Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2.liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne16.9.2018Devious Darts Dušejov6:12Cerberos Velké Meziříčí BDušejov Na Staré Škole, Dušejov 
14:00Veleková Dagmar17:26Kunčar Leopold
2.Ne23.9.2018Cerberos Velké Meziříčí B10:8Dragon Darts Jihlava 
14:00Kunčar Leopold22:21Tučková Dana
3.Ne30.9.2018Asfaltéři Jihlava12:6Cerberos Velké Meziříčí BHybrálec Hybrálecká Hospoda, Jihlava 
15:00Gnol Drahoslav29:17Boháč Martin
4.Ne7.10.2018DC Přibyslav B7:11Cerberos Velké Meziříčí BPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal19:26Kunčar Leopold
5.Ne14.10.2018Cerberos Velké Meziříčí B6:12Tajfun Darts Havlíčkův Brod 
14:00Kunčar Leopold16:27Bártl David
6.Čt18.10.2018Tajfun Darts Havlíčkův Brod C3:15Cerberos Velké Meziříčí BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Petrlík Radek12:32Kunčar Leopold
7.Ne4.11.2018Cerberos Velké Meziříčí B12:6Zezulkárna Jihlava B 
14:00Kunčar Leopold28:18Götthans Roman
8.Ne18.11.2018Wüdle Brtnice B9:10Cerberos Velké Meziříčí BBrtnice Klubovna, Brtnice 
17:00Navrkal Filip22:26Kunčar Leopold
9.Ne25.11.2018Cerberos Velké Meziříčí B15:3Zapomnění Jihlava 
14:00Kunčar Leopold31:12Žuravlov Boris
10.Út27.11.2018Panda Jihlava6:12Cerberos Velké Meziříčí BJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Zána Oldřich17:29Kunčar Leopold
11.Ne13.1.2019Cerberos Velké Meziříčí B13:5Cunami Panská Lhota 
14:00Kunčar Leopold29:17Zadražil František
12.Ne20.1.2019Dark Darts Ždírec5:13Cerberos Velké Meziříčí BŽdírec Plzeňský Hostinec, Ždírec 
14:00Nepraš Lubomír14:30Kunčar Leopold
13.Ne27.1.2019Cerberos Velké Meziříčí B10:8Fčely Střítež 
14:00Kunčar Leopold23:20Mezera Tomáš
14.Ne3.2.2019Cerberos Velké Meziříčí B15:3Devious Darts Dušejov 
14:00Kunčar Leopold30:14Brambůrek Petr
15.Ne10.2.2019Dragon Darts Jihlava12:6Cerberos Velké Meziříčí BJihlava Madeira, Jihlava 
15:00Tučková Dana28:16Kunčar Leopold
16.Ne24.2.2019Cerberos Velké Meziříčí B10:8Asfaltéři Jihlava 
14:00Kunčar Leopold22:23Gnol Drahoslav
17.Út19.3.2019Cerberos Velké Meziříčí B13:5DC Přibyslav B 
18:00Kunčar Leopold29:15Čermák Michal
18.Ne24.3.2019Tajfun Darts Havlíčkův Brod13:5Cerberos Velké Meziříčí BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
15:00Bártl David28:17Kunčar Leopold
19.Ne31.3.2019Cerberos Velké Meziříčí B13:5Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 
14:00XXXKunčar Klára31:12Hermannová Marie
20.Ne7.4.2019Zezulkárna Jihlava B5:13Cerberos Velké Meziříčí BJihlava Zezulkárna, Jihlava 
14:00Götthans Roman15:30Kunčar Leopold
21.Ne14.4.2019Cerberos Velké Meziříčí B8:10Wüdle Brtnice B 
14:00Kunčar Leopold22:20Navrkal Filip
22.Ne21.4.2019Zapomnění Jihlava9:10Cerberos Velké Meziříčí BJihlava Klub Zapomnění, Jihlava 
15:00Žuravlov Ivana18:25Kunčar Leopold
23.Ne28.4.2019Cerberos Velké Meziříčí B10:8Panda Jihlava 
14:00Kunčar Leopold25:19Zána Oldřich
24.Ne12.5.2019Cunami Panská Lhota13:5Cerberos Velké Meziříčí BPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota 
14:00Zadražil František29:18Kunčar Leopold
25.Ne19.5.2019Cerberos Velké Meziříčí B10:8Dark Darts Ždírec 
14:00XXXKunčar Klára25:20Nepraš Lubomír
26.Ne26.5.2019Fčely Střítež13:5Cerberos Velké Meziříčí BStřítež Hasičárna, Střítež 
14:00Mezera Tomáš29:14Kunčar Leopold
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.7.2024 20:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.7.2024 20:16:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement