Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. St 12.9.2018 Panda Jihlava 7 : 11 Wüdle Brtnice B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 20 : 25 Navrkal Filip
2. Ne 23.9.2018 Zapomnění Jihlava 8 : 10 Panda Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 21 : 24 Poláček Luboš
3. St 26.9.2018 Panda Jihlava 7 : 11 DC Přibyslav B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 19 : 24 Pokorný Jakub
4. St 3.10.2018 Panda Jihlava 11 : 7 Cunami Panská Lhota Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 25 : 18 Zadražil František
5. Ne 14.10.2018 Dark Darts Ždírec 9 : 10 Panda Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Horáčková Tereza 21 : 24 Poláček Luboš
6. St 17.10.2018 Panda Jihlava 10 : 8 Fčely Střítež Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 22 : 18 Mezera Tomáš
7. Ne 4.11.2018 Devious Darts Dušejov 10 : 8 Panda Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 23 : 21 Poláček Luboš
8. St 14.11.2018 Panda Jihlava 4 : 14 Dragon Darts Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 15 : 29 Tučková Dana
10. Út 27.11.2018 Panda Jihlava 6 : 12 Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 17 : 29 Kunčar Leopold
9. Ne 9.12.2018 Asfaltéři Jihlava 10 : 9 Panda Jihlava Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:00 Polák Aleš 25 : 24 Zána Oldřich
11. Ne 13.1.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 14 : 4 Panda Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 29 : 12 Poláček Luboš
12. St 16.1.2019 Panda Jihlava 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 25 : 21 Petrlík Radek
13. Ne 27.1.2019 Zezulkárna Jihlava B 7 : 11 Panda Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Götthans Roman 20 : 22 Zána Oldřich
14. Ne 3.2.2019 Wüdle Brtnice B 11 : 7 Panda Jihlava Brtnice Na Hřišti, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 25 : 19 Zána Oldřich
15. St 6.2.2019 Panda Jihlava 10 : 8 Zapomnění Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Němec Jaromír 24 : 18 Žuravlov Boris
16. Ne 24.2.2019 DC Přibyslav B 10 : 8 Panda Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 24 : 20 Poláček Luboš
17. Ne 17.3.2019 Cunami Panská Lhota 3 : 15 Panda Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 13 : 31 Zána Oldřich
18. St 20.3.2019 Panda Jihlava 8 : 10 Dark Darts Ždírec Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 22 : 21 Nepraš Lubomír
19. Ne 31.3.2019 Fčely Střítež 10 : 9 Panda Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 21 : 23 Poláček Luboš
20. St 3.4.2019 Panda Jihlava 7 : 11 Devious Darts Dušejov Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 18 : 26 Veleková Dagmar
21. Ne 14.4.2019 Dragon Darts Jihlava 10 : 8 Panda Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 24 : 19 Poláček Luboš
22. St 17.4.2019 Panda Jihlava 10 : 8 Asfaltéři Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 22 : 19 Polák Aleš
23. Ne 28.4.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 10 : 8 Panda Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 25 : 19 Zána Oldřich
24. St 8.5.2019 Panda Jihlava 3 : 15 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 10 : 32 Bártl David
25. Ne 19.5.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 12 : 6 Panda Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
14:00 Petrlík Radek 28 : 19 Zána Oldřich
26. Ne 26.5.2019 Panda Jihlava 11 : 7 Zezulkárna Jihlava B Jihlava Kozlovna, Jihlava
14:00 Zána Oldřich 26 : 20 Götthans Roman
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.8.2019 22:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 24.8.2019 22:51:38