Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 16.9.2018 DC Přibyslav 13 : 5 Hospůdka Na Růžku Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Strašil Pavel 28 : 12 Zuda Michal
2. Út 18.9.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 12 : 6 DC Přibyslav Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 27 : 19 Strašil Pavel
3. Ne 30.9.2018 DC Přibyslav 12 : 6 Řezníci Dobronín Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Jenšík Ondřej 27 : 15 Bernard Slavomír
4. Ne 7.10.2018 Formanský Dravci Jihlava B 10 : 8 DC Přibyslav Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 23 : 20 Strašil Pavel
5. Ne 14.10.2018 DC Přibyslav 7 : 11 Šipková Akademie Dušejov Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Jenšík Ondřej 22 : 26 Ždimera Roman
6. Po 22.10.2018 Averze Třešť 11 : 7 DC Přibyslav Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 26 : 21 Strašil Pavel
7. Ne 4.11.2018 DC Přibyslav 10 : 8 Wüdle Brtnice Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Strašil Pavel 25 : 21 Votava Michal
8. Ne 18.11.2018 Cerberos Velké Meziříčí 9 : 10 DC Přibyslav Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 23 : 24 Strašil Pavel
9. Ne 25.11.2018 DC Přibyslav 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Strašil Pavel 26 : 16 Šimůnek Martin
10. Ne 2.12.2018 Formanský Dravci Jihlava 15 : 3 DC Přibyslav Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 32 : 11 Strašil Pavel
11. Ne 13.1.2019 DC Přibyslav 8 : 10 Zezulkárna Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Strašil Pavel 24 : 22 Štěpánek David
12. Ne 20.1.2019 Krajzont Polná 1 : 17 DC Přibyslav Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 6 : 35 Strašil Pavel
13. Ne 27.1.2019 DC Přibyslav 15 : 3 26ERS Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Strašil Pavel 32 : 8 Vlček David
14. Ne 3.2.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 3 : 15 DC Přibyslav Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 12 : 33 Strašil Pavel
15. Čt 7.2.2019 DC Přibyslav 4 : 14 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
18:00 Strašil Pavel 16 : 30 Benda Lukáš
20. Út 12.2.2019 Wüdle Brtnice 12 : 6 DC Přibyslav Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 28 : 20 Strašil Pavel
16. Ne 24.2.2019 Řezníci Dobronín 7 : 11 DC Přibyslav Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 18 : 26 Strašil Pavel
17. Ne 17.3.2019 DC Přibyslav 11 : 7 Formanský Dravci Jihlava B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Strašil Pavel 25 : 18 Kozák Ondřej
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.3.2019 19:14

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.3.2019 19:14:17