Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
2. Ne 15.9.2019 Cunami Panská Lhota 4 : 14 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 14 : 31 Pleskač Bohumil
3. Ne 22.9.2019 DC Přibyslav B 13 : 5 Cunami Panská Lhota Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 28 : 15 Zadražil Milan
5. Ne 13.10.2019 Devious Darts Dušejov 10 : 8 Cunami Panská Lhota Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 27 : 20 Zadražil Milan
6. Ne 20.10.2019 Šipková Akademie Dušejov B 11 : 7 Cunami Panská Lhota Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 27 : 18 Motáček Richard
10. Ne 1.12.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 8 Cunami Panská Lhota Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 25 : 20 Motáček Richard
11. Ne 8.12.2019 Cunami Panská Lhota 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 15 : 27 Kunčar Leopold
12. Ne 15.12.2019 Dragon Darts Jihlava B 13 : 5 Cunami Panská Lhota Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 28 : 18 Zadražil Milan
14. Ne 19.1.2020 Asfaltéři Jihlava 10 : 8 Cunami Panská Lhota Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 23 : 19 Rychlý Stanislav
18. Ne 16.2.2020 Cunami Panská Lhota 8 : 10 DC Přibyslav B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 21 : 26 Čermák Michal
19. Ne 23.2.2020 Dark Darts Ždírec 13 : 5 Cunami Panská Lhota Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 27 : 13 Zadražil Milan
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.8.2020 10:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 12.8.2020 10:55:29