Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2.liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne8.9.2019Cerberos Velké Meziříčí B8:10Šipková Akademie Dušejov BNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold17:24Ždimera Roman
2.Ne15.9.2019Cerberos Velké Meziříčí B6:12Dragon Darts Jihlava BNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold18:29Tučková Dana
3.Ne22.9.2019Zapomnění Jihlava7:11Cerberos Velké Meziříčí BJihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00Žiačiková Petra17:27Boháč Martin
4.Ne6.10.2019Cerberos Velké Meziříčí B9:10Asfaltéři JihlavaNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold19:24Hrubý Patrik
5.Čt10.10.2019Tajfun Darts Havlíčkův Brod B6:12Cerberos Velké Meziříčí BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00Petrlík Radek18:29Kunčar Leopold
6.Ne20.10.2019Cerberos Velké Meziříčí B13:5Krajzont PolnáNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold29:15Kašík David
7.Ne3.11.2019Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod11:7Cerberos Velké Meziříčí BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00Pleskač Bohumil24:18Kunčar Leopold
8.Ne10.11.2019Cerberos Velké Meziříčí B12:6DC Přibyslav BNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold28:15Čermák Michal
9.Ne17.11.2019Dark Darts Ždírec10:8Cerberos Velké Meziříčí BŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00Nepraš Lubomír21:23Kunčar Leopold
10.Ne1.12.2019Cerberos Velké Meziříčí B13:5Devious Darts DušejovNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold30:19Veleková Dagmar
11.Ne8.12.2019Cunami Panská Lhota5:13Cerberos Velké Meziříčí BPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00Zadražil Milan15:27Kunčar Leopold
12.Ne15.12.2019Cerberos Velké Meziříčí B6:12Panda JihlavaNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold20:26Poláček Luboš
14.Ne19.1.2020Cerberos Velké Meziříčí B13:5Fčely StřítežNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold28:17Mezera Tomáš
15.Ne26.1.2020Hospůdka Na Růžku Jihlava13:5Cerberos Velké Meziříčí BJihlava Na Růžku, Jihlava
15:00Zuda Michal28:16Kunčar Leopold
16.Ne2.2.2020Šipková Akademie Dušejov B6:12Cerberos Velké Meziříčí BDušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30Ždimera Roman17:26Kunčar Leopold
17.Ne9.2.2020Dragon Darts Jihlava B10:8Cerberos Velké Meziříčí BJihlava Madeira, Jihlava
13:30Tučková Dana24:18Kunčar Leopold
18.Ne16.2.2020Cerberos Velké Meziříčí B10:9Zapomnění JihlavaNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold23:22Krainer Tomáš
19.Ne23.2.2020Asfaltéři Jihlava13:5Cerberos Velké Meziříčí BJihlava U Suchánků, Jihlava
15:30Hrubý Patrik29:15Kunčar Leopold
20.Ne1.3.2020Cerberos Velké Meziříčí B14:4Tajfun Darts Havlíčkův Brod BNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold29:16Petrlík Radek
24.Ne8.3.2020Cerberos Velké Meziříčí B11:7Dark Darts ŽdírecNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold25:21Nepraš Lubomír
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 24.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.10.2020 02:07:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement