Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1.Krajská liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
2.Út12.9.2023Wüdle Brtnice18:0DC Přibyslav BBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Švaříček Jiří36:0Čermák Michal
1.So16.9.2023Cerberos Netín14:4DC Přibyslav BNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
18:00Vondrák Miroslav30:13Močuba Jiří
3.Ne1.10.2023DC Přibyslav B7:11Šipková Akademie DušejovPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Hladký Pavel18:25Krejčí Bohumil
4.Čt5.10.2023Formanský Dravci Jihlava12:6DC Přibyslav BJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Novák Radek28:19Kubát Lukáš
5.So14.10.2023DC Přibyslav B6:12DC PřibyslavPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
17:30Hladký Pavel16:27Janošťák Václav
6.Ne29.10.2023Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod10:8DC Přibyslav BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Jenčík Pavel23:22Hladký Pavel
7.Ne12.11.2023DC Přibyslav B7:11Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Přibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Kubát Lukáš18:25Benda Lukáš
8.Čt16.11.202326ERS Jihlava2:16DC Přibyslav BJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Doležal Kamil16:34Kubát Lukáš
10.Čt30.11.2023Tajfun Darts Havlíčkův Brod B11:7DC Přibyslav BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Veverka František27:22Kubát Lukáš
11.Ne14.1.2024DC Přibyslav B10:9Dragon Darts JihlavaPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Kubát Lukáš23:23Kameník Roman
12.Ne21.1.2024Tajfun Darts Havlíčkův Brod10:8DC Přibyslav BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Bártl David25:18Kubát Lukáš
13.Ne28.1.2024DC Přibyslav B12:6Panda JihlavaPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal26:17Němec Jaromír
14.Ne4.2.2024DC Přibyslav B12:6Cerberos NetínPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Kubát Lukáš27:17Kunčar Leopold
15.Ne11.2.2024DC Přibyslav B10:8Wüdle BrtnicePřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal25:17Votava Michal
16.Čt15.2.2024Šipková Akademie Dušejov11:7DC Přibyslav BDušejov Na Hřišti, Dušejov 
18:00Krejčí Bohumil25:17Močuba Jiří
17.Ne25.2.2024DC Přibyslav B6:12Formanský Dravci JihlavaPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Kubát Lukáš19:28Novák Radek
18.Út27.2.2024DC Přibyslav13:5DC Přibyslav BPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav29:15Kubát Lukáš
19.Ne10.3.2024DC Přibyslav B9:10Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Kubát Lukáš24:25Jenčík Pavel
20.Ne17.3.2024Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9810:8DC Přibyslav BJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
17:00Medová Marcela25:20Hladký Pavel
21.Ne7.4.2024DC Přibyslav B14:426ERS JihlavaPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal31:14Doležal Kamil
23.Ne21.4.2024DC Přibyslav B6:12Tajfun Darts Havlíčkův Brod BPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Kubát Lukáš16:26Veverka František
24.Ne5.5.2024Dragon Darts Jihlava9:10DC Přibyslav BJihlava Madeira, Jihlava 
15:00Kameník Roman23:23Kubát Lukáš
25.Ne12.5.2024DC Přibyslav B6:12Tajfun Darts Havlíčkův BrodPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Kubát Lukáš13:28Bártl David
26.Ne19.5.2024Panda Jihlava10:8DC Přibyslav BJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
15:00Bednář Martin22:22Kubát Lukáš
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.6.2024 08:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.6.2024 08:48:57
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement