Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 16.9.2018 Cunami Panská Lhota 7 : 11 Zezulkárna Jihlava B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 21 : 26 Mikešová Lenka
2. Ne 23.9.2018 Wüdle Brtnice B 12 : 6 Cunami Panská Lhota Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 28 : 17 Zadražil František
3. Ne 30.9.2018 Cunami Panská Lhota 7 : 11 Zapomnění Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 19 : 24 Žuravlov Ivana
4. St 3.10.2018 Panda Jihlava 11 : 7 Cunami Panská Lhota Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 25 : 18 Zadražil František
5. Ne 14.10.2018 Cunami Panská Lhota 13 : 5 DC Přibyslav B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 28 : 16 Čermák Michal
6. Ne 21.10.2018 Cunami Panská Lhota 10 : 9 Dark Darts Ždírec Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 23 : 22 Horáčková Tereza
7. Ne 4.11.2018 Fčely Střítež 11 : 7 Cunami Panská Lhota Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00 Mezera Tomáš 25 : 21 Zadražil František
8. Ne 18.11.2018 Cunami Panská Lhota 14 : 4 Devious Darts Dušejov Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 29 : 15 Brambůrek Petr
9. Ne 25.11.2018 DRAGON Darts Jihlava 16 : 2 Cunami Panská Lhota Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 33 : 9 Zadražil František
10. Ne 2.12.2018 Cunami Panská Lhota 7 : 11 Asfaltéři Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 19 : 24 Gnol Drahoslav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.12.2018 00:17

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.12.2018 00:17:19