Statistika hráčů
UŠO > Vysočina > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Peřina Milan 1977
Asfaltéři Jihlava
100,0 100,00 4 3 3 100,00 6 6 5 0,83 2 0,33 0 0,00 0 0 0 0
2. Vaněček Ondřej
Panda Jihlava
81,1 100,00 8 4 4 88,89 9 8 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
3. Dostál Radek
Formanský Dravci Jihlava
81,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 13 1,30 4 0,40 0 0,00 1 0 0 0
4. Špinar Petr
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
80,0 85,71 8 7 6 85,71 14 12 8 0,57 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
5. Švára Martin
Formanský Dravci Jihlava
78,9 75,00 4 4 3 77,78 9 7 9 1,00 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
6. Lepič Karel
DC Přibyslav B
78,8 85,71 8 7 6 75,00 16 12 12 0,75 6 0,38 0 0,00 0 0 0 0
7. Došek Martin
Formanský Dravci Jihlava
78,3 66,67 4 3 2 66,67 6 4 11 1,83 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
8. Kutyna Marek
Dragon Darts Jihlava B
77,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 9 0,90 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
9. Hranický Rostislav
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
76,8 87,50 8 8 7 78,95 19 15 14 0,74 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
10. Hrubý Patrik
Asfaltéři Jihlava
75,0 75,00 4 4 3 75,00 8 6 7 0,88 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
11. Číha Petr
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
72,7 75,00 4 4 3 63,64 11 7 12 1,09 4 0,36 0 0,00 1 0 0 0
12. Cakl Jindřich
Asfaltéři Jihlava
71,1 75,00 4 4 3 77,78 9 7 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
13. Bednář Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
70,0 75,00 8 8 6 70,00 20 14 17 0,85 2 0,10 1 0,05 1 0 0 0
14. Karel Miloslav
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
69,0 75,00 8 8 6 70,00 20 14 22 1,10 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
15. Tuček Roman
Dragon Darts Jihlava B
68,3 85,71 8 7 6 72,22 18 13 8 0,44 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
16. Peřina Milan 1956
Asfaltéři Jihlava
67,8 75,00 4 4 3 66,67 9 6 8 0,89 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
17. Votava Jiří
Krajzont Polná
67,8 75,00 4 4 3 66,67 9 6 8 0,89 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
18. Jůzl Pavel
Šipková Akademie Dušejov B
66,8 75,00 8 8 6 68,42 19 13 14 0,74 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
19. Hlávka Petr
Formanský Dravci Jihlava B
66,7 75,00 4 4 3 66,67 9 6 5 0,56 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
20. Půža Richard
26ERS Jihlava
65,6 75,00 4 4 3 66,67 9 6 8 0,89 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
21. Nevídal Miloš
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
65,5 75,00 4 4 3 63,64 11 7 10 0,91 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
22. Svoboda Lukáš
Wüdle Brtnice
65,5 75,00 4 4 3 63,64 11 7 10 0,91 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
23. Tučková Dana
Dragon Darts Jihlava B
65,3 71,43 8 7 5 58,82 17 10 18 1,06 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
24. Pokorný Jakub
DC Přibyslav B
64,5 80,00 8 5 4 72,73 11 8 1 0,09 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
25. Prášil Vojtěch
Šipková Akademie Dušejov B
64,5 75,00 8 4 3 63,64 11 7 7 0,64 4 0,36 0 0,00 0 0 0 0
26. Janda Jan
Šipková Akademie Dušejov B
63,8 66,67 8 6 4 69,23 13 9 6 0,46 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
27. Babický Michal
Panda Jihlava
63,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
28. Krainer Tomáš
Zapomnění Jihlava
62,6 75,00 8 8 6 63,16 19 12 11 0,58 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
29. Hlávka Jan
Krajzont Polná
61,8 75,00 4 4 3 63,64 11 7 6 0,55 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
30. Novák Luděk
26ERS Jihlava
61,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 10 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
31. Mezera Tomáš
Fčely Střítež
59,4 75,00 8 8 6 66,67 18 12 3 0,17 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
32. Tesař Petr
Hospůdka Na Růžku Jihlava
58,8 66,67 8 6 4 62,50 16 10 12 0,75 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
33. Žiačiková Petra
Zapomnění Jihlava
58,5 75,00 8 8 6 65,00 20 13 8 0,40 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
34. Král Josef
DC Přibyslav B
57,8 71,43 8 7 5 61,11 18 11 12 0,67 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
35. Hentschel Jaroslav
Dragon Darts Jihlava B
57,5 60,00 8 5 3 66,67 12 8 6 0,50 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
36. Götthans Roman
Zezulkárna Jihlava B
56,3 50,00 4 4 2 50,00 8 4 7 0,88 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
37. Ždimera Roman
Šipková Akademie Dušejov B
54,7 57,14 8 7 4 60,00 15 9 9 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
38. Březina Lukáš
DC Přibyslav B
54,3 75,00 8 8 6 61,90 21 13 5 0,24 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
39. Pop Jaroslav
Formanský Dravci Jihlava
54,3 66,67 4 3 2 57,14 7 4 4 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
40. Velek Václav
Devious Darts Dušejov
53,7 75,00 8 8 6 63,16 19 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
41. Němec Jaromír
Panda Jihlava
53,6 75,00 8 4 3 63,64 11 7 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
42. Procházka Jaroslav
Wüdle Brtnice
53,6 50,00 4 4 2 54,55 11 6 15 1,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
43. Petrlík Radek
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
52,5 75,00 4 4 3 58,33 12 7 5 0,42 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
44. Doležal Kamil
26ERS Jihlava
52,2 50,00 4 4 2 55,56 9 5 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
45. Pleskač Bohumil
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
50,8 60,00 8 5 3 53,85 13 7 7 0,54 0 0,00 1 0,08 0 0 0 0
46. Kampas Jan
Cerberos Velké Meziříčí B
50,6 57,14 8 7 4 52,94 17 9 9 0,53 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
47. Čermák Jiří
Wüdle Brtnice
50,0 50,00 4 4 2 54,55 11 6 7 0,64 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
48. Poláček Luboš
Panda Jihlava
49,5 50,00 8 8 4 57,14 21 12 12 0,57 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
49. Čermák Michal
DC Přibyslav B
47,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
50. Kružík Petr
Zapomnění Jihlava
45,3 50,00 8 6 3 53,33 15 8 7 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
51. Rychlý Stanislav
Cunami Panská Lhota
45,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
52. Paulíček Jan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
44,5 50,00 4 4 2 45,45 11 5 6 0,55 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
53. Šimek Antonín
Zezulkárna Jihlava B
44,4 50,00 4 4 2 44,44 9 4 2 0,22 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
54. Chmela Jan
Dark Darts Ždírec
43,8 50,00 8 8 4 57,14 21 12 2 0,10 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
55. Prchal Lukáš
Dragon Darts Jihlava B
43,1 40,00 8 5 2 46,15 13 6 6 0,46 3 0,23 0 0,00 0 0 0 0
56. Kadlec Martin
Panda Jihlava
41,9 50,00 8 8 4 47,62 21 10 10 0,48 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
57. Mikešová Lenka
Zezulkárna Jihlava B
41,7 50,00 4 4 2 50,00 12 6 6 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
58. Sedláček Pavel
Cerberos Velké Meziříčí B
41,3 50,00 8 6 3 46,67 15 7 6 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
59. Kourek Jiří
Dark Darts Ždírec
41,0 50,00 8 8 4 45,00 20 9 5 0,25 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
60. Klement Jaroslav
Cunami Panská Lhota
40,9 50,00 4 4 2 45,45 11 5 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
61. Zána Oldřich
Panda Jihlava
40,0 50,00 8 4 2 45,45 11 5 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
62. Benda Lukáš
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
39,1 25,00 4 4 1 36,36 11 4 6 0,55 5 0,45 0 0,00 0 0 0 0
63. Kunčar Leopold
Cerberos Velké Meziříčí B
38,2 42,86 8 7 3 41,18 17 7 9 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
64. Žuravlov Boris
Zapomnění Jihlava
35,7 37,50 8 8 3 42,86 21 9 9 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
65. Jašek Milan
Zezulkárna Jihlava B
32,2 25,00 4 4 1 33,33 9 3 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
66. Doležal Adam
26ERS Jihlava
32,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
67. Novák Radek
Formanský Dravci Jihlava B
32,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 7 0,70 0 0,00 1 0,10 0 0 0 0
68. Schmidt Pavel
Šipková Akademie Dušejov B
31,9 33,33 8 6 2 37,50 16 6 7 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
69. Zuda Michal
Hospůdka Na Růžku Jihlava
30,9 25,00 8 8 2 40,91 22 9 7 0,32 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
70. Fišar Tomáš
Dark Darts Ždírec
30,7 33,33 8 6 2 40,00 15 6 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
71. Navrátil Karel
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
29,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 2 0,20 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
72. Vorálek Karel
Formanský Dravci Jihlava B
28,9 25,00 4 4 1 33,33 9 3 2 0,22 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
73. Votava Michal
Wüdle Brtnice
28,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
74. Novotný Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
26,3 25,00 8 4 1 25,00 8 2 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
75. Sobotka Luboš
Fčely Střítež
24,5 25,00 8 4 1 36,36 11 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
76. Med Lukáš
Fčely Střítež
24,4 25,00 8 4 1 33,33 9 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
77. Kašík David
Krajzont Polná
24,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
78. Buchtová Klára
Cerberos Velké Meziříčí B
22,4 14,29 8 7 1 23,53 17 4 7 0,41 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
79. Milfaitová Lucie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
21,8 0,00 4 4 0 27,27 11 3 7 0,64 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
80. Vácha Miroslav
Devious Darts Dušejov
21,7 25,00 8 8 2 27,78 18 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
81. Bártl Karel
Fčely Střítež
18,8 14,29 8 7 1 23,53 17 4 3 0,18 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
82. Pech Libor
Devious Darts Dušejov
18,3 20,00 8 5 1 25,00 12 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
83. Koukal Jiří
Cunami Panská Lhota
15,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
84. Nepraš Lubomír
Dark Darts Ždírec
13,1 0,00 8 6 0 25,00 16 4 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
85. Böhm Zdeněk
Krajzont Polná
13,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
86. Ježek Bronislav
Dark Darts Ždírec
10,0 0,00 8 4 0 20,00 10 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
87. Duchanová Zlata
Hospůdka Na Růžku Jihlava
8,9 0,00 8 4 0 11,11 9 1 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
88. Kopic Daniel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
8,6 0,00 4 3 0 14,29 7 1 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
89. Brambůrek Petr
Devious Darts Dušejov
6,3 0,00 8 7 0 12,50 16 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
90. Zadražil Milan
Cunami Panská Lhota
5,6 0,00 4 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
91. Vondráková Dagmar
Fčely Střítež
3,8 0,00 8 4 0 0,00 8 0 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
92. Láník Alexandr
Fčely Střítež
1,3 0,00 8 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
93. Pír Martin
Formanský Dravci Jihlava B
1,3 0,00 4 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
94. Boháč Martin
Cerberos Velké Meziříčí B
  100,00 8 2 2 66,67 6 4 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
95. Polák Aleš
Asfaltéři Jihlava
  100,00 4 1 1 100,00 2 2 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
96. Zadražil Vladimír
Formanský Dravci Jihlava
  100,00 4 1 1 100,00 2 2 3 1,50 2 1,00 1 0,50 0 0 0 0
97. Hyský Jan
Dragon Darts Jihlava B
  100,00 8 1 1 66,67 3 2 3 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
98. Neubauer Luděk
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  33,33 8 3 1 50,00 8 4 2 0,25 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
99. Vierer Jaromír
Dragon Darts Jihlava B
  33,33 8 3 1 37,50 8 3 6 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
100. Veleková Dagmar
Devious Darts Dušejov
  0,00 8 3 0 14,29 7 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
101. Čechová Kateřina
Zapomnění Jihlava
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 0 0,00 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
102. Deraha Jan
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
103. Císařová Monika
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
104. Jonáš Jaroslav
Šipková Akademie Dušejov B
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
105. Boubal Petr
Cerberos Velké Meziříčí B
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
106. Brychta Ondřej
Cerberos Velké Meziříčí B
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
107. Hoštický Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
108. Jaroš Jakub
DC Přibyslav B
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
109. Milotová Daniela
Cerberos Velké Meziříčí B
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
110. Růžičková Šárka
Devious Darts Dušejov
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
111. Simonides Miloš
Formanský Dravci Jihlava
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
112. Tykal Ondřej
Fčely Střítež
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2019 17:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.9.2019 17:40:28