Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 16.9.2018 Cunami Panská Lhota 7 : 11 Zezulkárna Jihlava B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 21 : 26 Mikešová Lenka
2. Ne 23.9.2018 Zezulkárna Jihlava B 13 : 5 Dark Darts Ždírec Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Svoboda Miloslav 28 : 15 Nepraš Lubomír
3. Ne 30.9.2018 Fčely Střítež 0 : 18 Zezulkárna Jihlava B Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 9 : 36 Froněk Petr
4. Ne 7.10.2018 Zezulkárna Jihlava B 12 : 6 Devious Darts Dušejov Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Froněk Petr 26 : 17 Brambůrek Petr
5. Ne 14.10.2018 Dragon Darts Jihlava 7 : 11 Zezulkárna Jihlava B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 23 : 24 Götthans Roman
6. Ne 21.10.2018 Zezulkárna Jihlava B 12 : 6 Asfaltéři Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Froněk Petr 27 : 15 Gnol Drahoslav
9. Čt 22.11.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 6 : 12 Zezulkárna Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 17 : 24 Götthans Roman
12. Ne 20.1.2019 Zapomnění Jihlava 6 : 12 Zezulkárna Jihlava B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 17 : 29 Böhm Jiří
15. Ne 10.2.2019 Dark Darts Ždírec 5 : 13 Zezulkárna Jihlava B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 14 : 27 Götthans Roman
16. Ne 24.2.2019 Zezulkárna Jihlava B 15 : 3 Fčely Střítež Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Svoboda Miloslav 30 : 10 Med Lukáš
17. Ne 17.3.2019 Devious Darts Dušejov 6 : 12 Zezulkárna Jihlava B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 18 : 28 Götthans Roman
19. Ne 31.3.2019 Asfaltéři Jihlava 8 : 10 Zezulkárna Jihlava B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 21 : 23 Froněk Petr
22. Ne 21.4.2019 Zezulkárna Jihlava B 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Götthans Roman 26 : 21 Petrlík Radek
23. Ne 28.4.2019 Zezulkárna Jihlava B 14 : 4 DC Přibyslav B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Götthans Roman 32 : 11 Močuba Jiří
24. Ne 12.5.2019 Wüdle Brtnice B 7 : 11 Zezulkárna Jihlava B Brtnice Na Hřišti, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 19 : 27 Götthans Roman
25. Ne 19.5.2019 Zezulkárna Jihlava B 12 : 6 Zapomnění Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Götthans Roman 28 : 17 Žiačiková Petra
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.8.2019 22:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 24.8.2019 22:07:05