Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1.Krajská liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne18.9.2022Tajfun Darts Havlíčkův Brod17:1Dark Darts ŽdírecHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
15:00Bártl David35:7Nepraš Lubomír
2.Ne2.10.2022Dark Darts Ždírec4:1426ERS JihlavaŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
16:30Nepraš Lubomír16:30Doležal Kamil
3.Ne9.10.2022Řezníci Dobronín11:7Dark Darts ŽdírecDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír24:21Nepraš Lubomír
4.Ne16.10.2022Dark Darts Ždírec3:15Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
16:30Nepraš Lubomír10:32Benda Lukáš
5.Ne30.10.2022Happy Darts Velké Meziříčí13:5Dark Darts ŽdírecVelké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí 
14:00Kavalec Petr28:14Nepraš Lubomír
6.Út8.11.2022Wüdle Brtnice10:8Dark Darts ŽdírecBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Votava Michal25:20Nepraš Lubomír
7.Ne20.11.2022Dark Darts Ždírec2:16Formanský Dravci JihlavaŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
16:30Nepraš Lubomír9:32Janoušek Marek
8.Ne27.11.2022Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod11:7Dark Darts ŽdírecHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
15:00Jenčík Pavel26:17Nepraš Lubomír
9.Ne4.12.2022Dark Darts Ždírec7:11Formanský Dravci Jihlava BŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
16:30Nepraš Lubomír19:26Kozák Ondřej
10.St7.12.2022Panda Jihlava8:10Dark Darts ŽdírecJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Zána Oldřich23:22Nepraš Lubomír
12.Út3.1.2023DC Přibyslav18:0Dark Darts ŽdírecPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav36:5Nepraš Lubomír
11.Ne8.1.2023Dark Darts Ždírec7:11Šipková Akademie DušejovŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
16:30Nepraš Lubomír18:25Krejčí Bohumil
13.Ne22.1.2023Dark Darts Ždírec2:16Dragon Darts JihlavaŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
16:30Nepraš Lubomír10:34Kameník Roman
14.Ne29.1.2023Dark Darts Ždírec2:16Tajfun Darts Havlíčkův BrodŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
16:30Nepraš Lubomír10:34Šimůnek Martin
15.Čt2.2.202326ERS Jihlava13:5Dark Darts ŽdírecJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Doležal Kamil28:13Nepraš Lubomír
16.Ne12.2.2023Dark Darts Ždírec7:11Řezníci DobronínŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
16:30Wastlová Tereza20:23Bernard Slavomír
17.Čt16.2.2023Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9812:6Dark Darts ŽdírecJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Medová Marcela27:14Wastl Filip
18.Ne26.2.2023Dark Darts Ždírec4:14Happy Darts Velké MeziříčíŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
16:30Nepraš Lubomír10:30Kavalec Petr
19.Ne5.3.2023Dark Darts Ždírec2:16Wüdle BrtniceŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
16:30Nepraš Lubomír10:33Votava Michal
20.Ne12.3.2023Formanský Dravci Jihlava17:1Dark Darts ŽdírecJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
14:00Pop Jaroslav35:7Nepraš Lubomír
21.Ne19.3.2023Dark Darts Ždírec6:12Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
16:30Nepraš Lubomír13:29Jenčík Pavel
22.Čt30.3.2023Formanský Dravci Jihlava B14:4Dark Darts Ždírec 
17:00Novák Radek29:10Nepraš Lubomír
23.Ne16.4.2023Dark Darts Ždírec11:7Panda JihlavaŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
16:30Nepraš Lubomír24:21Němec Jaromír
24.Čt27.4.2023Šipková Akademie Dušejov15:3Dark Darts ŽdírecDušejov Na Hřišti, Dušejov 
18:00Götthans Kamil32:11Nepraš Lubomír
25.Ne7.5.2023Dark Darts Ždírec2:16DC PřibyslavŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
16:30Nepraš Lubomír8:34Janošťák Václav
26.Ne14.5.2023Dragon Darts Jihlava16:2Dark Darts ŽdírecJihlava Madeira, Jihlava 
15:00Kameník Roman33:9Nepraš Lubomír
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.2.2024 22:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.2.2024 22:48:58
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement