Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 16.9.2018 Zapomnění Jihlava 10 : 8 DC Přibyslav B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 22 : 22 Čermák Michal
2. Ne 23.9.2018 DC Přibyslav B 7 : 11 Asfaltéři Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 20 : 24 Gnol Drahoslav
3. St 26.9.2018 Panda Jihlava 7 : 11 DC Přibyslav B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 19 : 24 Pokorný Jakub
4. Ne 7.10.2018 DC Přibyslav B 7 : 11 Cerberos Velké Meziříčí B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 19 : 26 Kunčar Leopold
5. Ne 14.10.2018 Cunami Panská Lhota 13 : 5 DC Přibyslav B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 28 : 16 Čermák Michal
6. Ne 21.10.2018 DC Přibyslav B 6 : 12 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 16 : 27 Bártl David
7. Ne 4.11.2018 Dark Darts Ždírec 9 : 10 DC Přibyslav B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 22 : 23 Pokorný Jakub
8. Ne 18.11.2018 DC Přibyslav B 14 : 4 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 30 : 14 Petrlík Radek
9. Ne 25.11.2018 Fčely Střítež 5 : 13 DC Přibyslav B Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00 Mezera Tomáš 15 : 29 Čermák Michal
10. Ne 16.12.2018 DC Přibyslav B 11 : 7 Zezulkárna Jihlava B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Pokorný Jakub 25 : 16 Götthans Roman
11. Ne 13.1.2019 Devious Darts Dušejov 6 : 12 DC Přibyslav B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 17 : 28 Čermák Michal
12. Ne 20.1.2019 DC Přibyslav B 6 : 12 Wüdle Brtnice B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 19 : 28 Navrkal Filip
13. Ne 27.1.2019 DRAGON Darts Jihlava 11 : 7 DC Přibyslav B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 27 : 22 Čermák Michal
14. Ne 3.2.2019 DC Přibyslav B 10 : 8 Zapomnění Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 23 : 21 Žuravlov Ivana
15. Ne 10.2.2019 Asfaltéři Jihlava 8 : 10 DC Přibyslav B Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 22 : 24 Pokorný Jakub
16. Ne 24.2.2019 DC Přibyslav B 10 : 8 Panda Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 24 : 20 Poláček Luboš
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.3.2019 18:25

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.3.2019 18:25:15