Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
2. St 11.9.2019 Panda Jihlava 10 : 9 Krajzont Polná Jihlava Area 51, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 23 : 22 Kašík David
1. Ne 29.9.2019 Krajzont Polná 7 : 11 Cunami Panská Lhota Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 16 : 25 Zadražil Milan
5. Ne 13.10.2019 Krajzont Polná 12 : 6 Hospůdka Na Růžku Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 27 : 14 Zuda Michal
4. So 19.10.2019 Fčely Střítež 9 : 10 Krajzont Polná Střítež Hasičárna, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 23 : 20 Votava Jiří
6. Ne 20.10.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 13 : 5 Krajzont Polná Netín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00 Kunčar Leopold 29 : 15 Kašík David
7. Ne 3.11.2019 Krajzont Polná 13 : 5 Dragon Darts Jihlava B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 30 : 14 Tučková Dana
8. Ne 10.11.2019 Zapomnění Jihlava 2 : 16 Krajzont Polná Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 13 : 32 Kašík David
9. Ne 17.11.2019 Krajzont Polná 11 : 7 Asfaltéři Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 28 : 17 Hrubý Patrik
10. Čt 28.11.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 12 : 6 Krajzont Polná Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 26 : 19 Kašík David
11. Ne 8.12.2019 Krajzont Polná 7 : 11 Šipková Akademie Dušejov B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 16 : 26 Ždimera Roman
12. Ne 15.12.2019 Krajzont Polná 3 : 15 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 12 : 31 Pleskač Bohumil
13. Ne 12.1.2020 DC Přibyslav B 13 : 5 Krajzont Polná Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 27 : 14 Kašík David
14. Ne 19.1.2020 Krajzont Polná 10 : 8 Dark Darts Ždírec Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 26 : 21 Nepraš Lubomír
15. Ne 26.1.2020 Devious Darts Dušejov 8 : 10 Krajzont Polná Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 21 : 24 Kašík David
16. Ne 2.2.2020 Cunami Panská Lhota 10 : 8 Krajzont Polná Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 26 : 21 Kašík David
17. Ne 9.2.2020 Krajzont Polná 5 : 13 Panda Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 13 : 30 Poláček Luboš
19. Ne 23.2.2020 Krajzont Polná 10 : 8 Fčely Střítež Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Votava Jiří 26 : 21 Med Lukáš
20. Ne 1.3.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava 13 : 5 Krajzont Polná Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 29 : 15 Votava Jiří
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.9.2020 02:03

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 19.9.2020 02:03:53