Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2.liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne16.9.2018Dark Darts Ždírec13:5Tajfun Darts Havlíčkův Brod CŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
14:00Ježek Bronislav31:13Svoboda Patrik
2.Ne23.9.2018Zezulkárna Jihlava B13:5Dark Darts ŽdírecJihlava Zezulkárna, Jihlava 
14:00Svoboda Miloslav28:15Nepraš Lubomír
3.Ne30.9.2018Dark Darts Ždírec3:15Wüdle Brtnice BŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
14:00Ježek Bronislav12:32Navrkal Filip
4.Ne7.10.2018Zapomnění Jihlava10:8Dark Darts ŽdírecJihlava Klub Zapomnění, Jihlava 
15:00Žuravlov Ivana25:18Nepraš Lubomír
5.Ne14.10.2018Dark Darts Ždírec9:10Panda JihlavaŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
14:00Wastlová Tereza21:24Poláček Luboš
6.Ne21.10.2018Cunami Panská Lhota10:9Dark Darts ŽdírecPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota 
14:00Zadražil František23:22Wastlová Tereza
7.Ne4.11.2018Dark Darts Ždírec9:10DC Přibyslav BŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
14:00Nepraš Lubomír22:23Pokorný Jakub
8.Ne18.11.2018Dark Darts Ždírec10:9Fčely StřítežŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
14:00Nepraš Lubomír20:23Mezera Tomáš
9.Ne25.11.2018Devious Darts Dušejov9:10Dark Darts ŽdírecDušejov Na Staré Škole, Dušejov 
14:00Brambůrek Petr21:24Nepraš Lubomír
10.Ne2.12.2018Dark Darts Ždírec5:13Dragon Darts JihlavaŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
14:00Nepraš Lubomír14:29Tučková Dana
11.Ne13.1.2019Asfaltéři Jihlava14:4Dark Darts ŽdírecHybrálec Hybrálecká Hospoda, Jihlava 
15:00Gnol Drahoslav30:11Nepraš Lubomír
12.Ne20.1.2019Dark Darts Ždírec5:13Cerberos Velké Meziříčí BŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
14:00Nepraš Lubomír14:30Kunčar Leopold
13.Ne27.1.2019Tajfun Darts Havlíčkův Brod13:5Dark Darts ŽdírecHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
15:00Bártl David28:12Wastlová Tereza
14.Čt31.1.2019Tajfun Darts Havlíčkův Brod C8:10Dark Darts ŽdírecHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Petrlík Radek22:22Nepraš Lubomír
15.Ne10.2.2019Dark Darts Ždírec5:13Zezulkárna Jihlava BŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
14:00Nepraš Lubomír14:27Götthans Roman
16.Ne24.2.2019Wüdle Brtnice B12:6Dark Darts ŽdírecBrtnice Klubovna, Brtnice 
17:00Navrkal Filip28:17Nepraš Lubomír
17.Ne17.3.2019Dark Darts Ždírec9:10Zapomnění JihlavaŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
14:00Nepraš Lubomír21:23Žiačiková Petra
18.St20.3.2019Panda Jihlava8:10Dark Darts ŽdírecJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Zána Oldřich22:21Nepraš Lubomír
19.Ne31.3.2019Dark Darts Ždírec7:11Cunami Panská LhotaŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
14:00Nepraš Lubomír17:24Zadražil František
20.Ne7.4.2019DC Přibyslav B12:6Dark Darts ŽdírecPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal26:16Nepraš Lubomír
21.Ne14.4.2019Fčely Střítež10:9Dark Darts ŽdírecStřítež Hasičárna, Střítež 
14:00Mezera Tomáš24:22Nepraš Lubomír
22.Ne21.4.2019Dark Darts Ždírec13:5Devious Darts DušejovŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
14:00Nepraš Lubomír27:16Veleková Dagmar
23.Ne28.4.2019Dragon Darts Jihlava14:4Dark Darts ŽdírecJihlava Madeira, Jihlava 
15:00Tučková Dana31:14Nepraš Lubomír
24.Ne12.5.2019Dark Darts Ždírec9:10Asfaltéři JihlavaŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
14:00Nepraš Lubomír23:23Polák Aleš
25.Ne19.5.2019Cerberos Velké Meziříčí B10:8Dark Darts ŽdírecNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
14:00Kunčar Klára25:20Nepraš Lubomír
26.Ne26.5.2019Dark Darts Ždírec4:14Tajfun Darts Havlíčkův BrodŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
14:00Nepraš Lubomír11:29Bártl David
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.5.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 00:48:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement