Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 13 : 5 Devious Darts Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 30 : 11 Brambůrek Petr
2. Ne 15.9.2019 Devious Darts Dušejov 4 : 14 DC Přibyslav B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 12 : 29 Král Josef
3. Ne 22.9.2019 Dark Darts Ždírec 11 : 7 Devious Darts Dušejov Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 27 : 20 Brambůrek Petr
4. Ne 6.10.2019 Šipková Akademie Dušejov B 13 : 5 Devious Darts Dušejov Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 29 : 12 Brambůrek Petr
6. St 16.10.2019 Panda Jihlava 12 : 6 Devious Darts Dušejov Jihlava Area 51, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 26 : 14 Veleková Dagmar
10. Ne 1.12.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 13 : 5 Devious Darts Dušejov Netín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00 Kunčar Leopold 30 : 19 Veleková Dagmar
11. Ne 8.12.2019 Devious Darts Dušejov 7 : 11 Dragon Darts Jihlava B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 20 : 27 Tučková Dana
13. Ne 12.1.2020 Devious Darts Dušejov 4 : 14 Asfaltéři Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 16 : 32 Hrubý Patrik
15. Ne 26.1.2020 Devious Darts Dušejov 8 : 10 Krajzont Polná Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 21 : 24 Kašík David
16. Ne 2.2.2020 Devious Darts Dušejov 2 : 16 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 7 : 34 Pleskač Bohumil
17. Ne 9.2.2020 DC Přibyslav B 16 : 2 Devious Darts Dušejov Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 33 : 9 Veleková Dagmar
18. Ne 16.2.2020 Devious Darts Dušejov 8 : 10 Dark Darts Ždírec Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 22 : 24 Nepraš Lubomír
19. Ne 23.2.2020 Devious Darts Dušejov 2 : 16 Šipková Akademie Dušejov B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 10 : 32 Ždimera Roman
20. Ne 1.3.2020 Cunami Panská Lhota 13 : 5 Devious Darts Dušejov Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 27 : 13 Veleková Dagmar
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.9.2020 23:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 19.9.2020 01:05:48