Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
3. Ne 30.9.2018 Cerberos Velké Meziříčí 14 : 4 26ERS Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 30 : 18 Vlček David
4. Čt 4.10.2018 26ERS Jihlava 2 : 16 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 11 : 32 Benda Lukáš
7. Ne 4.11.2018 Formanský Dravci Jihlava 14 : 4 26ERS Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 30 : 8 Vlček David
8. Čt 15.11.2018 26ERS Jihlava 7 : 11 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 19 : 26 Kozák Ondřej
9. Ne 25.11.2018 Zezulkárna Jihlava 11 : 7 26ERS Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 25 : 17 Doležal Kamil
12. Čt 17.1.2019 26ERS Jihlava 6 : 12 Averze Třešť Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 18 : 25 Holoubek Stanislav
13. Ne 27.1.2019 DC Přibyslav 15 : 3 26ERS Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Strašil Pavel 32 : 8 Vlček David
14. Čt 31.1.2019 26ERS Jihlava 5 : 13 Wüdle Brtnice Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 16 : 29 Votava Michal
16. Čt 21.2.2019 26ERS Jihlava 3 : 15 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Půža Richard 11 : 30 Vondrák Miroslav
17. Čt 14.3.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 15 : 3 26ERS Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 31 : 13 Vlček David
18. Čt 21.3.2019 26ERS Jihlava 8 : 10 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B.. Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 19 : 22 Křípal Milan
20. Čt 4.4.2019 26ERS Jihlava 3 : 15 Formanský Dravci Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 10 : 33 Janoušek Marek
21. Ne 14.4.2019 Formanský Dravci Jihlava B 10 : 8 26ERS Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 22 : 17 Vlček David
22. Čt 18.4.2019 26ERS Jihlava 3 : 15 Zezulkárna Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 12 : 31 Štěpánek David
23. Ne 28.4.2019 Šipková Akademie Dušejov 10 : 8 26ERS Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 24 : 21 Půža Richard
25. Ne 19.5.2019 Averze Třešť 13 : 5 26ERS Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
14:00 Holoubek Stanislav 29 : 15 Vlček David
26. Ne 26.5.2019 26ERS Jihlava 5 : 13 DC Přibyslav Jihlava Madeira, Jihlava
14:00 Vlček David 14 : 29 Jenšík Ondřej
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.11.2019 03:42

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.11.2019 03:42:53