Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 DC Přibyslav B 12 : 6 Dark Darts Ždírec Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 26 : 19 Nepraš Lubomír
2. Ne 15.9.2019 Šipková Akademie Dušejov B 12 : 6 Dark Darts Ždírec Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 27 : 19 Nepraš Lubomír
3. Ne 22.9.2019 Dark Darts Ždírec 11 : 7 Devious Darts Dušejov Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 27 : 20 Brambůrek Petr
4. Ne 6.10.2019 Cunami Panská Lhota 12 : 6 Dark Darts Ždírec Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 29 : 20 Nepraš Lubomír
5. Ne 13.10.2019 Dark Darts Ždírec 6 : 12 Panda Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 16 : 26 Němec Jaromír
7. Ne 3.11.2019 Dark Darts Ždírec 10 : 8 Fčely Střítež Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 23 : 21 Mezera Tomáš
8. Ne 10.11.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 8 Dark Darts Ždírec Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 22 : 19 Nepraš Lubomír
9. Ne 17.11.2019 Dark Darts Ždírec 10 : 8 Cerberos Velké Meziříčí B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 21 : 23 Kunčar Leopold
10. Ne 1.12.2019 Dragon Darts Jihlava B 10 : 9 Dark Darts Ždírec Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 26 : 22 Nepraš Lubomír
11. Ne 8.12.2019 Dark Darts Ždírec 10 : 9 Zapomnění Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 24 : 21 Žiačiková Petra
12. Ne 15.12.2019 Asfaltéři Jihlava 10 : 8 Dark Darts Ždírec Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Polák Aleš 24 : 19 Nepraš Lubomír
13. Ne 12.1.2020 Dark Darts Ždírec 11 : 7 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 25 : 23 Hoštický Petr
14. Ne 19.1.2020 Krajzont Polná 10 : 8 Dark Darts Ždírec Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 26 : 21 Nepraš Lubomír
15. Ne 26.1.2020 Dark Darts Ždírec 6 : 12 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 15 : 27 Pleskač Bohumil
16. Ne 2.2.2020 Dark Darts Ždírec 7 : 11 DC Přibyslav B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 16 : 24 Čermák Michal
17. Ne 9.2.2020 Dark Darts Ždírec 8 : 10 Šipková Akademie Dušejov B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 22 : 23 Ždimera Roman
18. Ne 16.2.2020 Devious Darts Dušejov 8 : 10 Dark Darts Ždírec Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 22 : 24 Nepraš Lubomír
19. Ne 23.2.2020 Dark Darts Ždírec 13 : 5 Cunami Panská Lhota Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 27 : 13 Zadražil Milan
20. St 26.2.2020 Panda Jihlava 12 : 6 Dark Darts Ždírec Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 26 : 20 Nepraš Lubomír
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.2.2020 21:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.2.2020 21:49:25