Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2.Krajská liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2023Asfaltéři Jihlava8:10Řezníci DobronínHybrálec Hybrálecká Hospoda, Jihlava 
16:00Polák Aleš20:25Bernard Slavomír
2.Ne17.9.2023Cerberos Netín B7:11Řezníci DobronínNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
15:00Boháčová Lucie16:25Bernard Slavomír
3.Ne1.10.2023Řezníci Dobronín8:10Fčely StřítežDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír18:25Láník Petr
4.Čt5.10.2023Tajfun Darts Bestie Havlíčkův Brod C7:11Řezníci DobronínHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Valenta Petr18:29Fliega Jakub
5.Ne15.10.2023Řezníci Dobronín9:10Dragon Darts Jihlava BDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír23:25Tučková Dana
6.Ne29.10.2023Zapomnění Jihlava9:10Řezníci DobronínJihlava Klub Zapomnění, Jihlava 
15:00Krainer Tomáš24:21Bernard Slavomír
7.Ne12.11.2023Řezníci Dobronín14:4Trkaví Berani Velký Beranov BDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír30:11Vrzáček Josef
8.Ne19.11.2023Cunami Panská Lhota9:10Řezníci DobronínPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota 
14:00Koukal Jiří20:23Bernard Slavomír
9.Ne26.11.2023Řezníci Dobronín6:12Wüdle Brtnice BDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír18:27Doležal Michal
10.Ne3.12.2023Kovárna Žďár nad Sázavou8:10Řezníci DobronínŽďár nad Sázavou Kovárna, Žďár nad Sázavou 
16:00Sedláček Pavel19:23Bernard Slavomír
11.Ne14.1.2024Řezníci Dobronín10:9Šipková Akademie Dušejov BDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír22:20Ždimera Roman
12.Ne21.1.2024Devious Darts Dušejov4:14Řezníci DobronínDušejov Na Staré Škole, Dušejov 
14:00Duba Leoš12:32Bernard Slavomír
13.Ne28.1.2024Řezníci Dobronín11:7Trkaví Berani Velký BeranovDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír25:20Smejkal František
14.Ne4.2.2024Řezníci Dobronín12:6Asfaltéři JihlavaDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír26:17Polák Aleš
15.Ne11.2.2024Řezníci Dobronín12:6Cerberos Netín BDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír27:16Boháčová Lucie
16.Ne18.2.2024Fčely Střítež6:12Řezníci DobronínStřítež Hasičárna, Střítež 
14:00Láník Petr15:26Bernard Slavomír
17.Ne25.2.2024Řezníci Dobronín11:7Tajfun Darts Bestie Havlíčkův Brod CDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír25:19Kasal Aleš
18.Ne3.3.2024Dragon Darts Jihlava BŘezníci DobronínJihlava Madeira, Jihlava
15:00
19.Ne10.3.2024Řezníci DobronínZapomnění JihlavaDobronín U Milušky, Dobronín
14:00
20.Út12.3.2024Trkaví Berani Velký Beranov BŘezníci DobronínVelký Beranov U Dejva, Velký Beranov
18:00
21.Ne7.4.2024Řezníci DobronínCunami Panská LhotaDobronín U Milušky, Dobronín
14:00
22.Ne14.4.2024Wüdle Brtnice BŘezníci DobronínBrtnice Klubovna, Brtnice
15:00
23.Ne21.4.2024Řezníci DobronínKovárna Žďár nad SázavouDobronín U Milušky, Dobronín
14:00
24.Ne5.5.2024Šipková Akademie Dušejov BŘezníci DobronínDušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00
25.Ne12.5.2024Řezníci DobronínDevious Darts DušejovDobronín U Milušky, Dobronín
14:00
26.Út14.5.2024Trkaví Berani Velký BeranovŘezníci DobronínVelký Beranov U Dejva, Velký Beranov
18:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 1.3.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 1.3.2024 05:32:28
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement