Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1.Krajská liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2023Dragon Darts Jihlava5:13DC PřibyslavJihlava Madeira, Jihlava 
15:00Kameník Roman17:29Janošťák Václav
2.Út12.9.2023DC Přibyslav12:6Tajfun Darts Havlíčkův BrodPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav29:19Bártl David
3.Ne1.10.2023Panda Jihlava1:17DC PřibyslavJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
15:00Bednář Martin5:34Strašil Pavel
4.Út3.10.2023DC Přibyslav14:4Cerberos NetínPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav30:14Vondrák Miroslav
5.So14.10.2023DC Přibyslav B6:12DC PřibyslavPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
17:30Hladký Pavel16:27Janošťák Václav
6.Út24.10.2023DC Přibyslav5:13Šipková Akademie DušejovPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav16:29Götthans Kamil
7.Čt9.11.2023Formanský Dravci Jihlava5:13DC PřibyslavJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Kozák Ondřej13:29Janošťák Václav
8.Út14.11.2023Wüdle Brtnice7:11DC PřibyslavBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Švaříček Jiří18:26Janošťák Václav
9.Út21.11.2023DC Přibyslav16:2Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav32:9Jenčík Pavel
10.Ne3.12.2023Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 984:14DC PřibyslavJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
17:00Medová Marcela14:30Janošťák Václav
11.Út9.1.2024DC Přibyslav18:026ERS JihlavaPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav36:4Doležal Kamil
13.Út16.1.2024DC Přibyslav13:5Tajfun Darts Havlíčkův Brod BPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav27:18Veverka František
14.Út30.1.2024DC Přibyslav17:1Dragon Darts JihlavaPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav34:6Kameník Roman
15.Ne11.2.2024Tajfun Darts Havlíčkův Brod7:11DC PřibyslavHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Bártl David19:26Janošťák Václav
16.Út13.2.2024DC Přibyslav16:2Panda JihlavaPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav34:8Bednář Martin
17.Čt22.2.2024Cerberos Netín3:15DC PřibyslavNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
18:00Nevídal Miloš11:32Strašil Pavel
18.Út27.2.2024DC Přibyslav13:5DC Přibyslav BPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav29:15Kubát Lukáš
19.Čt7.3.2024Šipková Akademie Dušejov7:11DC PřibyslavDušejov Na Hřišti, Dušejov 
18:00Krejčí Bohumil19:24Janošťák Václav
20.Út19.3.2024DC Přibyslav14:4Formanský Dravci JihlavaPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav30:16Novák Radek
21.Út2.4.2024DC Přibyslav15:3Wüdle BrtnicePřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav32:10Votava Michal
22.Ne14.4.2024Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod3:15DC PřibyslavHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Jenčík Pavel7:33Janošťák Václav
23.Út16.4.2024DC Přibyslav14:4Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Přibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav29:17Medová Marcela
24.Čt2.5.202426ERS Jihlava3:15DC PřibyslavJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Doležal Kamil6:33Janošťák Václav
26.Čt16.5.2024Tajfun Darts Havlíčkův Brod B5:13DC PřibyslavHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Veverka František16:28Janošťák Václav
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.6.2024 22:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.6.2024 00:38:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement