Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. St 12.9.2018 Panda Jihlava 7 : 11 Wüdle Brtnice B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 20 : 25 Navrkal Filip
2. Ne 23.9.2018 Wüdle Brtnice B 12 : 6 Cunami Panská Lhota Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 28 : 17 Zadražil František
3. Ne 30.9.2018 Dark Darts Ždírec 3 : 15 Wüdle Brtnice B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Ježek Bronislav 12 : 32 Navrkal Filip
4. Ne 7.10.2018 Wüdle Brtnice B 6 : 12 Fčely Střítež Brtnice U Marušky, Brtnice
15:30 Navrkal Filip 22 : 27 Mezera Tomáš
5. Ne 14.10.2018 Devious Darts Dušejov 8 : 10 Wüdle Brtnice B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 21 : 23 Navrkal Filip
6. Ne 21.10.2018 Wüdle Brtnice B 8 : 10 DRAGON Darts Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 21 : 24 Vierer Jaromír
7. Ne 4.11.2018 Asfaltéři Jihlava 8 : 10 Wüdle Brtnice B Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 23 : 24 Navrkal Filip
8. Ne 18.11.2018 Wüdle Brtnice B 9 : 10 Cerberos Velké Meziříčí B Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 22 : 26 Kunčar Leopold
9. Ne 25.11.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 15 : 3 Wüdle Brtnice B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 31 : 11 Navrkal Filip
10. Ne 9.12.2018 Wüdle Brtnice B 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 24 : 17 Svoboda Patrik
11. Ne 13.1.2019 Zezulkárna Jihlava B 8 : 10 Wüdle Brtnice B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Götthans Roman 19 : 24 Navrkal Filip
12. Ne 20.1.2019 DC Přibyslav B 6 : 12 Wüdle Brtnice B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 19 : 28 Navrkal Filip
13. Ne 27.1.2019 Wüdle Brtnice B 13 : 5 Zapomnění Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 27 : 13 Žuravlov Ivana
14. Ne 3.2.2019 Wüdle Brtnice B 11 : 7 Panda Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 25 : 19 Zána Oldřich
15. Ne 10.2.2019 Cunami Panská Lhota 7 : 11 Wüdle Brtnice B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 19 : 24 Navrkal Filip
16. Ne 24.2.2019 Wüdle Brtnice B 12 : 6 Dark Darts Ždírec Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 28 : 17 Nepraš Lubomír
17. Ne 17.3.2019 Fčely Střítež 6 : 12 Wüdle Brtnice B Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00 Mezera Tomáš 19 : 28 Navrkal Filip
18. Ne 24.3.2019 Wüdle Brtnice B 17 : 1 Devious Darts Dušejov Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 34 : 9 Veleková Dagmar
19. Ne 31.3.2019 DRAGON Darts Jihlava 13 : 5 Wüdle Brtnice B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 30 : 14 Navrkal Filip
20. Ne 7.4.2019 Wüdle Brtnice B 10 : 8 Asfaltéři Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 24 : 18 Gnol Drahoslav
21. Ne 14.4.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 8 : 10 Wüdle Brtnice B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 22 : 20 Navrkal Filip
22. Ne 21.4.2019 Wüdle Brtnice B 4 : 14 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 12 : 29 Bártl David
23. Čt 25.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 5 : 13 Wüdle Brtnice B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Kopic Daniel 17 : 29 Navrkal Filip
24. Ne 12.5.2019 Wüdle Brtnice B 7 : 11 Zezulkárna Jihlava B Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 19 : 27 Götthans Roman
25. Ne 19.5.2019 Wüdle Brtnice B 14 : 4 DC Přibyslav B Brtnice U Marušky, Brtnice
14:00 Navrkal Filip 32 : 19 Čermák Michal
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.5.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 25.5.2019 04:50:17