Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 13 : 5 Devious Darts Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 30 : 11 Brambůrek Petr
2. Ne 15.9.2019 Cunami Panská Lhota 4 : 14 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 14 : 31 Pleskač Bohumil
3. Ne 22.9.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 11 : 7 Panda Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 28 : 19 Zána Oldřich
5. Ne 13.10.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 11 : 7 Fčely Střítež Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 27 : 17 Mezera Tomáš
6. Ne 20.10.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 3 : 15 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 8 : 31 Pleskač Bohumil
7. Ne 3.11.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 11 : 7 Cerberos Velké Meziříčí B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 24 : 18 Kunčar Leopold
8. Ne 10.11.2019 Dragon Darts Jihlava B 4 : 14 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 13 : 31 Pleskač Bohumil
9. Ne 17.11.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 12 : 6 Zapomnění Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 28 : 16 Žiačiková Petra
10. Ne 1.12.2019 Asfaltéři Jihlava 8 : 10 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 18 : 24 Pleskač Bohumil
11. Ne 8.12.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 25 : 22 Petrlík Radek
12. Ne 15.12.2019 Krajzont Polná 3 : 15 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 12 : 31 Pleskač Bohumil
13. Ne 12.1.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 11 : 7 Šipková Akademie Dušejov B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 23 : 19 Ždimera Roman
14. Ne 19.1.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 8 : 10 DC Přibyslav B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 21 : 25 Čermák Michal
15. Ne 26.1.2020 Dark Darts Ždírec 6 : 12 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 15 : 27 Pleskač Bohumil
16. Ne 2.2.2020 Devious Darts Dušejov 2 : 16 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 7 : 34 Pleskač Bohumil
17. Ne 9.2.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 6 : 12 Cunami Panská Lhota Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 18 : 25 Zadražil František
18. St 12.2.2020 Panda Jihlava 7 : 11 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Jihlava Area 51, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 17 : 22 Pleskač Bohumil
20. Ne 1.3.2020 Fčely Střítež 4 : 14 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Střítež Hasičárna, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 14 : 29 Pleskač Bohumil
21. Ne 22.3.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Hospůdka Na Růžku Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
22. Ne 29.3.2020 Cerberos Velké Meziříčí B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Netín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00
23. Ne 5.4.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Dragon Darts Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
24. Ne 12.4.2020 Zapomnění Jihlava Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
25. Ne 19.4.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Asfaltéři Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
26. Čt 30.4.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
27. Ne 10.5.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Krajzont Polná Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
28. Ne 17.5.2020 Šipková Akademie Dušejov B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
29. Ne 24.5.2020 DC Přibyslav B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
30. Ne 31.5.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Dark Darts Ždírec Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2020 08:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 20.9.2020 08:51:09