Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2.liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.St12.9.2018Panda Jihlava7:11Wüdle Brtnice BJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Zána Oldřich20:25Navrkal Filip
2.Ne23.9.2018Wüdle Brtnice B12:6Cunami Panská LhotaBrtnice Klubovna, Brtnice 
17:00Navrkal Filip28:17Zadražil František
3.Ne30.9.2018Dark Darts Ždírec3:15Wüdle Brtnice BŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
14:00Ježek Bronislav12:32Navrkal Filip
5.Ne14.10.2018Devious Darts Dušejov8:10Wüdle Brtnice BDušejov Na Staré Škole, Dušejov 
14:00Brambůrek Petr21:23Navrkal Filip
7.Ne4.11.2018Asfaltéři Jihlava8:10Wüdle Brtnice BHybrálec Hybrálecká Hospoda, Jihlava 
15:00Gnol Drahoslav23:24Navrkal Filip
10.Ne9.12.2018Wüdle Brtnice B12:6Tajfun Darts Havlíčkův Brod CBrtnice Klubovna, Brtnice 
17:00Navrkal Filip24:17Svoboda Patrik
11.Ne13.1.2019Zezulkárna Jihlava B8:10Wüdle Brtnice BJihlava Zezulkárna, Jihlava 
14:00Götthans Roman19:24Navrkal Filip
12.Ne20.1.2019DC Přibyslav B6:12Wüdle Brtnice BPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal19:28Navrkal Filip
13.Ne27.1.2019Wüdle Brtnice B13:5Zapomnění JihlavaBrtnice Klubovna, Brtnice 
17:00Navrkal Filip27:13Žuravlov Ivana
14.Ne3.2.2019Wüdle Brtnice B11:7Panda JihlavaBrtnice Klubovna, Brtnice 
17:00Navrkal Filip25:19Zána Oldřich
15.Ne10.2.2019Cunami Panská Lhota7:11Wüdle Brtnice BPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota 
14:00Zadražil František19:24Navrkal Filip
16.Ne24.2.2019Wüdle Brtnice B12:6Dark Darts ŽdírecBrtnice Klubovna, Brtnice 
17:00Navrkal Filip28:17Nepraš Lubomír
17.Ne17.3.2019Fčely Střítež6:12Wüdle Brtnice BStřítež Hasičárna, Střítež 
14:00Mezera Tomáš19:28Navrkal Filip
18.Ne24.3.2019Wüdle Brtnice B17:1Devious Darts DušejovBrtnice Klubovna, Brtnice 
17:00Navrkal Filip34:9Veleková Dagmar
20.Ne7.4.2019Wüdle Brtnice B10:8Asfaltéři JihlavaBrtnice Klubovna, Brtnice 
17:00Navrkal Filip24:18Gnol Drahoslav
21.Ne14.4.2019Cerberos Velké Meziříčí B8:10Wüdle Brtnice BNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
14:00Kunčar Leopold22:20Navrkal Filip
23.Čt25.4.2019Tajfun Darts Havlíčkův Brod C5:13Wüdle Brtnice BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Kopic Daniel17:29Navrkal Filip
25.Ne19.5.2019Wüdle Brtnice B14:4DC Přibyslav BBrtnice Klubovna, Brtnice 
14:00Navrkal Filip32:19Čermák Michal
26.Ne26.5.2019Zapomnění Jihlava6:12Wüdle Brtnice BJihlava Klub Zapomnění, Jihlava 
14:00Žuravlov Ivana13:28Navrkal Filip
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 09:56:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement