Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2.liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne8.9.2019DC Přibyslav B12:6Dark Darts ŽdírecPřibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00Čermák Michal26:19Nepraš Lubomír
2.Ne15.9.2019Šipková Akademie Dušejov B12:6Dark Darts ŽdírecDušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30Ždimera Roman27:19Nepraš Lubomír
3.Ne22.9.2019Dark Darts Ždírec11:7Devious Darts DušejovŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00Nepraš Lubomír27:20Brambůrek Petr
4.Ne6.10.2019Cunami Panská Lhota12:6Dark Darts ŽdírecPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00Zadražil Milan29:20Nepraš Lubomír
5.Ne13.10.2019Dark Darts Ždírec6:12Panda JihlavaŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00Nepraš Lubomír16:26Němec Jaromír
7.Ne3.11.2019Dark Darts Ždírec10:8Fčely StřítežŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00Nepraš Lubomír23:21Mezera Tomáš
8.Ne10.11.2019Hospůdka Na Růžku Jihlava10:8Dark Darts ŽdírecJihlava Na Růžku, Jihlava
15:00Zuda Michal22:19Nepraš Lubomír
9.Ne17.11.2019Dark Darts Ždírec10:8Cerberos Velké Meziříčí BŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00Nepraš Lubomír21:23Kunčar Leopold
10.Ne1.12.2019Dragon Darts Jihlava B10:9Dark Darts ŽdírecJihlava Madeira, Jihlava
15:00Tučková Dana26:22Nepraš Lubomír
11.Ne8.12.2019Dark Darts Ždírec10:9Zapomnění JihlavaŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00Nepraš Lubomír24:21Žiačiková Petra
12.Ne15.12.2019Asfaltéři Jihlava10:8Dark Darts ŽdírecJihlava U Suchánků, Jihlava
15:30Polák Aleš24:19Nepraš Lubomír
13.Ne12.1.2020Dark Darts Ždírec11:7Tajfun Darts Havlíčkův Brod BŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00Nepraš Lubomír25:23Hoštický Petr
14.Ne19.1.2020Krajzont Polná10:8Dark Darts ŽdírecPolná Hostinec Krajzont, Polná
14:00Kašík David26:21Nepraš Lubomír
15.Ne26.1.2020Dark Darts Ždírec6:12Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00Nepraš Lubomír15:27Pleskač Bohumil
16.Ne2.2.2020Dark Darts Ždírec7:11DC Přibyslav BŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00Nepraš Lubomír16:24Čermák Michal
17.Ne9.2.2020Dark Darts Ždírec8:10Šipková Akademie Dušejov BŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00Nepraš Lubomír22:23Ždimera Roman
18.Ne16.2.2020Devious Darts Dušejov8:10Dark Darts ŽdírecBoršov Hostinec, Dušejov
14:00Veleková Dagmar22:24Nepraš Lubomír
19.Ne23.2.2020Dark Darts Ždírec13:5Cunami Panská LhotaŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00Nepraš Lubomír27:13Zadražil Milan
20.St26.2.2020Panda Jihlava12:6Dark Darts ŽdírecJihlava Area 51, Jihlava
18:00Zána Oldřich26:20Nepraš Lubomír
24.Ne8.3.2020Cerberos Velké Meziříčí B11:7Dark Darts ŽdírecNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00Kunčar Leopold25:21Nepraš Lubomír
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 26.10.2020 02:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 26.10.2020 02:11:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement