Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 13 : 5 Devious Darts Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 30 : 11 Brambůrek Petr
2. Ne 15.9.2019 Devious Darts Dušejov 4 : 14 DC Přibyslav B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 12 : 29 Král Josef
3. Ne 22.9.2019 Dark Darts Ždírec 11 : 7 Devious Darts Dušejov Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 27 : 20 Brambůrek Petr
4. Ne 6.10.2019 Šipková Akademie Dušejov B 13 : 5 Devious Darts Dušejov Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 29 : 12 Brambůrek Petr
5. Ne 13.10.2019 Devious Darts Dušejov 10 : 8 Cunami Panská Lhota Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 27 : 20 Zadražil Milan
6. St 16.10.2019 Panda Jihlava 12 : 6 Devious Darts Dušejov Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 26 : 14 Veleková Dagmar
8. Ne 10.11.2019 Fčely Střítež Devious Darts Dušejov Střítež Restaurace, Střítež
14:00
9. Ne 17.11.2019 Devious Darts Dušejov Hospůdka Na Růžku Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
10. Ne 1.12.2019 Cerberos Velké Meziříčí B Devious Darts Dušejov Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
11. Ne 8.12.2019 Devious Darts Dušejov Dragon Darts Jihlava B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
12. Ne 15.12.2019 Zapomnění Jihlava Devious Darts Dušejov Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
13. Ne 12.1.2020 Devious Darts Dušejov Asfaltéři Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
14. Čt 16.1.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Devious Darts Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
15. Ne 26.1.2020 Devious Darts Dušejov Krajzont Polná Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
16. Ne 2.2.2020 Devious Darts Dušejov Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
17. Ne 9.2.2020 DC Přibyslav B Devious Darts Dušejov Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
18. Ne 16.2.2020 Devious Darts Dušejov Dark Darts Ždírec Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
19. Ne 23.2.2020 Devious Darts Dušejov Šipková Akademie Dušejov B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
20. Ne 1.3.2020 Cunami Panská Lhota Devious Darts Dušejov Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
21. Ne 22.3.2020 Devious Darts Dušejov Panda Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
23. Ne 5.4.2020 Devious Darts Dušejov Fčely Střítež Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
24. Ne 12.4.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava Devious Darts Dušejov Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
25. Ne 19.4.2020 Devious Darts Dušejov Cerberos Velké Meziříčí B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
26. Ne 3.5.2020 Dragon Darts Jihlava B Devious Darts Dušejov Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
27. Ne 10.5.2020 Devious Darts Dušejov Zapomnění Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
28. Ne 17.5.2020 Asfaltéři Jihlava Devious Darts Dušejov Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
29. Ne 24.5.2020 Devious Darts Dušejov Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
30. Ne 31.5.2020 Krajzont Polná Devious Darts Dušejov Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2019 08:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.10.2019 09:07:24