Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Zapomnění Jihlava 11 : 7 Fčely Střítež Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 25 : 19 Mezera Tomáš
2. Ne 15.9.2019 Fčely Střítež 3 : 15 Asfaltéři Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 8 : 31 Hrubý Patrik
3. So 21.9.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 9 : 10 Fčely Střítež Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:30 Petrlík Radek 23 : 23 Mezera Tomáš
5. Ne 13.10.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 11 : 7 Fčely Střítež Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 27 : 17 Mezera Tomáš
4. So 19.10.2019 Fčely Střítež 9 : 10 Krajzont Polná Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 23 : 20 Votava Jiří
6. Ne 20.10.2019 Fčely Střítež 10 : 8 DC Přibyslav B Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 21 : 20 Čermák Michal
7. Ne 3.11.2019 Dark Darts Ždírec 10 : 8 Fčely Střítež Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 23 : 21 Mezera Tomáš
8. Ne 10.11.2019 Fčely Střítež 10 : 9 Devious Darts Dušejov Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 24 : 21 Veleková Dagmar
9. Ne 17.11.2019 Cunami Panská Lhota 12 : 6 Fčely Střítež Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 28 : 20 Mezera Tomáš
10. Ne 1.12.2019 Fčely Střítež 10 : 9 Panda Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 26 : 22 Němec Jaromír
12. Ne 15.12.2019 Šipková Akademie Dušejov B 13 : 5 Fčely Střítež Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 31 : 12 Mezera Tomáš
13. Ne 12.1.2020 Fčely Střítež 10 : 8 Hospůdka Na Růžku Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 21 : 19 Zuda Michal
14. Ne 19.1.2020 Cerberos Velké Meziříčí B 13 : 5 Fčely Střítež Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 28 : 17 Mezera Tomáš
15. Ne 26.1.2020 Fčely Střítež 7 : 11 Dragon Darts Jihlava B Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 18 : 26 Tučková Dana
16. Ne 2.2.2020 Fčely Střítež 8 : 10 Zapomnění Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 21 : 22 Žiačiková Petra
17. Ne 9.2.2020 Asfaltéři Jihlava 13 : 5 Fčely Střítež Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 31 : 17 Mezera Tomáš
18. Ne 16.2.2020 Fčely Střítež 9 : 10 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 21 : 24 Petrlík Radek
19. Ne 23.2.2020 Krajzont Polná 10 : 8 Fčely Střítež Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Votava Jiří 26 : 21 Med Lukáš
20. Ne 1.3.2020 Fčely Střítež 4 : 14 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 14 : 29 Pleskač Bohumil
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 2.4.2020 08:32

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 2.4.2020 18:42:54