Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 16.9.2018 Krajzont Polná 1 : 17 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 7 : 34 Benda Lukáš
2. Ne 23.9.2018 Řezníci Dobronín 15 : 3 Krajzont Polná Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 32 : 9 Kašík David
4. Ne 7.10.2018 Šipková Akademie Dušejov 15 : 3 Krajzont Polná Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 31 : 12 Kašík David
5. Ne 14.10.2018 Krajzont Polná 7 : 11 Averze Třešť Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 17 : 25 Holoubek Stanislav
7. Ne 4.11.2018 Krajzont Polná 4 : 14 Cerberos Velké Meziříčí Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Prokop Miroslav 11 : 31 Vondrák Miroslav
8. Ne 18.11.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B.. 13 : 5 Krajzont Polná Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 28 : 19 Prokop Miroslav
9. Ne 25.11.2018 Krajzont Polná 3 : 15 Formanský Dravci Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 10 : 32 Janoušek Marek
10. Ne 2.12.2018 Zezulkárna Jihlava 13 : 5 Krajzont Polná Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 29 : 14 Nepraš Josef
11. Ne 13.1.2019 Krajzont Polná 7 : 11 26ERS Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 20 : 24 Doležal Adam
12. Ne 20.1.2019 Krajzont Polná 1 : 17 DC Přibyslav Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 6 : 35 Strašil Pavel
13. Ne 27.1.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 13 : 5 Krajzont Polná Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 28 : 14 Nepraš Josef
14. Čt 31.1.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 14 : 4 Krajzont Polná Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 30 : 13 Kašík David
16. Ne 24.2.2019 Formanský Dravci Jihlava B 12 : 6 Krajzont Polná Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 26 : 18 Kašík David
17. Ne 17.3.2019 Krajzont Polná 7 : 11 Šipková Akademie Dušejov Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 19 : 24 Ždimera Roman
18. Čt 21.3.2019 Averze Třešť 16 : 2 Krajzont Polná Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Petr 34 : 12 Nepraš Josef
21. Ne 14.4.2019 Krajzont Polná 3 : 15 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B.. Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Prokop Miroslav 8 : 33 Křípal Milan
22. Ne 21.4.2019 Formanský Dravci Jihlava 17 : 1 Krajzont Polná Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 35 : 5 Hlávka Jan
23. Ne 28.4.2019 Krajzont Polná 8 : 10 Zezulkárna Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Hlávka Jan 20 : 24 Štěpánek David
20. Ne 5.5.2019 Cerberos Velké Meziříčí 13 : 5 Krajzont Polná Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 31 : 12 Böhm Zdeněk
19. Ne 12.5.2019 Krajzont Polná 3 : 15 Wüdle Brtnice Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 13 : 32 Votava Michal
25. Ne 19.5.2019 DC Přibyslav 15 : 3 Krajzont Polná Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Strašil Pavel 32 : 9 Hlávka Jan
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.9.2019 06:04

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.9.2019 08:07:47