Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1.Krajská liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne16.9.2018Zezulkárna Jihlava13:5Řezníci DobronínJihlava Zezulkárna, Jihlava 
15:00Štěpánek David28:15Bernard Slavomír
2.Ne23.9.2018Řezníci Dobronín15:3Krajzont PolnáDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír32:9Kašík David
3.Ne30.9.2018DC Přibyslav12:6Řezníci DobronínPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
16:00Jenšík Ondřej27:15Bernard Slavomír
4.Ne7.10.2018Řezníci Dobronín10:8Hospůdka Na Růžku JihlavaDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír26:22Zuda Michal
5.Čt11.10.2018Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9814:4Řezníci DobronínJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Benda Lukáš30:12Wastl Filip
6.Čt18.10.201826ERS Jihlava10:8Řezníci DobronínJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Vlček David26:20Bernard Slavomír
7.Ne4.11.2018Řezníci Dobronín11:7Formanský Dravci Jihlava BDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír24:16Kozák Ondřej
8.Ne18.11.2018Šipková Akademie Dušejov12:6Řezníci DobronínDušejov Na Hřišti, Dušejov 
15:00Ždimera Roman26:15Bernard Slavomír
9.Ne25.11.2018Řezníci Dobronín8:10Averze TřešťDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír20:24Holoubek Stanislav
10.Út27.11.2018Wüdle Brtnice12:6Řezníci DobronínBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Procházka Jaroslav28:20Exner David
11.Ne13.1.2019Řezníci Dobronín3:15Cerberos Velké MeziříčíDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír15:32Kúřil Stanislav
12.Ne20.1.2019Tajfun Darts Havlíčkův Brod B..4:14Řezníci Dobronín 
15:00Šimůnek Martin17:32Bernard Slavomír
13.Ne27.1.2019Řezníci Dobronín4:14Formanský Dravci JihlavaDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír11:30Janoušek Marek
14.Ne3.2.2019Řezníci Dobronín7:11Zezulkárna JihlavaDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír17:27Vereš Čestmír
15.Ne10.2.2019Krajzont Polná12:6Řezníci DobronínPolná Hostinec Krajzont, Polná 
14:00Nepraš Josef25:16Bernard Slavomír
16.Ne24.2.2019Řezníci Dobronín7:11DC PřibyslavDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír18:26Strašil Pavel
17.Ne17.3.2019Hospůdka Na Růžku Jihlava10:9Řezníci DobronínJihlava Na Růžku, Jihlava 
15:00Zuda Michal22:22Bernard Slavomír
18.Ne24.3.2019Řezníci Dobronín7:11Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Dobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír19:24Benda Lukáš
19.Ne31.3.2019Řezníci Dobronín6:1226ERS JihlavaDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír16:28Vlček David
20.Ne7.4.2019Formanský Dravci Jihlava B10:9Řezníci Dobronín 
14:00Hlávka Petr22:20Bernard Slavomír
21.Ne14.4.2019Řezníci Dobronín6:12Šipková Akademie DušejovDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír19:27Ždimera Roman
22.Čt18.4.2019Averze Třešť13:5Řezníci DobronínTřešť Sportbowling, Třešť 
18:00Holoubek Stanislav29:14Bernard Slavomír
23.Ne28.4.2019Řezníci Dobronín6:12Wüdle BrtniceDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír18:25Votava Michal
24.Ne12.5.2019Cerberos Velké Meziříčí14:4Řezníci DobronínNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
14:00Kúřil Stanislav30:12Bernard Slavomír
25.Ne19.5.2019Řezníci Dobronín10:9Tajfun Darts Havlíčkův Brod B..Dobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír21:22Křípal Milan
26.Ne26.5.2019Formanský Dravci Jihlava18:0Řezníci DobronínJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
14:0036:0
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.4.2024 09:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.4.2024 09:31:41
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement