Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Út 11.9.2018 Wüdle Brtnice 10 : 9 26ERS Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Votava Michal 25 : 23 Vlček David
2. Út 18.9.2018 Wüdle Brtnice 11 : 7 Cerberos Velké Meziříčí Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 23 : 18 Kúřil Stanislav
3. Ne 30.9.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 10 : 9 Wüdle Brtnice Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 24 : 21 Votava Michal
4. Út 2.10.2018 Wüdle Brtnice 6 : 12 Formanský Dravci Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 16 : 25 Janoušek Marek
5. Ne 14.10.2018 Zezulkárna Jihlava 12 : 6 Wüdle Brtnice Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 26 : 15 Procházka Jaroslav
6. Út 16.10.2018 Wüdle Brtnice 8 : 10 Krajzont Polná Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 23 : 23 Nepraš Josef
7. Ne 4.11.2018 DC Přibyslav 10 : 8 Wüdle Brtnice Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Strašil Pavel 25 : 21 Votava Michal
8. Út 13.11.2018 Wüdle Brtnice 13 : 5 Hospůdka Na Růžku Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 26 : 17 Zuda Michal
9. Čt 22.11.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 13 : 5 Wüdle Brtnice Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 30 : 14 Procházka Jaroslav
10. Út 27.11.2018 Wüdle Brtnice 12 : 6 Řezníci Dobronín Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 28 : 20 Exner David
12. Út 15.1.2019 Wüdle Brtnice 10 : 8 Šipková Akademie Dušejov Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Votava Michal 22 : 19 Jůzl Pavel
13. Čt 24.1.2019 Averze Třešť 12 : 6 Wüdle Brtnice Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 27 : 19 Votava Michal
14. Čt 31.1.2019 26ERS Jihlava 5 : 13 Wüdle Brtnice Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 16 : 29 Votava Michal
15. Ne 10.2.2019 Cerberos Velké Meziříčí 15 : 3 Wüdle Brtnice Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 33 : 10 Procházka Jaroslav
20. Út 12.2.2019 Wüdle Brtnice 12 : 6 DC Přibyslav Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 28 : 20 Strašil Pavel
16. Út 19.2.2019 Wüdle Brtnice 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 23 : 23 Křípal Milan
11. Ne 10.3.2019 Formanský Dravci Jihlava B 10 : 8 Wüdle Brtnice Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 23 : 21 Votava Michal
17. Ne 17.3.2019 Formanský Dravci Jihlava 15 : 3 Wüdle Brtnice Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 32 : 12 Vondrák Milan
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.3.2019 19:08

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.3.2019 19:08:24