Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 16.9.2018 DC Přibyslav 13 : 5 Hospůdka Na Růžku Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Strašil Pavel 28 : 12 Zuda Michal
2. Čt 20.9.2018 26ERS Jihlava 13 : 5 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 28 : 17 Bednář Martin
3. Ne 30.9.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 6 : 12 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 17 : 26 Benda Lukáš
4. Ne 7.10.2018 Řezníci Dobronín 10 : 8 Hospůdka Na Růžku Jihlava Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 26 : 22 Zuda Michal
5. Ne 14.10.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 4 : 14 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 14 : 29 Kozák Ondřej
6. Ne 21.10.2018 Šipková Akademie Dušejov 12 : 6 Hospůdka Na Růžku Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 26 : 17 Zuda Michal
7. Ne 4.11.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 7 : 11 Averze Třešť Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 19 : 24 Holoubek Stanislav
8. Út 13.11.2018 Wüdle Brtnice 13 : 5 Hospůdka Na Růžku Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 26 : 17 Zuda Michal
9. Ne 25.11.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 8 : 10 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 21 : 25 Vondrák Miroslav
10. Ne 2.12.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 13 : 5 Hospůdka Na Růžku Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Šimůnek Martin 30 : 16 Zuda Michal
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.12.2018 09:14

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 13.12.2018 09:14:33