Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1.Krajská liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt7.9.2023Tajfun Darts Havlíčkův Brod B12:6Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Veverka František29:17Jenčík Pavel
2.Ne17.9.2023Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod7:11Dragon Darts JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Jenčík Pavel17:26Kameník Roman
3.Ne1.10.2023Tajfun Darts Havlíčkův Brod17:1Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Bártl David34:9Jenčík Pavel
7.Čt9.11.2023Šipková Akademie Dušejov13:5Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodDušejov Na Hřišti, Dušejov 
18:00Krejčí Bohumil28:14Jenčík Pavel
8.Ne19.11.2023Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod8:10Formanský Dravci JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Jenčík Pavel21:21Novák Radek
9.Út21.11.2023DC Přibyslav16:2Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav32:9Jenčík Pavel
10.Út28.11.2023Wüdle Brtnice12:6Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Vondrák Milan28:18Jenčík Pavel
11.Ne14.1.2024Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod7:11Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Jenčík Pavel17:25Medová Marcela
12.Čt18.1.202426ERS Jihlava10:8Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Vlček David22:19Jenčík Pavel
14.Ne4.2.2024Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod1:17Tajfun Darts Havlíčkův Brod BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Jenčík Pavel6:35Veverka František
15.Ne11.2.2024Dragon Darts Jihlava13:5Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodJihlava Madeira, Jihlava 
15:00Kameník Roman28:15Jenčík Pavel
20.Ne17.3.2024Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod5:13Šipková Akademie DušejovHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Jenčík Pavel14:30Krejčí Bohumil
21.Čt4.4.2024Formanský Dravci Jihlava13:5Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Kozák Ondřej27:15Jenčík Pavel
22.Ne14.4.2024Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod3:15DC PřibyslavHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Jenčík Pavel7:33Janošťák Václav
23.Ne21.4.2024Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod0:18Wüdle BrtniceHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:000:36
24.Ne5.5.2024Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9812:6Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
17:00Benda Lukáš27:15Jenčík Pavel
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.6.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.6.2024 07:25:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement