Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 16.9.2018 Dark Darts Ždírec 13 : 5 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Ježek Bronislav 31 : 13 Svoboda Patrik
2. Čt 20.9.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 11 : 7 Fčely Střítež Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 23 : 15 Mezera Tomáš
3. Ne 30.9.2018 Devious Darts Dušejov 7 : 11 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 19 : 26 Svoboda Patrik
4. Čt 4.10.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 7 : 11 DRAGON Darts Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 19 : 28 Tučková Dana
5. Ne 14.10.2018 Asfaltéři Jihlava 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 23 : 21 Petrlík Radek
6. Čt 18.10.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 3 : 15 Cerberos Velké Meziříčí B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 12 : 32 Kunčar Leopold
7. Ne 4.11.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 28 : 18 Petrlík Radek
8. Ne 18.11.2018 DC Přibyslav B 14 : 4 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 30 : 14 Petrlík Radek
9. Čt 22.11.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 6 : 12 Zezulkárna Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 17 : 24 Götthans Roman
10. Ne 9.12.2018 Wüdle Brtnice B 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 24 : 17 Svoboda Patrik
11. Čt 10.1.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 9 : 10 Zapomnění Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 22 : 24 Žuravlov Boris
12. St 16.1.2019 Panda Jihlava 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 25 : 21 Petrlík Radek
13. Čt 24.1.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 10 : 8 Cunami Panská Lhota Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 22 : 21 Šinkovský Filip
14. Čt 31.1.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 8 : 10 Dark Darts Ždírec Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 22 : 22 Nepraš Lubomír
15. Ne 10.2.2019 Fčely Střítež 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00 Mezera Tomáš 26 : 21 Petrlík Radek
16. Čt 21.2.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 11 : 7 Devious Darts Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 27 : 15 Brambůrek Petr
17. Ne 17.3.2019 DRAGON Darts Jihlava 14 : 4 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 30 : 15 Svoboda Patrik
18. Čt 21.3.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 10 : 8 Asfaltéři Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 25 : 17 Gnol Drahoslav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.3.2019 19:23

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 25.3.2019 19:23:36