Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
2. Ne 15.9.2019 Fčely Střítež 3 : 15 Asfaltéři Jihlava Střítež Hasičárna, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 8 : 31 Hrubý Patrik
3. Ne 22.9.2019 Asfaltéři Jihlava 8 : 10 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 21 : 22 Zuda Michal
4. Ne 6.10.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 9 : 10 Asfaltéři Jihlava Netín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou
14:00 Kunčar Leopold 19 : 24 Hrubý Patrik
5. Ne 13.10.2019 Asfaltéři Jihlava 13 : 5 Dragon Darts Jihlava B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 28 : 18 Tučková Dana
6. Ne 20.10.2019 Zapomnění Jihlava 7 : 11 Asfaltéři Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 19 : 26 Hrubý Patrik
7. Ne 3.11.2019 Asfaltéři Jihlava 7 : 11 Šipková Akademie Dušejov B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 19 : 24 Ždimera Roman
8. Ne 10.11.2019 Asfaltéři Jihlava 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 28 : 17 Petrlík Radek
9. Ne 17.11.2019 Krajzont Polná 11 : 7 Asfaltéři Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 28 : 17 Hrubý Patrik
10. Ne 1.12.2019 Asfaltéři Jihlava 8 : 10 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 18 : 24 Pleskač Bohumil
11. Ne 8.12.2019 DC Přibyslav B 7 : 11 Asfaltéři Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 18 : 26 Hrubý Patrik
12. Ne 15.12.2019 Asfaltéři Jihlava 10 : 8 Dark Darts Ždírec Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Polák Aleš 24 : 19 Nepraš Lubomír
13. Ne 12.1.2020 Devious Darts Dušejov 4 : 14 Asfaltéři Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 16 : 32 Hrubý Patrik
14. Ne 19.1.2020 Asfaltéři Jihlava 10 : 8 Cunami Panská Lhota Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 23 : 19 Rychlý Stanislav
15. St 22.1.2020 Panda Jihlava 10 : 9 Asfaltéři Jihlava Jihlava Area 51, Jihlava
18:00 Babický Michal 25 : 23 Hrubý Patrik
17. Ne 9.2.2020 Asfaltéři Jihlava 13 : 5 Fčely Střítež Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 31 : 17 Mezera Tomáš
18. Ne 16.2.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 9 Asfaltéři Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Bednář Martin 22 : 22 Hrubý Patrik
19. Ne 23.2.2020 Asfaltéři Jihlava 13 : 5 Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 29 : 15 Kunčar Leopold
20. Ne 1.3.2020 Dragon Darts Jihlava B 6 : 12 Asfaltéři Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 15 : 27 Hrubý Patrik
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.9.2020 21:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 18.9.2020 21:59:46