Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Čt 5.9.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 7 : 11 Panda Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 20 : 27 Němec Jaromír
3. So 21.9.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 9 : 10 Fčely Střítež Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:30 Petrlík Radek 23 : 23 Mezera Tomáš
4. Ne 6.10.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 9 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Bednář Martin 20 : 20 Petrlík Radek
5. Čt 10.10.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 6 : 12 Cerberos Velké Meziříčí B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 18 : 29 Kunčar Leopold
6. Ne 20.10.2019 Dragon Darts Jihlava B 8 : 10 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 22 : 23 Petrlík Radek
7. Čt 31.10.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 8 : 10 Zapomnění Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 19 : 26 Žiačiková Petra
8. Ne 10.11.2019 Asfaltéři Jihlava 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 28 : 17 Petrlík Radek
9. Čt 14.11.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 11 : 7 Šipková Akademie Dušejov B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 24 : 20 Ždimera Roman
10. Čt 28.11.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 12 : 6 Krajzont Polná Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 26 : 19 Kašík David
11. Ne 8.12.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 25 : 22 Petrlík Radek
12. Ne 22.12.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 7 : 11 DC Přibyslav B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
16:00 Petrlík Radek 19 : 26 Čermák Michal
13. Ne 12.1.2020 Dark Darts Ždírec 11 : 7 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 25 : 23 Hoštický Petr
14. Čt 16.1.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 7 : 11 Devious Darts Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 18 : 25 Veleková Dagmar
15. Ne 26.1.2020 Cunami Panská Lhota 14 : 4 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 31 : 12 Petrlík Radek
16. St 29.1.2020 Panda Jihlava 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Area 51, Jihlava
18:00 Vaněček Ondřej 27 : 19 Milfaitová Lucie
18. Ne 16.2.2020 Fčely Střítež 9 : 10 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Střítež Hasičárna, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 21 : 24 Petrlík Radek
19. Čt 20.2.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 11 : 7 Hospůdka Na Růžku Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 26 : 17 Zuda Michal
20. Ne 1.3.2020 Cerberos Velké Meziříčí B 14 : 4 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Netín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00 Kunčar Leopold 29 : 16 Petrlík Radek
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.9.2020 02:27

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 19.9.2020 02:27:19