Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 16.9.2018 Cunami Panská Lhota 7 : 11 Zezulkárna Jihlava B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 21 : 26 Mikešová Lenka
2. Ne 23.9.2018 Zezulkárna Jihlava B 13 : 5 Dark Darts Ždírec Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Svoboda Miloslav 28 : 15 Nepraš Lubomír
3. Ne 30.9.2018 Fčely Střítež 0 : 18 Zezulkárna Jihlava B Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00 Mezera Tomáš 9 : 36 Froněk Petr
4. Ne 7.10.2018 Zezulkárna Jihlava B 12 : 6 Devious Darts Dušejov Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Froněk Petr 26 : 17 Brambůrek Petr
5. Ne 14.10.2018 DRAGON Darts Jihlava 7 : 11 Zezulkárna Jihlava B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 23 : 24 Götthans Roman
6. Ne 21.10.2018 Zezulkárna Jihlava B 12 : 6 Asfaltéři Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Froněk Petr 27 : 15 Gnol Drahoslav
7. Ne 4.11.2018 Cerberos Velké Meziříčí B 12 : 6 Zezulkárna Jihlava B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 28 : 18 Götthans Roman
8. Ne 18.11.2018 Zezulkárna Jihlava B 5 : 13 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Götthans Roman 13 : 28 Bártl David
9. Čt 22.11.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 6 : 12 Zezulkárna Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 17 : 24 Götthans Roman
10. Ne 16.12.2018 DC Přibyslav B 11 : 7 Zezulkárna Jihlava B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Pokorný Jakub 25 : 16 Götthans Roman
11. Ne 13.1.2019 Zezulkárna Jihlava B 8 : 10 Wüdle Brtnice B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Götthans Roman 19 : 24 Navrkal Filip
12. Ne 20.1.2019 Zapomnění Jihlava 6 : 12 Zezulkárna Jihlava B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 17 : 29 Böhm Jiří
13. Ne 27.1.2019 Zezulkárna Jihlava B 7 : 11 Panda Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Götthans Roman 20 : 22 Zána Oldřich
14. Ne 3.2.2019 Zezulkárna Jihlava B 8 : 10 Cunami Panská Lhota Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Svoboda Miloslav 20 : 24 Zadražil František
15. Ne 10.2.2019 Dark Darts Ždírec 5 : 13 Zezulkárna Jihlava B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 14 : 27 Götthans Roman
16. Ne 24.2.2019 Zezulkárna Jihlava B 15 : 3 Fčely Střítež Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Svoboda Miloslav 30 : 10 Med Lukáš
17. Ne 17.3.2019 Devious Darts Dušejov 6 : 12 Zezulkárna Jihlava B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 18 : 28 Götthans Roman
18. Ne 24.3.2019 Zezulkárna Jihlava B 9 : 10 DRAGON Darts Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Šimek Antonín 22 : 26 Tučková Dana
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.3.2019 18:43

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 25.3.2019 18:43:39