Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 16.9.2018 DRAGON Darts Jihlava 15 : 3 Asfaltéři Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 31 : 13 Gnol Drahoslav
2. Ne 23.9.2018 DC Přibyslav B 7 : 11 Asfaltéři Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 20 : 24 Gnol Drahoslav
3. Ne 30.9.2018 Asfaltéři Jihlava 12 : 6 Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 29 : 17 Boháč Martin
4. Ne 7.10.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 14 : 4 Asfaltéři Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 29 : 13 Gnol Drahoslav
5. Ne 14.10.2018 Asfaltéři Jihlava 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 23 : 21 Petrlík Radek
6. Ne 21.10.2018 Zezulkárna Jihlava B 12 : 6 Asfaltéři Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Froněk Petr 27 : 15 Gnol Drahoslav
7. Ne 4.11.2018 Asfaltéři Jihlava 8 : 10 Wüdle Brtnice B Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 23 : 24 Navrkal Filip
8. Ne 18.11.2018 Zapomnění Jihlava 9 : 10 Asfaltéři Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 22 : 26 Gnol Drahoslav
10. Ne 2.12.2018 Cunami Panská Lhota 7 : 11 Asfaltéři Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 19 : 24 Gnol Drahoslav
9. Ne 9.12.2018 Asfaltéři Jihlava 10 : 9 Panda Jihlava Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00 Polák Aleš 25 : 24 Zána Oldřich
11. Ne 13.1.2019 Asfaltéři Jihlava 14 : 4 Dark Darts Ždírec Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 30 : 11 Nepraš Lubomír
12. Ne 20.1.2019 Fčely Střítež 5 : 13 Asfaltéři Jihlava Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00 Mezera Tomáš 16 : 27 Gnol Drahoslav
13. Ne 27.1.2019 Asfaltéři Jihlava 11 : 7 Devious Darts Dušejov Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 26 : 18 Brambůrek Petr
14. Ne 3.2.2019 Asfaltéři Jihlava 8 : 10 DRAGON Darts Jihlava Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00 Polák Aleš 18 : 23 Tučková Dana
15. Ne 10.2.2019 Asfaltéři Jihlava 8 : 10 DC Přibyslav B Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 22 : 24 Pokorný Jakub
16. Ne 24.2.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 10 : 8 Asfaltéři Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 22 : 23 Gnol Drahoslav
17. Ne 17.3.2019 Asfaltéři Jihlava 3 : 15 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 11 : 30 Bártl David
18. Čt 21.3.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 10 : 8 Asfaltéři Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 25 : 17 Gnol Drahoslav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.3.2019 19:09

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 25.3.2019 19:09:34