Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2.liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne8.9.2019Zapomnění Jihlava11:7Fčely StřítežJihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00Žiačiková Petra25:19Mezera Tomáš
2.Ne15.9.2019Fčely Střítež3:15Asfaltéři JihlavaStřítež Hasičárna, Střítež
14:00Mezera Tomáš8:31Hrubý Patrik
3.So21.9.2019Tajfun Darts Havlíčkův Brod B9:10Fčely StřítežHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:30Petrlík Radek23:23Mezera Tomáš
5.Ne13.10.2019Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod11:7Fčely StřítežHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00Pleskač Bohumil27:17Mezera Tomáš
4.So19.10.2019Fčely Střítež9:10Krajzont PolnáStřítež Hasičárna, Střítež
14:00Mezera Tomáš23:20Votava Jiří
6.Ne20.10.2019Fčely Střítež10:8DC Přibyslav BStřítež Hasičárna, Střítež
14:00Mezera Tomáš21:20Čermák Michal
7.Ne3.11.2019Dark Darts Ždírec10:8Fčely StřítežŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00Nepraš Lubomír23:21Mezera Tomáš
8.Ne10.11.2019Fčely Střítež10:9Devious Darts DušejovStřítež Hasičárna, Střítež
14:00Mezera Tomáš24:21Veleková Dagmar
9.Ne17.11.2019Cunami Panská Lhota12:6Fčely StřítežPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00Zadražil Milan28:20Mezera Tomáš
10.Ne1.12.2019Fčely Střítež10:9Panda JihlavaStřítež Hasičárna, Střítež
14:00Mezera Tomáš26:22Němec Jaromír
12.Ne15.12.2019Šipková Akademie Dušejov B13:5Fčely StřítežDušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30Ždimera Roman31:12Mezera Tomáš
13.Ne12.1.2020Fčely Střítež10:8Hospůdka Na Růžku JihlavaStřítež Hasičárna, Střítež
14:00Mezera Tomáš21:19Zuda Michal
14.Ne19.1.2020Cerberos Velké Meziříčí B13:5Fčely StřítežNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold28:17Mezera Tomáš
15.Ne26.1.2020Fčely Střítež7:11Dragon Darts Jihlava BStřítež Hasičárna, Střítež
14:00Mezera Tomáš18:26Tučková Dana
16.Ne2.2.2020Fčely Střítež8:10Zapomnění JihlavaStřítež Hasičárna, Střítež
14:00Mezera Tomáš21:22Žiačiková Petra
17.Ne9.2.2020Asfaltéři Jihlava13:5Fčely StřítežJihlava U Suchánků, Jihlava
15:30Hrubý Patrik31:17Mezera Tomáš
18.Ne16.2.2020Fčely Střítež9:10Tajfun Darts Havlíčkův Brod BStřítež Hasičárna, Střítež
14:00Mezera Tomáš21:24Petrlík Radek
19.Ne23.2.2020Krajzont Polná10:8Fčely StřítežPolná Hostinec Krajzont, Polná
14:00Votava Jiří26:21Med Lukáš
20.Ne1.3.2020Fčely Střítež4:14Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodStřítež Hasičárna, Střítež
14:00Mezera Tomáš14:29Pleskač Bohumil
21.Ne22.3.2020DC Přibyslav BFčely StřítežPřibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
22.Ne29.3.2020Fčely StřítežDark Darts ŽdírecStřítež Hasičárna, Střítež
14:00
23.Ne5.4.2020Devious Darts DušejovFčely StřítežBoršov Hostinec, Dušejov
14:00
24.Ne12.4.2020Fčely StřítežCunami Panská LhotaStřítež Hasičárna, Střítež
14:00
25.St15.4.2020Panda JihlavaFčely StřítežJihlava Area 51, Jihlava
18:00
27.Ne10.5.2020Fčely StřítežŠipková Akademie Dušejov BStřítež Hasičárna, Střítež
14:00
28.Ne17.5.2020Hospůdka Na Růžku JihlavaFčely StřítežJihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
29.Ne24.5.2020Fčely StřítežCerberos Velké Meziříčí BStřítež Hasičárna, Střítež
14:00
30.Ne31.5.2020Dragon Darts Jihlava BFčely StřítežJihlava Madeira, Jihlava
15:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 20.10.2020 14:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 20.10.2020 15:53:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement