Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2.liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne16.9.2018Devious Darts Dušejov6:12Cerberos Velké Meziříčí BDušejov Na Staré Škole, Dušejov 
14:00Veleková Dagmar17:26Kunčar Leopold
2.Ne23.9.2018Tajfun Darts Havlíčkův Brod16:2Devious Darts DušejovHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
15:00Bártl David33:9Veleková Dagmar
3.Ne30.9.2018Devious Darts Dušejov7:11Tajfun Darts Havlíčkův Brod CDušejov Na Staré Škole, Dušejov 
14:00Brambůrek Petr19:26Svoboda Patrik
4.Ne7.10.2018Zezulkárna Jihlava B12:6Devious Darts DušejovJihlava Zezulkárna, Jihlava 
14:00Froněk Petr26:17Brambůrek Petr
5.Ne14.10.2018Devious Darts Dušejov8:10Wüdle Brtnice BDušejov Na Staré Škole, Dušejov 
14:00Brambůrek Petr21:23Navrkal Filip
6.Ne21.10.2018Zapomnění Jihlava11:7Devious Darts DušejovJihlava Klub Zapomnění, Jihlava 
15:00Žuravlov Ivana25:20Brambůrek Petr
7.Ne4.11.2018Devious Darts Dušejov10:8Panda JihlavaDušejov Na Staré Škole, Dušejov 
14:00Brambůrek Petr23:21Poláček Luboš
8.Ne18.11.2018Cunami Panská Lhota14:4Devious Darts DušejovPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota 
14:00Zadražil František29:15Brambůrek Petr
9.Ne25.11.2018Devious Darts Dušejov9:10Dark Darts ŽdírecDušejov Na Staré Škole, Dušejov 
14:00Brambůrek Petr21:24Nepraš Lubomír
10.Ne2.12.2018Fčely Střítež12:6Devious Darts DušejovStřítež Hasičárna, Střítež 
14:00Mezera Tomáš29:18Veleková Dagmar
11.Ne13.1.2019Devious Darts Dušejov6:12DC Přibyslav BDušejov Na Staré Škole, Dušejov 
14:00Brambůrek Petr17:28Čermák Michal
12.Ne20.1.2019Devious Darts Dušejov3:15Dragon Darts JihlavaDušejov Na Staré Škole, Dušejov 
14:00Brambůrek Petr14:33Tučková Dana
13.Ne27.1.2019Asfaltéři Jihlava11:7Devious Darts DušejovHybrálec Hybrálecká Hospoda, Jihlava 
15:00Gnol Drahoslav26:18Brambůrek Petr
14.Ne3.2.2019Cerberos Velké Meziříčí B15:3Devious Darts DušejovNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
14:00Kunčar Leopold30:14Brambůrek Petr
15.Ne10.2.2019Devious Darts Dušejov7:11Tajfun Darts Havlíčkův BrodDušejov Na Staré Škole, Dušejov 
14:00Brambůrek Petr17:28Bártl David
16.Čt21.2.2019Tajfun Darts Havlíčkův Brod C11:7Devious Darts DušejovHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Petrlík Radek27:15Brambůrek Petr
17.Ne17.3.2019Devious Darts Dušejov6:12Zezulkárna Jihlava BDušejov Na Staré Škole, Dušejov 
14:00Brambůrek Petr18:28Götthans Roman
18.Ne24.3.2019Wüdle Brtnice B17:1Devious Darts DušejovBrtnice Klubovna, Brtnice 
17:00Navrkal Filip34:9Veleková Dagmar
19.Ne31.3.2019Devious Darts Dušejov11:7Zapomnění JihlavaDušejov Na Staré Škole, Dušejov 
14:00Veleková Dagmar26:19Žuravlov Boris
20.St3.4.2019Panda Jihlava7:11Devious Darts DušejovJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Zána Oldřich18:26Veleková Dagmar
21.Ne14.4.2019Devious Darts Dušejov11:7Cunami Panská LhotaDušejov Na Staré Škole, Dušejov 
14:00Veleková Dagmar24:17Zadražil František
22.Ne21.4.2019Dark Darts Ždírec13:5Devious Darts DušejovŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
14:00Nepraš Lubomír27:16Veleková Dagmar
23.Ne28.4.2019Devious Darts Dušejov7:11Fčely StřítežDušejov Na Staré Škole, Dušejov 
14:00Veleková Dagmar22:27Mezera Tomáš
24.Ne12.5.2019DC Přibyslav B11:7Devious Darts DušejovPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal26:18Veleková Dagmar
25.Ne19.5.2019Dragon Darts Jihlava10:8Devious Darts DušejovJihlava Madeira, Jihlava 
14:00Tučková Dana23:22Veleková Dagmar
26.Ne26.5.2019Devious Darts Dušejov9:10Asfaltéři JihlavaDušejov Na Staré Škole, Dušejov 
14:00Veleková Dagmar23:21Gnol Drahoslav
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 27.2.2024 21:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 27.2.2024 21:28:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement