Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1.Krajská liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne16.9.2018Krajzont Polná1:17Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Polná Hostinec Krajzont, Polná 
14:00Nepraš Josef7:34Benda Lukáš
2.Ne23.9.2018Řezníci Dobronín15:3Krajzont PolnáDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír32:9Kašík David
3.Ne30.9.2018Krajzont Polná9:10Formanský Dravci Jihlava BPolná Hostinec Krajzont, Polná 
14:00Nepraš Josef22:24Kozák Ondřej
4.Ne7.10.2018Šipková Akademie Dušejov15:3Krajzont PolnáDušejov Na Hřišti, Dušejov 
15:00Ždimera Roman31:12Kašík David
5.Ne14.10.2018Krajzont Polná7:11Averze TřešťPolná Hostinec Krajzont, Polná 
14:00Nepraš Josef17:25Holoubek Stanislav
6.Út16.10.2018Wüdle Brtnice8:10Krajzont PolnáBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Procházka Jaroslav23:23Nepraš Josef
7.Ne4.11.2018Krajzont Polná4:14Cerberos Velké MeziříčíPolná Hostinec Krajzont, Polná 
14:00Prokop Miroslav11:31Vondrák Miroslav
8.Ne18.11.2018Tajfun Darts Havlíčkův Brod B..13:5Krajzont Polná 
15:00Křípal Milan28:19Prokop Miroslav
9.Ne25.11.2018Krajzont Polná3:15Formanský Dravci JihlavaPolná Hostinec Krajzont, Polná 
14:00Nepraš Josef10:32Janoušek Marek
10.Ne2.12.2018Zezulkárna Jihlava13:5Krajzont PolnáJihlava Zezulkárna, Jihlava 
15:00Štěpánek David29:14Nepraš Josef
11.Ne13.1.2019Krajzont Polná7:1126ERS JihlavaPolná Hostinec Krajzont, Polná 
14:00Nepraš Josef20:24Doležal Adam
12.Ne20.1.2019Krajzont Polná1:17DC PřibyslavPolná Hostinec Krajzont, Polná 
14:00Kašík David6:35Strašil Pavel
13.Ne27.1.2019Hospůdka Na Růžku Jihlava13:5Krajzont PolnáJihlava Na Růžku, Jihlava 
15:00Zuda Michal28:14Nepraš Josef
14.Čt31.1.2019Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9814:4Krajzont PolnáJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Benda Lukáš30:13Kašík David
15.Ne10.2.2019Krajzont Polná12:6Řezníci DobronínPolná Hostinec Krajzont, Polná 
14:00Nepraš Josef25:16Bernard Slavomír
16.Ne24.2.2019Formanský Dravci Jihlava B12:6Krajzont Polná 
14:00Kozák Ondřej26:18Kašík David
17.Ne17.3.2019Krajzont Polná7:11Šipková Akademie DušejovPolná Hostinec Krajzont, Polná 
14:00Kašík David19:24Ždimera Roman
18.Čt21.3.2019Averze Třešť16:2Krajzont PolnáTřešť Sportbowling, Třešť 
18:00Holoubek Petr34:12Nepraš Josef
21.Ne14.4.2019Krajzont Polná3:15Tajfun Darts Havlíčkův Brod B..Polná Hostinec Krajzont, Polná 
14:00Prokop Miroslav8:33Křípal Milan
22.Ne21.4.2019Formanský Dravci Jihlava17:1Krajzont PolnáJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
14:00Janoušek Marek35:5Hlávka Jan
23.Ne28.4.2019Krajzont Polná8:10Zezulkárna JihlavaPolná Hostinec Krajzont, Polná 
14:00Hlávka Jan20:24Štěpánek David
20.Ne5.5.2019Cerberos Velké Meziříčí13:5Krajzont PolnáNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
14:00Kúřil Stanislav31:12Böhm Zdeněk
24.Čt9.5.201926ERS Jihlava10:9Krajzont PolnáJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Vlček David23:20Nepraš Josef
19.Ne12.5.2019Krajzont Polná3:15Wüdle BrtnicePolná Hostinec Krajzont, Polná 
14:00Nepraš Josef13:32Votava Michal
25.Ne19.5.2019DC Přibyslav15:3Krajzont PolnáPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Strašil Pavel32:9Hlávka Jan
26.Ne26.5.2019Krajzont Polná10:8Hospůdka Na Růžku JihlavaPolná Hostinec Krajzont, Polná 
14:00Hlávka Jan22:21Zuda Michal
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 23:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.5.2024 01:00:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement