Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 8 : 10 Šipková Akademie Dušejov B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 17 : 24 Ždimera Roman
2. Ne 15.9.2019 Šipková Akademie Dušejov B 12 : 6 Dark Darts Ždírec Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 27 : 19 Nepraš Lubomír
3. Ne 22.9.2019 Dragon Darts Jihlava B 4 : 14 Šipková Akademie Dušejov B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 12 : 32 Ždimera Roman
4. Ne 6.10.2019 Šipková Akademie Dušejov B 13 : 5 Devious Darts Dušejov Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 29 : 12 Brambůrek Petr
5. Ne 13.10.2019 Zapomnění Jihlava 4 : 14 Šipková Akademie Dušejov B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 15 : 31 Ždimera Roman
6. Ne 20.10.2019 Šipková Akademie Dušejov B 11 : 7 Cunami Panská Lhota Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 27 : 18 Motáček Richard
7. Ne 3.11.2019 Asfaltéři Jihlava 7 : 11 Šipková Akademie Dušejov B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 19 : 24 Ždimera Roman
11. Ne 8.12.2019 Krajzont Polná 7 : 11 Šipková Akademie Dušejov B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 16 : 26 Ždimera Roman
12. Ne 15.12.2019 Šipková Akademie Dušejov B 13 : 5 Fčely Střítež Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 31 : 12 Mezera Tomáš
14. Ne 19.1.2020 Šipková Akademie Dušejov B 15 : 3 Hospůdka Na Růžku Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 32 : 13 Zuda Michal
15. Ne 26.1.2020 DC Přibyslav B 6 : 12 Šipková Akademie Dušejov B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 16 : 27 Ždimera Roman
17. Ne 9.2.2020 Dark Darts Ždírec 8 : 10 Šipková Akademie Dušejov B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 22 : 23 Ždimera Roman
18. Ne 16.2.2020 Šipková Akademie Dušejov B 13 : 5 Dragon Darts Jihlava B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 29 : 15 Tučková Dana
19. Ne 23.2.2020 Devious Darts Dušejov 2 : 16 Šipková Akademie Dušejov B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 10 : 32 Ždimera Roman
20. Ne 1.3.2020 Šipková Akademie Dušejov B 11 : 7 Zapomnění Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 28 : 19 Žiačiková Petra
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 3.7.2020 18:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 3.7.2020 18:17:22