucie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
40,9 43,75 56 32 14 43,59 78 34 43 0,55 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
87. Král Josef
DC Přibyslav B
40,9 41,03 56 39 16 43,16 95 41 56 0,59 8 0,08 0 0,00 0 0 0 0
88. Frühaufová Marcela
Dragon Darts Jihlava
40,9 40,74 52 27 11 39,06 64 25 45 0,70 6 0,09 1 0,02 0 0 0 0
89. Veleková Dagmar
Devious Darts Dušejov
40,8 51,11 56 45 23 50,00 116 58 12 0,10 5 0,04 0 0,00 0 0 0 0
90. Hoštický Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
39,4 43,18 56 44 19 44,35 115 51 52 0,45 5 0,04 1 0,01 0 0 0 0
91. Kameník Roman
Dragon Darts Jihlava
39,3 36,11 52 36 13 37,65 85 32 56 0,66 8 0,09 1 0,01 2 0 0 0
92. Tuček Roman
Dragon Darts Jihlava B
38,5 34,78 52 46 16 41,74 115 48 57 0,50 17 0,15 0 0,00 0 0 0 0
93. Vondra Aleš
Šipková Akademie Dušejov
38,4 34,38 52 32 11 38,67 75 29 56 0,75 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
94. Buchtová Klára
Cerberos Velké Meziříčí B
38,0 33,33 52 33 11 39,51 81 32 51 0,63 7 0,09 2 0,02 0 0 0 0
95. Kadlec Martin
Panda Jihlava
37,8 44,12 56 34 15 43,53 85 37 29 0,34 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
96. Prchal Lukáš
Dragon Darts Jihlava B
37,1 38,89 52 36 14 42,71 96 41 34 0,35 8 0,08 1 0,01 0 0 0 0
97. Žuravlov Boris
Zapomnění Jihlava
36,9 38,10 56 42 16 44,34 106 47 44 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
98. Brussmann Jiří
Wüdle Brtnice B
36,4 31,91 52 47 15 36,84 114 42 78 0,68 8 0,07 2 0,02 0 0 0 0
99. Sobotka Martin
Krajzont Polná
34,7 30,77 56 39 12 36,96 92 34 43 0,47 11 0,12 0 0,00 0 0 0 0
100. Jašek Milan
Zezulkárna Jihlava B
33,9 30,77 52 26 8 35,48 62 22 30 0,48 7 0,11 0 0,00 0 0 0 0
101. Škarvada Jan
Wüdle Brtnice B
33,9 28,57 52 28 8 37,14 70 26 41 0,59 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
102. Navrkal Filip
Wüdle Brtnice B
33,7 31,91 52 47 15 34,78 115 40 67 0,58 8 0,07 0 0,00 0 0 0 0
103. Götthans Roman
Zezulkárna Jihlava B
33,7 25,00 52 40 10 33,33 93 31 63 0,68 11 0,12 1 0,01 0 0 0 0
104. Zadražil Milan
Cunami Panská Lhota
33,6 35,48 56 31 11 38,89 72 28 21 0,29 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
105. Kourek Jiří
Dark Darts Ždírec
33,5 35,14 56 37 13 40,00 95 38 28 0,29 3 0,03 1 0,01 0 0 0 0
106. Kružík Petr
Zapomnění Jihlava
33,3 32,50 56 40 13 40,20 102 41 38 0,37 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
107. Doležal Kamil
26ERS Jihlava
32,4 27,45 52 51 14 34,43 122 42 69 0,57 7 0,06 0 0,00 1 0 0 0
108. Nepraš Lubomír
Dark Darts Ždírec
31,4 35,42 56 48 17 38,98 118 46 14 0,12 4 0,03 0 0,00 0 0 0 0
109. Bártl Karel
Fčely Střítež
31,4 34,88 52 43 15 37,86 103 39 21 0,20 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
110. Bernard Slavomír
Řezníci Dobronín
29,3 24,39 52 41 10 30,21 96 29 48 0,50 6 0,06 2 0,02 0 0 0 0
111. Doležal Michal
Wüdle Brtnice B
29,2 25,00 52 28 7 29,03 62 18 30 0,48 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
112. Kašík David
Krajzont Polná
28,4 30,00 56 40 12 37,00 100 37 13 0,13 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
113. Vlček David
26ERS Jihlava
28,3 19,44 52 36 7 27,71 83 23 47 0,57 9 0,11 2 0,02 0 0 0 0
114. Bartoš Karel
Wüdle Brtnice B
25,6 17,95 52 39 7 28,42 95 27 47 0,49 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
115. Brambůrek Petr
Devious Darts Dušejov
25,5 26,53 56 49 13 33,61 119 40 11 0,09 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
116. Vácha Miroslav
Devious Darts Dušejov
24,3 25,00 56 44 11 33,03 109 36 6 0,06 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
117. Námešný Marek
Řezníci Dobronín
24,1 19,05 52 42 8 26,53 98 26 36 0,37 7 0,07 0 0,00 0 0 0 0
118. Zuda Michal
Hospůdka Na Růžku Jihlava
21,4 17,39 52 46 8 26,13 111 29 28 0,25 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
119. Froněk Petr
Zezulkárna Jihlava B
20,9 17,86 52 28 5 23,44 64 15 22 0,34 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
120. Zadražil František
Cunami Panská Lhota
  100,00 56 7 7 87,50 16 14 5 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
121. Iorio Giuseppe
Formanský Dravci Jihlava
  100,00 52 4 4 100,00 8 8 15 1,88 1 0,13 0 0,00 2 1 0 0
122. Kavalec Petr
Cerberos Velké Meziříčí
  100,00 52 2 2 80,00 5 4 4 0,80 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
123. Hermannová Marie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  100,00 56 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
124. Boháčová Lucie
Cerberos Velké Meziříčí B
  100,00 52 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
125. Šupita Ivan
Dark Darts Ždírec
  80,00 56 15 12 61,90 42 26 32 0,76 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
126. Tesař Ondřej
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  79,17 52 24 19 70,18 57 40 45 0,79 6 0,11 3 0,05 0 0 0 0
127. Vopálenský Martin
Devious Darts Dušejov
  77,78 56 9 7 68,18 22 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
128. Kampas Jan
Cerberos Velké Meziříčí B
  76,00 52 25 19 70,69 58 41 46 0,79 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
129. Říha Vladimír
Řezníci Dobronín
  75,00 52 16 12 70,27 37 26 38 1,03 7 0,19 1 0,03 0 0 0 0
130. Hvězda Michal
Asfaltéři Jihlava
  70,00 56 20 14 63,46 52 33 19 0,37 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
131. Vaněček Ondřej
Panda Jihlava
  69,57 56 23 16 64,29 56 36 33 0,59 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
132. Kremser Jiří
Šipková Akademie Dušejov
  69,23 52 13 9 68,75 32 22 40 1,25 10 0,31 0 0,00 0 0 0 0
133. Vacek Václav
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
  66,67 52 12 8 65,52 29 19 44 1,52 6 0,21 2 0,07 2 1 0 0
134. Minster Marek
Cerberos Velké Meziříčí
  66,67 52 3 2 57,14 7 4 6 0,86 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
135. Prokeš Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  65,00 56 20 13 63,83 47 30 32 0,68 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
136. Čámský Petr
26ERS Jihlava
  62,50 52 16 10 59,46 37 22 37 1,00 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
137. Kubát Lukáš
DC Přibyslav B
  62,50 56 8 5 61,11 18 11 6 0,33 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
138. Pecha Pavel
Zezulkárna Jihlava
  62,50 52 8 5 57,89 19 11 20 1,05 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
139. Vytiska Václav
Formanský Dravci Jihlava
  60,87 52 23 14 57,89 57 33 50 0,88 11 0,19 2 0,04 0 0 0 0
140. Benešová Helena
Zapomnění Jihlava
  60,00 56 5 3 50,00 14 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
141. Motáček Richard
Cunami Panská Lhota
  58,33 56 24 14 53,33 60 32 31 0,52 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
142. Peřina Milan 1956
Asfaltéři Jihlava
  57,89 56 19 11 55,81 43 24 26 0,60 9 0,21 0 0,00 0 0 0 0
143. Rosenberg Martin
26ERS Jihlava
  57,14 52 7 4 55,00 20 11 17 0,85 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
144. Došek Martin
Formanský Dravci Jihlava
  56,52 52 23 13 52,73 55 29 62 1,13 13 0,24 3 0,05 2 0 0 0
145. Švaříček Jiří
Wüdle Brtnice
  56,25 52 16 9 53,66 41 22 26 0,63 6 0,15 1 0,02 0 0 0 0
146. Tesař Jiří
Cerberos Velké Meziříčí
  55,00 52 20 11 58,70 46 27 41 0,89 6 0,13 1 0,02 0 0 0 0
147. Polák Aleš
Asfaltéři Jihlava
  54,55 56 22 12 51,72 58 30 24 0,41 5 0,09 1 0,02 0 0 0 0
148. Kalenda Luboš
Cunami Panská Lhota
  52,38 56 21 11 52,08 48 25 24 0,50 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
149. Pleskač Bohumil
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  50,00 56 26 13 51,52 66 34 34 0,52 2 0,03 2 0,03 0 0 0 0
150. Vala Jindřich
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
  50,00 52 24 12 51,72 58 30 40 0,69 4 0,07 4 0,07 0 0 0 0
151. Zána Oldřich
Panda Jihlava
  50,00 56 20 10 52,00 50 26 31 0,62 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
152. Němec Jaromír
Panda Jihlava
  50,00 56 18 9 47,92 48 23 18 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
153. Maštera David
Cunami Panská Lhota
  50,00 56 12 6 45,16 31 14 13 0,42 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
154. Bedrníčková Gabriela
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
  50,00 52 8 4 45,00 20 9 10 0,50 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
155. Lacina Tomáš
DC Přibyslav B
  50,00 56 6 3 52,94 17 9 13 0,76 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
156. Krejčí Bohumil
Šipková Akademie Dušejov
  50,00 52 6 3 50,00 16 8 9 0,56 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
157. Mikešová Lenka
Zezulkárna Jihlava B
  50,00 52 4 2 50,00 12 6 6 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
158. Janoušek Marek
Formanský Dravci Jihlava
  50,00 52 4 2 40,00 10 4 3 0,30 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
159. Velíšek David
Dark Darts Ždírec
  48,00 56 25 12 47,46 59 28 28 0,47 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
160. Chalupa Lukáš
Cerberos Velké Meziříčí
  46,15 52 13 6 46,88 32 15 12 0,38 2 0,06 2 0,06 0 0 0 0
161. Pokorný Jakub
DC Přibyslav B
  45,45 56 22 10 46,15 52 24 11 0,21 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
162. Hentschel Jaroslav
Dragon Darts Jihlava B
  44,44 52 9 4 50,00 20 10 8 0,40 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
163. Bílek Radek 1973
Zezulkárna Jihlava
  44,44 52 9 4 47,62 21 10 9 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
164. Musil Luboš
Wüdle Brtnice
  42,86 52 21 9 42,86 49 21 31 0,63 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
165. Šimek Jakub
Dragon Darts Jihlava
  42,86 52 21 9 42,00 50 21 36 0,72 7 0,14 0 0,00 0 0 0 0
166. Prchal Antonín
Řezníci Dobronín
  42,86 52 14 6 42,42 33 14 17 0,52 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
167. Šinkovský Filip
Cunami Panská Lhota
  42,86 56 7 3 47,06 17 8 4 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
168. Hyský Jan
Dragon Darts Jihlava B
  40,00 52 10 4 40,00 25 10 12 0,48 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
169. Procházka Jaroslav
Wüdle Brtnice
  38,46 52 13 5 45,45 33 15 37 1,12 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
170. Milotová Daniela
Cerberos Velké Meziříčí B
  38,46 52 13 5 38,71 31 12 5 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
171. Neubauer Luděk
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  38,10 56 21 8 47,27 55 26 20 0,36 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
172. Máca Martin
Zezulkárna Jihlava B
  37,50 52 16 6 37,84 37 14 12 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
173. Šulista Jiří
Řezníci Dobronín
  33,33 52 15 5 40,48 42 17 23 0,55 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
174. Blažek Tomáš
Zezulkárna Jihlava
  33,33 52 15 5 35,29 34 12 22 0,65 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
175. Horáčková Tereza
Dark Darts Ždírec
  33,33 56 15 5 33,33 36 12 14 0,39 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
176. Eisner Josef
DC Přibyslav
  33,33 52 12 4 43,33 30 13 32 1,07 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
177. Fišar Tomáš
Dark Darts Ždírec
  33,33 56 9 3 40,91 22 9 7 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
178. Brychta Ondřej
Cerberos Velké Meziříčí B
  33,33 52 9 3 39,13 23 9 8 0,35 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
179. Dušovský Petr
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  33,33 52 9 3 36,84 19 7 4 0,21 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
180. Simonides Miloš
Formanský Dravci Jihlava
  33,33 52 9 3 36,36 22 8 10 0,45 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
181. Haško Zdeněk
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  33,33 52 6 2 33,33 15 5 9 0,60 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
182. Kochol Karel
Asfaltéři Jihlava
  33,33 56 6 2 33,33 15 5 11 0,73 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
183. Růžičková Šárka
Devious Darts Dušejov
  33,33 56 3 1 37,50 8 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
184. Deraha Jan
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  31,25 52 16 5 35,14 37 13 14 0,38 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
185. Boubal Petr
Cerberos Velké Meziříčí B
  30,77 52 13 4 40,63 32 13 8 0,25 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
186. Götthans Kamil
Šipková Akademie Dušejov
  30,43 52 23 7 31,48 54 17 29 0,54 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
187. Sobotka Luboš
Fčely Střítež
  30,00 52 20 6 38,46 52 20 3 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
188. Fiala Ivan
Řezníci Dobronín
  30,00 52 20 6 32,61 46 15 25 0,54 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
189. Čížek Roman
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  30,00 52 10 3 33,33 24 8 9 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
190. Zámostný Tomáš
Zapomnění Jihlava
  29,41 56 17 5 37,50 40 15 30 0,75 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
191. Pavelec Petr
Cerberos Velké Meziříčí
  28,57 52 7 2 31,25 16 5 4 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
192. Prycl Jan
Cunami Panská Lhota
  27,27 56 11 3 39,29 28 11 6 0,21 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
193. Med Jiří
Fčely Střítež
  27,27 52 11 3 33,33 27 9 2 0,07 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
194. Jonáš Jaroslav
Šipková Akademie Dušejov B
  26,67 56 15 4 37,84 37 14 11 0,30 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
195. Čechová Kateřina
Zapomnění Jihlava
  25,93 56 27 7 35,71 70 25 27 0,39 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
196. Svoboda Patrik
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  25,00 56 12 3 31,03 29 9 10 0,34 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
197. Doležal Adam
26ERS Jihlava
  25,00 52 4 1 40,00 10 4 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
198. Fák Jan
26ERS Jihlava
  25,00 52 4 1 40,00 10 4 6 0,60 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
199. Novotný Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  25,00 52 4 1 25,00 8 2 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
200. Kalina Ladislav
Cunami Panská Lhota
  25,00 56 4 1 22,22 9 2 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
201. Turina Miloslav
Formanský Dravci Jihlava B
  22,22 52 9 2 25,00 20 5 5 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
202. Kozák Ondřej
Formanský Dravci Jihlava B
  21,74 52 23 5 30,36 56 17 38 0,68 5 0,09 1 0,02 0 0 0 0
203. Pech Libor
Devious Darts Dušejov
  20,00 56 20 4 27,08 48 13 1 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
204. Jaroš Jan
Řezníci Dobronín
  20,00 52 15 3 31,58 38 12 22 0,58 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
205. Láník Alexandr
Fčely Střítež
  20,00 52 15 3 30,56 36 11 10 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
206. Sova Roman
Zapomnění Jihlava
  20,00 56 15 3 23,53 34 8 12 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
207. Koukal Jiří
Cunami Panská Lhota
  18,52 56 27 5 29,85 67 20 12 0,18 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
208. Duchanová Zlata
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  18,18 52 22 4 24,00 50 12 14 0,28 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
209. Böhm Jiří
Zezulkárna Jihlava B
  16,67 52 6 1 28,57 14 4 4 0,29 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
210. Vondráková Dagmar
Fčely Střítež
  16,67 52 6 1 21,43 14 3 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
211. Vorálek Karel
Formanský Dravci Jihlava B
  15,38 52 13 2 28,13 32 9 8 0,25 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
212. Ježek Bronislav
Dark Darts Ždírec
  15,00 56 20 3 26,53 49 13 10 0,20 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
213. Jaroš Jakub
DC Přibyslav B
  11,11 56 9 1 29,17 24 7 7 0,29 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
214. Krupička Václav
Formanský Dravci Jihlava B
  11,11 52 9 1 22,73 22 5 7 0,32 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
215. Vítková Karla
Asfaltéři Jihlava
  10,00 56 10 1 18,18 22 4 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
216. Kopic Daniel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  5,88 56 17 1 21,43 42 9 17 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
217. Šmíd Michal
DC Přibyslav
  0,00 52 8 0 23,81 21 5 9 0,43 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
218. Jakubů Vít
Řezníci Dobronín
  0,00 52 8 0 11,11 18 2 5 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
219. Vondrák Milan
Wüdle Brtnice
  0,00 52 7 0 22,22 18 4 7 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
220. Musil Radek
Wüdle Brtnice B
  0,00 52 6 0 0,00 12 0 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
221. Málek Milan
Cunami Panská Lhota
  0,00 56 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
222. Pír Martin
Formanský Dravci Jihlava B
  0,00 52 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
223. Prokop Miroslav
Krajzont Polná
  0,00 56 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
224. Pečenka Ondřej
Dark Darts Ždírec
  0,00 56 3 0 25,00 8 2 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
225. Karas Daniel
Zezulkárna Jihlava
  0,00 52 3 0 0,00 6 0 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
226. Tykal Ondřej
Fčely Střítež
  0,00 52 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
227. Císařová Monika
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  0,00 56 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
228. Fous Luboš
Řezníci Dobronín
  0,00 52 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
229. Linhart Martin
26ERS Jihlava
  0,00 52 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
230. Vaněček Jiří
Dragon Darts Jihlava B
  0,00 52 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 27.1.2020 10:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 27.1.2020 10:58:10