Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2.liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt5.9.2019Tajfun Darts Havlíčkův Brod B7:11Panda JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Petrlík Radek20:27Němec Jaromír
2.St11.9.2019Panda Jihlava10:9Krajzont PolnáJihlava Area 51, Jihlava 
18:00Zána Oldřich23:22Kašík David
3.Ne22.9.2019Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod11:7Panda JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
15:00Pleskač Bohumil28:19Zána Oldřich
4.St2.10.2019Panda Jihlava14:4DC Přibyslav BJihlava Area 51, Jihlava 
18:00Zána Oldřich31:18Pokorný Jakub
5.Ne13.10.2019Dark Darts Ždírec6:12Panda JihlavaŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
14:00Nepraš Lubomír16:26Němec Jaromír
6.St16.10.2019Panda Jihlava12:6Devious Darts DušejovJihlava Area 51, Jihlava 
18:00Zána Oldřich26:14Veleková Dagmar
7.Ne3.11.2019Cunami Panská Lhota10:8Panda JihlavaPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota 
14:00Zadražil Milan22:18Poláček Luboš
8.Ne10.11.2019Šipková Akademie Dušejov B9:10Panda JihlavaDušejov Na Hřišti, Dušejov 
13:30Ždimera Roman22:26Zána Oldřich
10.Ne1.12.2019Fčely Střítež10:9Panda JihlavaStřítež Hasičárna, Střítež 
14:00Mezera Tomáš26:22Němec Jaromír
11.St4.12.2019Panda Jihlava10:9Hospůdka Na Růžku JihlavaJihlava Area 51, Jihlava 
18:00Zána Oldřich24:22Zuda Michal
12.Ne15.12.2019Cerberos Velké Meziříčí B6:12Panda JihlavaNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
14:00Kunčar Leopold20:26Poláček Luboš
13.St8.1.2020Panda Jihlava7:11Dragon Darts Jihlava BJihlava Area 51, Jihlava 
18:00Vaněček Ondřej20:25Tučková Dana
14.Ne19.1.2020Zapomnění Jihlava5:13Panda JihlavaJihlava Klub Zapomnění, Jihlava 
15:00Žiačiková Petra17:28Poláček Luboš
15.St22.1.2020Panda Jihlava10:9Asfaltéři JihlavaJihlava Area 51, Jihlava 
18:00Babický Michal25:23Hrubý Patrik
16.St29.1.2020Panda Jihlava12:6Tajfun Darts Havlíčkův Brod BJihlava Area 51, Jihlava 
18:00Vaněček Ondřej27:19Milfaitová Lucie
17.Ne9.2.2020Krajzont Polná5:13Panda JihlavaPolná Hostinec Krajzont, Polná 
14:00Kašík David13:30Poláček Luboš
18.St12.2.2020Panda Jihlava7:11Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodJihlava Area 51, Jihlava 
18:00Zána Oldřich17:22Pleskač Bohumil
19.Ne23.2.2020DC Přibyslav B15:3Panda JihlavaPřibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav 
14:00Čermák Michal32:15Poláček Luboš
20.St26.2.2020Panda Jihlava12:6Dark Darts ŽdírecJihlava Area 51, Jihlava 
18:00Zána Oldřich26:20Nepraš Lubomír
21.Ne22.3.2020Devious Darts DušejovPanda JihlavaBoršov Hostinec, Dušejov 
14:00
22.St25.3.2020Panda JihlavaCunami Panská LhotaJihlava Area 51, Jihlava 
18:00
23.St1.4.2020Panda JihlavaŠipková Akademie Dušejov BJihlava Area 51, Jihlava 
18:00
25.St15.4.2020Panda JihlavaFčely StřítežJihlava Area 51, Jihlava 
18:00
26.Ne3.5.2020Hospůdka Na Růžku JihlavaPanda JihlavaJihlava Na Růžku, Jihlava 
15:00
27.St6.5.2020Panda JihlavaCerberos Velké Meziříčí BJihlava Area 51, Jihlava 
18:00
28.Ne17.5.2020Dragon Darts Jihlava BPanda JihlavaJihlava Madeira, Jihlava 
15:00
29.St20.5.2020Panda JihlavaZapomnění JihlavaJihlava Area 51, Jihlava 
18:00
30.Ne31.5.2020Asfaltéři JihlavaPanda JihlavaJihlava U Suchánků, Jihlava 
15:30
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 13.5.2021 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 13.5.2021 11:07:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement