Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 8 : 10 Šipková Akademie Dušejov B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 17 : 24 Ždimera Roman
2. Ne 15.9.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 6 : 12 Dragon Darts Jihlava B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 18 : 29 Tučková Dana
3. Ne 22.9.2019 Zapomnění Jihlava 7 : 11 Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 17 : 27 Boháč Martin
4. Ne 6.10.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 9 : 10 Asfaltéři Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 19 : 24 Hrubý Patrik
5. Čt 10.10.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 6 : 12 Cerberos Velké Meziříčí B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 18 : 29 Kunčar Leopold
6. Ne 20.10.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 13 : 5 Krajzont Polná Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 29 : 15 Kašík David
7. Ne 3.11.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 11 : 7 Cerberos Velké Meziříčí B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 24 : 18 Kunčar Leopold
8. Ne 10.11.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 12 : 6 DC Přibyslav B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 28 : 15 Čermák Michal
9. Ne 17.11.2019 Dark Darts Ždírec 10 : 8 Cerberos Velké Meziříčí B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 21 : 23 Kunčar Leopold
10. Ne 1.12.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 13 : 5 Devious Darts Dušejov Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 30 : 19 Veleková Dagmar
11. Ne 8.12.2019 Cunami Panská Lhota 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 15 : 27 Kunčar Leopold
12. Ne 15.12.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 6 : 12 Panda Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 20 : 26 Poláček Luboš
14. Ne 19.1.2020 Cerberos Velké Meziříčí B 13 : 5 Fčely Střítež Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 28 : 17 Mezera Tomáš
15. Ne 26.1.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava 13 : 5 Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 28 : 16 Kunčar Leopold
16. Ne 2.2.2020 Šipková Akademie Dušejov B 6 : 12 Cerberos Velké Meziříčí B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 17 : 26 Kunčar Leopold
17. Ne 9.2.2020 Dragon Darts Jihlava B 10 : 8 Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Madeira, Jihlava
13:30 Tučková Dana 24 : 18 Kunčar Leopold
18. Ne 16.2.2020 Cerberos Velké Meziříčí B 10 : 9 Zapomnění Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 23 : 22 Krainer Tomáš
19. Ne 23.2.2020 Asfaltéři Jihlava 13 : 5 Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 29 : 15 Kunčar Leopold
20. Ne 1.3.2020 Cerberos Velké Meziříčí B 14 : 4 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 29 : 16 Petrlík Radek
24. Ne 8.3.2020 Cerberos Velké Meziříčí B 11 : 7 Dark Darts Ždírec Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 25 : 21 Nepraš Lubomír
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 29.5.2020 16:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.5.2020 16:40:45