Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Zapomnění Jihlava 11 : 7 Fčely Střítež Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 25 : 19 Mezera Tomáš
2. Ne 15.9.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 8 Zapomnění Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 25 : 21 Žiačiková Petra
3. Ne 22.9.2019 Zapomnění Jihlava 7 : 11 Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 17 : 27 Boháč Martin
4. Ne 6.10.2019 Dragon Darts Jihlava B 7 : 11 Zapomnění Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 17 : 26 Žiačiková Petra
5. Ne 13.10.2019 Zapomnění Jihlava 4 : 14 Šipková Akademie Dušejov B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 15 : 31 Ždimera Roman
6. Ne 20.10.2019 Zapomnění Jihlava 7 : 11 Asfaltéři Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 19 : 26 Hrubý Patrik
7. Čt 31.10.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 8 : 10 Zapomnění Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 19 : 26 Žiačiková Petra
8. Ne 10.11.2019 Zapomnění Jihlava 2 : 16 Krajzont Polná Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 13 : 32 Kašík David
9. Ne 17.11.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 12 : 6 Zapomnění Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 28 : 16 Žiačiková Petra
10. Ne 1.12.2019 Zapomnění Jihlava 5 : 13 DC Přibyslav B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 16 : 30 Čermák Michal
11. Ne 8.12.2019 Dark Darts Ždírec 10 : 9 Zapomnění Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 24 : 21 Žiačiková Petra
12. Ne 15.12.2019 Zapomnění Jihlava 7 : 11 Devious Darts Dušejov Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 18 : 27 Veleková Dagmar
13. Ne 12.1.2020 Cunami Panská Lhota 14 : 4 Zapomnění Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 29 : 13 Krainer Tomáš
14. Ne 19.1.2020 Zapomnění Jihlava 5 : 13 Panda Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 17 : 28 Poláček Luboš
16. Ne 2.2.2020 Fčely Střítež 8 : 10 Zapomnění Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 21 : 22 Žiačiková Petra
17. Ne 9.2.2020 Zapomnění Jihlava 8 : 10 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 21 : 22 Zuda Michal
18. Ne 16.2.2020 Cerberos Velké Meziříčí B 10 : 9 Zapomnění Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 23 : 22 Krainer Tomáš
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.2.2020 18:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 18.2.2020 18:01:26