Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
2. Ne 23.9.2018 Zapomnění Jihlava 8 : 10 Panda Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 21 : 24 Poláček Luboš
5. Ne 14.10.2018 Fčely Střítež 10 : 8 Zapomnění Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 27 : 23 Žiačiková Petra
7. Ne 4.11.2018 Dragon Darts Jihlava 11 : 7 Zapomnění Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 27 : 21 Žuravlov Ivana
9. Ne 25.11.2018 Cerberos Velké Meziříčí B 15 : 3 Zapomnění Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 31 : 12 Žuravlov Boris
10. Ne 2.12.2018 Zapomnění Jihlava 6 : 12 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 19 : 27 Bártl David
12. Ne 20.1.2019 Zapomnění Jihlava 6 : 12 Zezulkárna Jihlava B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 17 : 29 Böhm Jiří
13. Ne 27.1.2019 Wüdle Brtnice B 13 : 5 Zapomnění Jihlava Brtnice Na Hřišti, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 27 : 13 Žuravlov Ivana
14. Ne 3.2.2019 DC Přibyslav B 10 : 8 Zapomnění Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 23 : 21 Žuravlov Ivana
15. St 6.2.2019 Panda Jihlava 10 : 8 Zapomnění Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Němec Jaromír 24 : 18 Žuravlov Boris
16. Ne 24.2.2019 Zapomnění Jihlava 6 : 12 Cunami Panská Lhota Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 22 : 28 Zadražil František
19. Ne 31.3.2019 Devious Darts Dušejov 11 : 7 Zapomnění Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 26 : 19 Žuravlov Boris
20. Ne 7.4.2019 Zapomnění Jihlava 5 : 13 Dragon Darts Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 15 : 29 Tuček Roman
21. Ne 14.4.2019 Asfaltéři Jihlava 15 : 3 Zapomnění Jihlava Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 32 : 9 Žiačiková Petra
23. Ne 28.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 12 : 6 Zapomnění Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 26 : 15 Žuravlov Boris
24. Ne 12.5.2019 Zapomnění Jihlava 6 : 12 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 17 : 26 Petrlík Radek
25. Ne 19.5.2019 Zezulkárna Jihlava B 12 : 6 Zapomnění Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Götthans Roman 28 : 17 Žiačiková Petra
26. Ne 26.5.2019 Zapomnění Jihlava 6 : 12 Wüdle Brtnice B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
14:00 Žuravlov Ivana 13 : 28 Navrkal Filip
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.8.2019 22:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 24.8.2019 22:25:51