Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
2. Út 18.9.2018 Wüdle Brtnice 11 : 7 Cerberos Velké Meziříčí Brtnice Na Hřišti, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 23 : 18 Kúřil Stanislav
8. Út 13.11.2018 Wüdle Brtnice 13 : 5 Hospůdka Na Růžku Jihlava Brtnice Na Hřišti, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 26 : 17 Zuda Michal
10. Út 27.11.2018 Wüdle Brtnice 12 : 6 Řezníci Dobronín Brtnice Na Hřišti, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 28 : 20 Exner David
12. Út 15.1.2019 Wüdle Brtnice 10 : 8 Šipková Akademie Dušejov Brtnice Na Hřišti, Brtnice
18:00 Votava Michal 22 : 19 Jůzl Pavel
14. Čt 31.1.2019 26ERS Jihlava 5 : 13 Wüdle Brtnice Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 16 : 29 Votava Michal
20. Út 12.2.2019 Wüdle Brtnice 12 : 6 DC Přibyslav Brtnice Na Hřišti, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 28 : 20 Strašil Pavel
16. Út 19.2.2019 Wüdle Brtnice 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B.. Brtnice Na Hřišti, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 23 : 23 Křípal Milan
21. Ne 14.4.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 3 : 15 Wüdle Brtnice Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 10 : 31 Procházka Jaroslav
23. Ne 28.4.2019 Řezníci Dobronín 6 : 12 Wüdle Brtnice Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 18 : 25 Votava Michal
19. Ne 12.5.2019 Krajzont Polná 3 : 15 Wüdle Brtnice Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 13 : 32 Votava Michal
25. Ne 19.5.2019 Šipková Akademie Dušejov 7 : 11 Wüdle Brtnice Dušejov Na Hřišti, Dušejov
14:00 Ždimera Roman 23 : 27 Votava Michal
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.9.2019 06:04

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.9.2019 08:05:23