Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 16.9.2018 Devious Darts Dušejov 6 : 12 Cerberos Velké Meziříčí B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 17 : 26 Kunčar Leopold
2. Ne 23.9.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 16 : 2 Devious Darts Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 33 : 9 Veleková Dagmar
3. Ne 30.9.2018 Devious Darts Dušejov 7 : 11 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 19 : 26 Svoboda Patrik
4. Ne 7.10.2018 Zezulkárna Jihlava B 12 : 6 Devious Darts Dušejov Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Froněk Petr 26 : 17 Brambůrek Petr
5. Ne 14.10.2018 Devious Darts Dušejov 8 : 10 Wüdle Brtnice B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 21 : 23 Navrkal Filip
6. Ne 21.10.2018 Zapomnění Jihlava 11 : 7 Devious Darts Dušejov Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 25 : 20 Brambůrek Petr
8. Ne 18.11.2018 Cunami Panská Lhota 14 : 4 Devious Darts Dušejov Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 29 : 15 Brambůrek Petr
10. Ne 2.12.2018 Fčely Střítež 12 : 6 Devious Darts Dušejov Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00 Mezera Tomáš 29 : 18 Veleková Dagmar
11. Ne 13.1.2019 Devious Darts Dušejov 6 : 12 DC Přibyslav B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 17 : 28 Čermák Michal
12. Ne 20.1.2019 Devious Darts Dušejov 3 : 15 DRAGON Darts Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 14 : 33 Tučková Dana
13. Ne 27.1.2019 Asfaltéři Jihlava 11 : 7 Devious Darts Dušejov Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 26 : 18 Brambůrek Petr
14. Ne 3.2.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 15 : 3 Devious Darts Dušejov Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 30 : 14 Brambůrek Petr
15. Ne 10.2.2019 Devious Darts Dušejov 7 : 11 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 17 : 28 Bártl David
16. Čt 21.2.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 11 : 7 Devious Darts Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 27 : 15 Brambůrek Petr
17. Ne 17.3.2019 Devious Darts Dušejov 6 : 12 Zezulkárna Jihlava B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 18 : 28 Götthans Roman
18. Ne 24.3.2019 Wüdle Brtnice B 17 : 1 Devious Darts Dušejov Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 34 : 9 Veleková Dagmar
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.3.2019 19:20

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 25.3.2019 19:20:18