Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 16.9.2018 Zezulkárna Jihlava 13 : 5 Řezníci Dobronín Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 28 : 15 Bernard Slavomír
3. Ne 30.9.2018 DC Přibyslav 12 : 6 Řezníci Dobronín Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Jenšík Ondřej 27 : 15 Bernard Slavomír
5. Čt 11.10.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 14 : 4 Řezníci Dobronín Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 30 : 12 Wastl Filip
6. Čt 18.10.2018 26ERS Jihlava 10 : 8 Řezníci Dobronín Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 26 : 20 Bernard Slavomír
8. Ne 18.11.2018 Šipková Akademie Dušejov 12 : 6 Řezníci Dobronín Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 26 : 15 Bernard Slavomír
9. Ne 25.11.2018 Řezníci Dobronín 8 : 10 Averze Třešť Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 20 : 24 Holoubek Stanislav
10. Út 27.11.2018 Wüdle Brtnice 12 : 6 Řezníci Dobronín Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 28 : 20 Exner David
11. Ne 13.1.2019 Řezníci Dobronín 3 : 15 Cerberos Velké Meziříčí Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 15 : 32 Kúřil Stanislav
13. Ne 27.1.2019 Řezníci Dobronín 4 : 14 Formanský Dravci Jihlava Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 11 : 30 Janoušek Marek
14. Ne 3.2.2019 Řezníci Dobronín 7 : 11 Zezulkárna Jihlava Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 17 : 27 Vereš Čestmír
15. Ne 10.2.2019 Krajzont Polná 12 : 6 Řezníci Dobronín Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 25 : 16 Bernard Slavomír
16. Ne 24.2.2019 Řezníci Dobronín 7 : 11 DC Přibyslav Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 18 : 26 Strašil Pavel
18. Ne 24.3.2019 Řezníci Dobronín 7 : 11 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 19 : 24 Benda Lukáš
19. Ne 31.3.2019 Řezníci Dobronín 6 : 12 26ERS Jihlava Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 16 : 28 Vlček David
21. Ne 14.4.2019 Řezníci Dobronín 6 : 12 Šipková Akademie Dušejov Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 19 : 27 Ždimera Roman
22. Čt 18.4.2019 Averze Třešť 13 : 5 Řezníci Dobronín Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 29 : 14 Bernard Slavomír
23. Ne 28.4.2019 Řezníci Dobronín 6 : 12 Wüdle Brtnice Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 18 : 25 Votava Michal
24. Ne 12.5.2019 Cerberos Velké Meziříčí 14 : 4 Řezníci Dobronín Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 30 : 12 Bernard Slavomír
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.5.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 25.5.2019 05:09:15