Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Zapomnění Jihlava 11 : 7 Fčely Střítež Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 25 : 19 Mezera Tomáš
2. Ne 15.9.2019 Fčely Střítež 3 : 15 Asfaltéři Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 8 : 31 Hrubý Patrik
3. So 21.9.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 9 : 10 Fčely Střítež Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:30 Petrlík Radek 23 : 23 Mezera Tomáš
5. Ne 13.10.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 11 : 7 Fčely Střítež Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 27 : 17 Mezera Tomáš
4. So 19.10.2019 Fčely Střítež 9 : 10 Krajzont Polná Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 23 : 20 Votava Jiří
6. Ne 20.10.2019 Fčely Střítež 10 : 8 DC Přibyslav B Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 21 : 20 Čermák Michal
7. Ne 3.11.2019 Dark Darts Ždírec 10 : 8 Fčely Střítež Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 23 : 21 Mezera Tomáš
8. Ne 10.11.2019 Fčely Střítež 10 : 9 Devious Darts Dušejov Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 24 : 21 Veleková Dagmar
9. Ne 17.11.2019 Cunami Panská Lhota 12 : 6 Fčely Střítež Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 28 : 20 Mezera Tomáš
10. Ne 1.12.2019 Fčely Střítež 10 : 9 Panda Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 26 : 22 Němec Jaromír
12. Ne 15.12.2019 Šipková Akademie Dušejov B Fčely Střítež Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
13. Ne 12.1.2020 Fčely Střítež Hospůdka Na Růžku Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00
14. Ne 19.1.2020 Cerberos Velké Meziříčí B Fčely Střítež Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
15. Ne 26.1.2020 Fčely Střítež Dragon Darts Jihlava B Střítež Restaurace, Střítež
14:00
16. Ne 2.2.2020 Fčely Střítež Zapomnění Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00
17. Ne 9.2.2020 Asfaltéři Jihlava Fčely Střítež Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
18. Ne 16.2.2020 Fčely Střítež Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Střítež Restaurace, Střítež
14:00
19. Ne 23.2.2020 Krajzont Polná Fčely Střítež Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
20. Ne 1.3.2020 Fčely Střítež Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Střítež Restaurace, Střítež
14:00
21. Ne 22.3.2020 DC Přibyslav B Fčely Střítež Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
22. Ne 29.3.2020 Fčely Střítež Dark Darts Ždírec Střítež Restaurace, Střítež
14:00
23. Ne 5.4.2020 Devious Darts Dušejov Fčely Střítež Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
24. Ne 12.4.2020 Fčely Střítež Cunami Panská Lhota Střítež Restaurace, Střítež
14:00
25. St 15.4.2020 Panda Jihlava Fčely Střítež Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
27. Ne 10.5.2020 Fčely Střítež Šipková Akademie Dušejov B Střítež Restaurace, Střítež
14:00
28. Ne 17.5.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava Fčely Střítež Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
29. Ne 24.5.2020 Fčely Střítež Cerberos Velké Meziříčí B Střítež Restaurace, Střítež
14:00
30. Ne 31.5.2020 Dragon Darts Jihlava B Fčely Střítež Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 15.12.2019 11:48:04